Jolanta Sirek

Ostatnia aktywność:
18 dni temu
 
 
Online
Częstochowa
Warszawa
Katowice
Myszków
Płock
Radom
Siedlce
Pruszków
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Każdy z nas uczy się języka niemieckiego z innego powodu. Może to być nauka w szkole, chęć zrobienia w życiu czegoś ciekawego, wyjazd do pracy, zdanie egzaminu, urlop za granicą, sposób na spędzanie wolnego czasu i wiele, wiele innych. Mamy różne predyspozycje językowe, odmienne charaktery i doświadczenia życiowe. Różnimy się stylami uczenia. Wszystkie wymienione uwarunkowania są bardzo istotne w procesie uczenia się języka. Niestety najczęściej nie uwzględniane w szkole lub na kursach językowych, gdzie realizuje się narzucony program i gdzie trudno jest pogodzić indywidualne wymagania wielu różnych uczniów.
W mojej pracy często spotykam się z osobami, które mimo iż uczą się języka od wielu lat, twierdzą, że nie potrafią się nim posługiwać. Wychodzę naprzeciw ich motywacji oraz potrzebom i w indywidualnie dobrany sposób pomagam przełamać barierę językową.

KWALIFIKACJE

 • uczennica niemieckiej szkoły średniej Gymnasium an der Hamburger Straße, Bremen (1995)
 • magister filologii germańskiej na Uniwersytecie Opolskim, specjalność nauczycielska (2001)
 • magister pedagogiki na WSL w Częstochowie (2014)

DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE

 • 5 lat doświadczenia w prowadzeniu zajęć online
 • korepetytorka od …bardzo dawna:)
 • przeprowadzanie egzaminów Instytutu Goethego i TELC
 • prowadzenie kursów przygotowujących do egzaminów na poziomie B1, B2, C1 
 • prowadzenie zajęć z praktycznej nauki języka i konwersacji w Nauczycielskim Kolegium Języków Obcych
 • prowadzenie kursów językowych na wszystkich poziomach zaawansowania, dla dzieci, młodzieży i dorosłych
 • nauczycielka języka niemieckiego, Prywatna Lingwistyczna Szkoła Podstawowa i Gimnazjum Lingwistyczne w Częstochowie
 • koordynatorka międzynarodowej współpracy szkół: eTwinning, Comenius Partnerskie Projekty Szkół i Asystentura Comeniusa

JAKIE ZAJĘCIA PROWADZĘ OBECNIE?

CERTYFIKATY JĘZYKOWE
Są moją specjalnością. Zaraz po studiach trafiłam do pracy w szkole językowej, która była Centrum Egzaminacyjnym Instytutu Goethego, a później również Telc. Wiedza, którą zdobyłam prowadząc kursy przygotowujące do certyfikatów oraz egzaminując, pozwala mi teraz uczyć na każdym poziomie i pod każdy certyfikat. ,,Spod mojej ręki” wyszło wiele osób, które zdały wymarzony poziom. Dotychczas nikt nie odniósł porażki:).

KONWERSACJE
Jestem rozmowna, ciekawa świata i ludzi. Potrafię ,,aktywnie słuchać". Możemy rozmawiać o wszystkim lub na podstawie wcześniej opracowanego materiału (artykuł, reportaż, film). Nie przeszkadzam w trakcie wypowiedzi, a błędy notuję. Później są omawiane i poprawiane.

JĘZYK OGÓLNY
Na każdym poziomie, dla osób w każdym wieku. Dopasowuję się do potrzeb i możliwości ucznia. Korzystam z własnych materiałów, najlepszych podręczników i zasobów internetowych. Mam własną, skuteczną metodę nauki mówienia. Jak szybko? Zależy od ilości lekcji w tygodniu.

JĘZYK SPECJALISTYCZNY
Fachsprachprüfung dla lekarzy oraz Krankenpflege dla pielęgniarek i opiekunek. Dla osób pracujących w Niemczech lub mających tam kontakty zawodowe oferuję bieżącą pomoc w pokonywaniu trudnych sytuacji językowych - Geschäftsdeutsch.

CENNIK
1 godz. tyg. – 80 zł
2  - 3 godz. tyg. – 70 zł
Oferuję 30 – minutową bezpłatną lekcję próbną.

UWAGA!
Podczas zajęć nie odbieram telefonu.
Kontaktuję się tego samego dnia po otrzymaniu sms o treści ,,niemiecki".
Można też korzystać z formularza kontaktowego.

