Ostatnia aktywność:
28 dni temu
 
Online
Jordanów

Jola

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii
Dla użytkownika Jola

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 stycznia 2016

Bardzo polecam korepetycje z Pania Jola. Dzieki niej udalo mi sie zdac bardzo trudny egzamin Test DAF na wysoki poziom pozwalajacy na studia na terenie Niemiec. Mieszkam na stale w Nowym Jorku i tutaj tez przystapilam do egzaminu. Lekcje odbywaly sie na Skype. Pani Jola byla wyjatkowo sumienna, zaangazowana i bardzo dobrze przygotowana do kazdych zajec. Doskonale wiedziala jakich materialow i metod uzyc by pomoc mi w nauce do egzaminu. Wspolpraca przez Skype byla doskonala i w ogole nie odczulam z tego powodu jakiegokolwiek pogorszenia jakosci zajec. Pani Jola jest najlepsza nauczycielka jaka mi sie przytrafila w calej mojej historii . Gdybym miala w szkole taka Pania od niemieckiego , zajecia stalyby sie dla mnie przyjemnoscia. Jak wiemy z nauczycielami w szkolach bywa roznie i wiele dzieci traci chec i motywacje do nauki. Absolutnie kazdemu polecilabym wspolprace z Pania Jola, poniewaz oprocz tego , ze jest swietnym pedagogiem i perfekcyjnie przygotowuje sie do zajec, jest takze bardzo ciepla i sympatyczna osoba. Polecam wszystkim! Ania

avatar
Renata :)
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 czerwca 2015

Pani Jola, to bez wątpienia świetna korepetytorka, przede wszystkim profesjonalistka. Cechuje ją super podejście do ucznia, rzetelność i posiadana wiedza, którą w doskonały sposób potrafi przekazać.Pani Jola tłumaczy wszystko w sposób jasny i przystępny. Jest cierpliwa i życzliwa. Dzięki niej zrozumiałam i nauczyłam się gramatyki, z którą zawsze miałam problemy:) Zrobiłyśmy mnóstwo testów i ćwiczeń, a zajęcia zawsze przebiegały w bardzo sympatycznej atmosferze, kilka miesięcy systematycznej pracy z Panią Jola pozwoliły mi usystematyzować wiedzę, poczuć sie pewnie w tym języku:) Polecam wszystkim zainteresowanym .Pozdrawiam Renata :)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2015

Spiewajaco zdałam maturę dzięki korepetycja Pani Joli. Idealny plan nauczania, dopasowany do moich umiejętnośc, oczekiwan oraz wątpliwości. Chodziłam do różnych korepetytorów języka niemieckiego jednak zajecia z Pania Jola najbardziej mi odpowiadały. Lekcje były na dobrym poziomie, bezstresowe i przyjemne. Polecam każdemu, kto w szybkim tempie potrzebuje podszkolić swój język :-)

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2015

hej:P ja również korzystałam z lekcjii u Pani Joli i moge jak najbardziej polecić te zajęcia i potwierdzić poprzednią opinie:P Pani Jola bardzo dobrze przygotowała mnie do wyjazdu na praktyki w hotelu; jest solidną, cierpliwą, zawsze przygotowaną do zajęć oraz bardzo ciepłą osobą:P polecam młodszym jak i starszym, którzy chcą poprawić swój niemiecki lub nauczyć się go od podstaw:)

avatar
Grzesiek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 listopada 2013

Witam. Chciałem bardzo polecić zajęcia z Panią Jolą przede wszystkim ze względu na Jej indywidualne i profesjonalne podejście do ucznia ale też dlatego, że Pani Jola potrafi doskonale dostosować plan nauki do celu, jaki chcemy osiągnąć. Ja akurat potrzebowałem podszkolić język do pracy i Pani Jola okazała się bardzo pomocna nie tylko w samej nauce ale również w doborze odpowiedniego materiału oraz ćwiczeń. Muszę jeszcze dodać, że Pani Jola jest bardzo wymagająca, zatem jeśli komuś naprawdę zależy na efektach pracy to serdecznie polecam zajęcia właśnie z Nią. A dodatkowo jest jeszcze możliwość lekcji online, z czego również z chęcią korzystałem :-)
Tak więc polecam serdecznie i pozdrawiam.
Bis dann! ;-)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.