Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
Włocławek
Grudziądz
Inowrocław
Brodnica
Toruń
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Matematyka40 - 70 / 60 min

Krystian

Opis ogłoszenia

Cześć! Jako pasjonat matematyki, oferuję profesjonalne korepetycje online dla uczniów liceum, gimnazjalistów i studentów. Posiadam wieloletnie doświadczenie w przygotowywaniu uczniów do matury i egzaminu gimnazjalnego.

Zajęcia prowadzę online, korzystając z własnych materiałów edukacyjnych oraz profesjonalnego sprzętu. Moje korepetycje obejmują materiał zarówno podstawowy, jak i rozszerzony. Pomagam również w bieżącym przerabianiu materiału oraz przygotowywaniu się do egzaminów.
Jestem studentem informatycznego kierunku i angażuję się w tworzenie skutecznych strategii nauki. Chętnie dostosowuję się do indywidualnych potrzeb ucznia, zapewniając elastyczny harmonogram zajęć.

[*Pierwsze zajęcia 50% taniej!

] Dla szczegółów i umówienia się na korepetycje, skontaktuj się ze mną na stronie lub telefonicznie [: 500 217 862.*] Razem osiągniemy sukces matematyczny!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.