KONTAKT
Jolanta Sirek – Chrzuszcz
TEL. 662880894

ZAPRASZAM SERDECZNIE!

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 19:00
Wtorek08:00 - 19:00
Środa08:00 - 19:00
Czwartek08:00 - 19:00
Piątek08:00 - 13:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1996 - 10.2001
Uniwersytet Opolski
Magister
Filologia germańska
10.2012 - 10.2014
Wyższa Szkoła Lingwistyczna w Częstochowie
Magister
Pedagogika Resocjalizacyjna i Profilaktyka Społeczna
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 29
avatar
Barbara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2020

Jestem lekarka po stazu podyplomowym, ktora z przyczyn osobistach i ekonomicznych wyjechala do Niemiec sprobowac swoich sil.
Na Pania Jole trafilam przypadkiem przez portal e-korepetycje. Poszukiwalam wtedy nauczyciela, ktory przeprowadzilby mnie z poziomu B2 do poziomu i certyfikatu C1. Zachecona pozytywnymi opiniami, skontaktowalam sie z Nia i jak sie pozniej okazalo - nie moglam lepiej trafic. Dzieki Niej po okolo 4 miesiecznym przygotowaniu udalo mi sie uzyskac upragniony certyfikat. Pani Jola jest zaangazowanym nauczycielem, ktory dostosowywuje sie do potrzeb ucznia (od tego sa tez lekcje prywatne) i potrafi szybko wychwycic slabosci i bledy popelniane przez ucznia oraz co najwazniejsze - pomoc uczniowi je zniwelowac. Co najwazniejsze, nie naciaga i nie oszukuje uczniow i nie obiecuje przyslowiowych "gruszek na wierzbie".
Na kazdy problem ucznia stara sie znalezc dopasowane do jego poziomu i potrzeb rozwiazanie. Jest zawsze puktualna i przygotowana do zajec, usmiechnieta i zmotywowana do pracy.
Po zdanym z dobrym wynikiem egzaminie C1 staralam sie o uznanie swojego wyksztalcenia i uzyskanie niemieckiego prawa wykonywania zawodu i powrot do zawodu lekarza w Niemczech i Pani Jola na moje szczescie zgodzila sie mi w tych zmaganiach towarzyszyc. Razem analizowalysmy strukture egzaminu i krok po kroku cwiczylysmy poszczegolne czesci. Zapoznala sie z wymaganym slownictwem medycznym, odpytywala mnie z niego, potrafila stworzyc autentyczne symulacje z Pacjentem, ktore sa czescia tego egzaminu, oraz poprawiala dokumentacje medyczna z pomocnym feedbackiem ;) Pod Jej przewodnictwem udalo mi sie za pierwszym podejsciem (po 2 miesiacach intensywnych przygotowan) - zdac egzamin w niemieckiej izbie lekarskiej z komunikacji z pacjentem z bardzo dobrym rezultatem. Komisja byla wrecz zszokowana, ze bez kontaktu z niemieckim szpitalem osiagnelam tak wysoki poziom poprzez zajecia online. Gdy po egzaminie znalazlam sie w sekretariacie, pokazano mi protokol z jego przebiegu z wynikiem 270/300 punktow.
Bardzo Dziekuje za cale Pani zaangazowanie :))) i ze szczerego serca Polecam te niesamowita Nauczycielke :)

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2020

Naukę języka niemieckiego zacząłem ponad 1,5 roku temu od zera. Program jest super dostosowany, wszystkie zwroty, słówka, konstrukcje językowe i niejasności tłumaczone są przez Panią Jolę na bieżąco w zrozumiały dla mnie sposób. Lekcję prowadzone są bardzo ciekawym stylem nauczania, prócz podstawowego podręcznika, wprowadzane są przez Panią rozwijające ćwiczenia internetowe oraz duża liczba słuchań, które pozwalają się szybciej oswajać z językiem. Bardzo często również prowadzimy "luźne" rozmowy, które zwiększają u mnie śmiałość w stosowaniu języka w stylu potocznym, a także rozszerza się zasób używanego słownictwa. Serdecznie mogę polecić Panią Jolę. Profesjonalne podejście do ucznia. Prowadzone są notatki na bieżąco przy pomocy dokumentu Google. Każda lekcja zaczyna się punktualnie. Każdy kto zacznie naukę języka niemieckiego z Panią Jolą, na pewno będzie zadowolony. Tego jestem pewien !

avatar
Maciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 października 2019

Na zajęcia umawiam się od lipca 2018 roku. Moim celem było i jest poprawienie kompetencji językowych w życiu codziennym. Nie korzystałem z pomocy w przygotowaniu do egzaminów.

