Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Zbrosławice
Tarnowskie Góry
Bytom
Wieszowa
Pyskowice

Joanna

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/56 opinii
Dla użytkownika Joanna

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1998 - 05.2003
Uniwersytet Wrocławski
Nauczyciel dyplomowany
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lipca 2023

Pani Joasia to osoba bardzo sumienna, rzetelna, słowna. Posiada wiele talentów, a swoją wiedzę potrafi przekazać w trakcie korepetycji. Szczerze polecam.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2023

Pani Joanna wykazuje duże zaangażowanie i zapał w przekazywaniu wiedzy uczniom . Stosuje różnorodne metody nauczania,dzięki swym umiejętnościom pedagogicznym nawiązuje przyjazny kontakt z uczniem .Polecam serdecznie

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2023

Pani Joasia to wspaniały nauczyciel, pełen spokoju, cierpliwości i profesjonalizmu. Zawsze stawia dobro dziecka na pierwszym miejscu, ale jest przy tym wymagająca i konsekwentna. Wspaniałą osoba, w pełni oddana swojej pracy. Gorąco polecam!

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2023

Bardzo polecam, kobieta z wielką wiedzą i cierpliwością do ucznia.

avatar
Arek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 stycznia 2018

Najlepsza nauczycielka niemieckiego jaka spotkalismy. Przez kilka miesiecy wcisnela nam do glowy dwuletni material. Po okolo 3 miesiacach nauki z pania Joanna zdalismy wstepny egzamin do Goethe-Institut w Berlinie na na pograniczu poziomow B1.1-B1.2. Niesamowity sukces!!! ;-) Doskonale przygotowana i zorganizowana. Cierpliwa, bardzo sympatyczna i z olbrzymim poczuciem humoru. Polecamy z pelnym przekonaniem. Jedyne czego zalujemy to tego, ze nie mielismy wiecej czasu zeby korzystac z pomocy pani Joanny dluzej.
Przy okazji - dziekujemy i pozdrawiamy!

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 lipca 2016

Sympatyczna i rzetelna nauczycielka. Polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.