Pani Jolanta elastycznie dopasowuje materiał i pomoce językowe do potrzeb. Uważnie słucha, wyłapuje trudności i dopasowuje do tego ćwiczenia dla ucznia. Warto wspomnieć że sugerowane są nie tylko ćwiczenia pisemne, ale również wiele ciekawych słuchanek, krótkich filmików video .. do momentu aż znajdzie się materiał, którego używanie będzie uczniowi sprawiało przyjemność. Podczas pracy korzystamy z wielu książek, w zależnie od potrzeb .. nie ma tutaj przerabiania "jednego słusznego podręcznika X".

Wiele materiałów z teorią/zasadami jest tworzonych bezpośrednio przez Panią Jolantę i są one bardzo często o wiele bardziej konkretne i skondensowane niż tłumaczenia w podręcznikach.

Bardzo dokładnie i prosto tłumaczone są wszelkie trudności i konstrukcje językowe, przez co łatwiej wyeliminować błędy w mówieniu / pisaniu. Według mnie widać tutaj bardzo duże doświadczenie i podejście metodyczne. Warto wspomnieć że Pani Jola posiada wykształcenie lingwistyczne i doświadczenie pracy w szkole.

Nie bez znaczenia jest też fakt, że Pani Jolanta jest po prostu bardzo sympatyczną, bezpośrednią i inteligentną osobą, przez co lekcje upływają w przyjemnej atmosferze.

Lekcje odbywają się punktualnie i nie ma żadnych problemów z "biegłością obsługi komputera" :). Do prowadzenia notatek używamy Google Docs'a. Nie jest to obowiązkowe, ale bardzo wygodne.

Z czystym sumieniem mogę polecić lekcje u Pani Joli !

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 października 2019

Pani Jola jest zdecydowanie najlepszym nauczycielem z jakim pracowałam. Wszystkie zagadnienia tłumaczy w prosty sposób, tak, że nie da się tego nie zrozumieć. Ćwiczenie ustne gramatyki sprawia, że pozornie zawiłe konstrukcje zaczyna się używać w mowie codziennej. Doskonale przygotowała mnie do Fachsprachprüfung w Ärztekammer , potrzebny do wykonywania zawodu lekarza na terenie Niemiec. Egzamin zdałam bez problemu, a egzaminatorzy pytali się w jaki sposób się przygotowywałam i nie mogli uwierzyć, że nigdy nie mieszkałam ani nie pracowałam w Niemczech. Pani Jola zawsze "podąża za uczniem" , nie ma jednego sztywnego programu dla wszystkich, tylko dostosowuje się do potrzeb, jest również otwarta na pomysły i sugestie. Jest cierpliwa i dokładna, co sprawia, że lekcje są przyjemne i niestresujące. Postępy w języku widać naprawdę szybko, bez wielogodzinnych tortur nad zeszytem:)

avatar
Izabela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lutego 2019

Najlepszy nauczyciel niemieckiego z jakim pracowalam. Super osoba.
Pani Jola indywidualnie podchodzi do ucznia, skupia sie na pracy nad tym co sprawia mu najwieksze trudnosci. Dostarcza ciekawe materialy i rozne rodzaje cwiczen do nauki. Dzieki niej, nadrobilam wszystkie luki jakie mialam i spojnie zdalam egzamin B2.
Dziekuje, pozdrawiam

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 grudnia 2018

Lekcje przez Skype z Panią Jolą to mój pierwszy kontakt z taką formą nauki. Jestem bardzo zadowolona. Pani Jola jest profesjonalną nauczycielką i bardzo sympatyczną osobą. Zawsze przygotowana do zajęć, skupiona na uczniu oraz zaciekawiona uczniem (chętnie słucha i pozwala się wypowiadać), poprawia błędy, odpowiada na potrzeby uczniów. Jest również wymagająca i na początku nauki ustala z uczniem oczekiwania, co dla mnie było bardzo wartościowe, bo przemyślałam, czego potrzebuję i w czym mam braki. Polecam bardzo i cieszę się, że trafiłam na taką nauczycielkę! :)

avatar
Stefan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 grudnia 2018

Jola pomogła mi przygotować się do egzaminu B2 który zdałem w lutym. Następnie przygotowywałem się pod okiem Joli do egzaminu C1 który zdałem na początku grudnia. W 9 miesięcy z B2 na C1 to jest niezły wyczyn.
Jak chcesz przygotować się do egzaminów Goethe to tylko z Jolą! :-)

Jola jest zawsze dobrze przygotowana i bardzo indywidualnie podchodzi do ucznia. Wnikliwie notowała wszystko to co sprawiało mi trudności by potem znaleźć przyczynę moich błędów, wytłumaczyć problem i uszykować odpowiednio dopasowane zadania, mające na celu utrwalenie materiału. Dostałem dużo wskazówek odnośnie sposobu rozwiązywania zadań egzaminacyjnych, które pomogły mi zdać obydwa egzaminy.
Zdecydowanie polecam!

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 sierpnia 2018

Jestem bardzo zadowolona, że zdecydowałąm się na zajęcia z Panią Jolą. Każde spotkanie było ciekawe i rozwijające. Program zajęć dopasowany był do indywidualnych potrzeb. Uważam, że Pani Jola jest wspaniałą nauczycielką, która potrafi wytłumaczyć jak w łatwy sposób przyswoić sobie gramatykę, a także podsunąć ciekawe słownictwo. Mogę z pewnością stwierdzić, iż zajęcia te wzbogaciły moją wiedzę i pomogły swobodniej rozmawiać w języku niemieckim.

avatar
Radek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2018

Gorąco polecam. Rozpocząłem lekcje w celu przygotowania do egzaminu na poziomie B2. Egzamin zdany na 89% i bez większego stresu dzięki dobremu przygotowaniu nie tylko pod kątem języka, ale także ‘strategii’ podejścia do indywidualnych części egzaminu. Zdecydowałem się kontynuować współprace także po egzaminie. Dobrze wyważone podejście do ćwiczenia umiejętności konwersacji jaki i gramatyki bez ciągłego poprawiania błędów w trakcie mówienia. Lekcja jest zawsze przygotowana więc nigdy nie miałem wrażenia, że nauczyciel nie bardzo wie co zrobić z czasem. Dobre materiały dydaktyczne, także do pracy offline po zajęciach. Świetny nauczyciel.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2018

Nauka z panią Jola to czysta przyjemność. Pełna pasji, cierpliwości i potrafiąca wytłumaczyć trudne rzeczy. Przesyla dużo materiałów edukacyjnych. Bardzo dobrze przygotowuje do egzaminów. Szczerze polecam

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2018

Pani Jolanta Sirek jest naprawdę wspaniałym nauczycielem. Potrafi w krótkim czasie podnieść poziom języka. Wykazuje dużo cierpliwości, a lekcje są przyjemne i wymagające. Bardzo polecam!

avatar
Pawel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 grudnia 2017

Zajęcia przebiegają w miłej i przyjaznej atmosferze,
profesjonalizm i indywidualne podejście do ucznia pozwoliło mi w krótkim czasie zrobić znaczące postępy w nauce. Serdecznie polecam korepetycję z Panią Jolą, dzięki jej cierpliwości, zaangażowaniu i ogromnym przygotowaniu merytorycznym,
z punktu kiedy umiałem tylko się przedstawić po kilku miesiącach byłem w stanie przeprowadzić prezentację techniczną w języku niemieckim dla klientów firmy w której pracuje. Polecam!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 listopada 2017

Zgadzam sie ze wszystkimi pochlebnymi opiniami! Zdany egzamin Goethe Zertifikat B2

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 października 2017

Śmiało mogę polecić tego nauczyciela języka niemieckiego. Szczególnie polecam dla ludzi ceniących swój swój czas i którzy naprawdę chcą się nauczyć języka w bardzo krótkim czasie.

Stosunek jakości do ceny jest idealny.

Szczególnie sobie ceniłem:

- nauczyciel zawsze przygotowany,
– punktualność,
– na zajęciach omawiane są tylko te rzeczy które trzeba przerobić razem,
- duże doświadczenie oraz zrozumienie procesu nauczania powoduje że nie poświęca się czasu na zbędne rzeczy podczas zajęć,
- bardzo dużo praktycznych uwag, które pomagają zdawać egzamin o wiele łatwiej.
- różne metody nauczania,
- świetne podejście psychologiczne do ucznia,
- partnerskie oraz bezstresowe ale motywujące nauczanie,
- jasne i bezpośrednie feedback ze strony nauczyciela
- bardzo dużo materiałów

Moim celem było przygotowanie do zdania egzaminu na poziomie B1 – słuchanie i mówienie, oraz A2 – część pisemna oraz czytanie. Zaczynałem od prawie od zerowej znajomości języka. Nie miałem za dużo czasu na naukę gdyż jestem bardzo aktywny zawodowo, oraz nie nie jestem pierwszej młodości (40+). Pracowaliśmy dwa i pół miesiąca. Egzamin Zdany na poziomie 80-90% !!! Miałem poczucie dobrze wydanych pieniędzy.

Np. moja żona która umie biegle mówić po niemiecku, co prawda bez przygotowania, zdała ten sam egzamin gorzej ode mnie. Wow.

avatar
Maciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2017

Moim celem było przygotowanie się do egzaminu w Instytucie Goethe'go w bardzo krótkim czasie. Dzięki Pani Joli udało mi się zrealizować to co chciałem. Zajęcia były prowadzone w sposób przemyślany, nauka niezwykle owocna co pozwoliło na zdanie egzaminu i osiągnięcie założonego celu w 100%.
Serdecznie polecam :)

avatar
Stefan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 sierpnia 2017

Polecam! Długo szukałem dobrego lektora języka niemieckiego. Wreszcie znalazłem!
Przede wszystkim bardzo dobra metodyka nauczania i prowadzenia lekcji. Podczas prowadzenia rozmowy Pani Jolanta notuje popełnione przeze mnie błędy i omawia je pod koniec, nie przerywając w ten sposób dyskusji. Otrzymuję dużą ilość materiałów z zagadnień z którymi mam problemy. Dzięki Pani Joli zrozumiałem wiele zagadnień, których inni nauczyciele (w tym Niemcy) nie potrafili mi wytłumaczyć. Sympatyczna, fachowa jak najbardziej godna polecenia!

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lipca 2017

Pani Jola znakomicie przygotowała mnie do egzaminu TELC C1 DEUTSCH HOCHSCHULE, za co bardzo jej dziękuję. Bardzo profesjonalnie podchodzi do wykonywania swojego zawodu, robi to z pasją i widać efekty także z mojej strony mogę w 100% polecić zajęcia z panią Jolą :)

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 maja 2017

Serdecznie polecam lekcje u Pani Jolanty! Po 13 latach od matury postanowiłam przypomnieć sobie język niemiecki. Lekcje są dopasowane do moich potrzeb, gdzie istotne znaczenie ma wykorzystywanie języka w mowie.
Początkowo obawiałam się korepetycji udzielanych przez skype, ale już na pierwszej lekcji moje obawy zostały rozwiane. Lekcje udzielane online niczym nie odbiegają od tych udzielanych osobiście. W dobie internetu korzystanie z różnych materiałów interaktywnych tylko uatrakcyjnia zajęcia.
Pani Jolanta jest bardzo sympatyczną osobą i wspaniałym pedagogiem, więc jeżeli ktoś chce się nauczyć języka gwarantuje, że dobrze trafił.

avatar
Grazyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 listopada 2016

Pierwsze zajęcia z języka niemieckiego miałam z pania Jolą, kiedy byłam już po piędziesiątce i nie wierzyłam, że nauczę się cokolwiek. Nie lubiłam języka niemieckiego, ale chciałam się nauczyć. Chciałam na emeryturze pojechać do Niemiec i trochę dorobić. Pamietam, że pani Jola zaczęła od rysunku twarzy ludzkiej i na pierwszej lekcji poznałam i zapamietałam wiele wyrazów, głównie czasowników, np. słuchać, mówić, widzieć, itp. I podobnie było na kolejnych zajęciach. A za dwa miesiące wyjechałam za granicę, poradziłam sobie bardzo dobrze i pracuję legalnie już wiele lat. :-). To bardzo dobra nauczycielka. Pogodna, serdeczna, ale wymagająca. Ma wielki talent pedagogiczny, ale najwazniejsze, że zna świetnie język niemiecki. Mój znajomy Niemiec, z zawodu dziennikarz, stwierdził, że pani Jola mówi ze świetnym niemieckim akcentem, a mówi tym językiem lepiej niż 60% rodowitych Niemców. Polecam serdecznie zajęcia u niej!

Jolanta Sirek - Chrzuszcz

Bardzo dziękuję wszystkim uczniom za wspaniałe opinie:) Odpowiem raz, bo to co chcę napisać, sprowadza się zawsze do tej samej myśli. A mianowicie, że nie ma sukcesu w nauce języka bez zaangażowania i pozytywnego nastawienia również po stronie uczącego się. Osoby, które dodały tutaj opinie, wiedziały że nauka nie przychodzi sama, że rola nauczyciela jest ważna, ale praca własna najważniejsza. Każdy z Was miał swój cel i silną wolę. Dziękuję, że skorzystaliście z mojej pomocy w jego osiągnięciu. Gratuluję i życzę wielu dalszych sukcesów!

avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 listopada 2016

Pierwsze spotkanie z Panią Jolą miało miejsce w moim przypadku już parę lat temu. W sposób perfekcyjny zostałem przygotowany do matury rozszerzonej z j. niemieckiego a po drodze udało mi się zdać certyfikaty ZD oraz ZMP - to wszystko w 3 lata nauki od "0". Obecnie odświeżam znajomość języka ponieważ będę się nim posługiwał w pracy. Serdecznie polecam zajęcia z Panią Jolą - ma się wówczas pewność, iż każde zajęcia będą odpowiednio, indywidualnie przygotowane a dodatkowo odbędą się w miłej, bezstresowej atmosferze. Wiedza pedagogiczna prowadzącego i otwarcie na potrzeby kursantów są nieocenione. Jeszcze raz serdecznie polecam zajęcia u Pani Joli wszystkim niezdecydowanym!!

avatar
Olga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 listopada 2016

Pani Jola uczy moją córkę gimnazjalistka. Córka nie była zachwycona perspektywą korepetycji z niemieckiego,ale od pierwszych zajęć w pełni polubiłam p.Jolę i sposób, w jaki uczy.Nauka jest przyjemna i skuteczna.Zajęcia przebiegają bez presji,a jednocześnie dużo wnoszą. Moja córka zrobiła postępy, mówi swobodniej.,czynnie poszerza słownictwo.Pani Jola łączy fachowość,kulturę osobistą i b.przyjemny sposób bycia

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 listopada 2016

Polecam tę korepetytorkę. Nauczyłem się niemieckiego w rok. :)

avatar
adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 września 2016

Witam,moja opinia na temat zajęć u Pani Joli jest jak najbardziej pozytywna .Chciałbym zwrócić uwagę na bardzo dobre przygotowanie merytoryczne zajęć ,bardzo dobrą atmosferę ,możliwość dopasowania tempa nauki do możliwości ucznia oraz wyrozumiałość i życzliwość.
Z lekcji na lekcję poznaję nowe słowa , dzięki czemu czuję się dużo pewniej w tej materii językowej i na zajęcia uczęszczam z przyjemnością.Nauka przebiega na wysokim poziomie i po każdej
lekcji widzę postępy- serdecznie polecam.

avatar
Małgosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 czerwca 2016

Potwierdzam, że lekcje u pani Joli prowadzone są w miłej, niestresującej atmosferze. Pani Jola rzeczywiście podchodzi indywidualnie do każdego ucznia, stara się wyszukać słabe strony ucznia i znaleźć skuteczną, indywidualną metodę nauczania, ma przy tym dużo cierpliwości . A co dla mnie najważniejsze lekcje nie są monotonne, są urozmajcone i ciekawe. Dlatego polecam korepetycje u pani Joli.

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2016

Korepetycje z Panią Jola są bardzo dobre.Zajęcia są prowadzone w zrozumiały sposób i miłej atmosferze.Można przygotować się pod każdym kątem z języka niemieckiego.Każdy kto chce się nauczyć języka powinien iść do Pani Joli na korepetycje.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 listopada 2015

Zajęcia z Panią Jolą zachwycają moją córcię za każdym razem inaczej :-)
Pani Jola jest bardzo sympatyczna i swoją osobowością sprawia, że lekcje niemieckiego są zawsze ciekawe i prowadzone z wielką pasją. Umiejętnie przekazuje swoją wiedzę i miłą atmosferą zachęca do dalszej nauki. Córka jest bardzo zadowolona, tym samym ja jestem usatysfakcjonowana wyborem Pani Joli. Razem z córką cieszymy się, że trafiłyśmy na tak wspaniałą nauczycielkę jaką jest Pani Jola.

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2015

Od kilku lat pracuję i mieszkam w Niemczech. Często moi współpracownicy pytają, jak to możliwe, żeby mieszkając w Polsce tak dobrze opanować język niemiecki. Mam dla nich jedną odpowiedź: trzeba uczyć się pod kierunkiem Jolanty Sirek - Chrzuszcz.
Każdy, kto chce się uczyć języka niemieckiego i trafił na tę stronę WWW, jest już na najlepszej drodze.
Teraz tylko trzeba umówić się na pierwszą lekcję i sukces gwarantowany!

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 sierpnia 2015

Bardzo polecam lekcje z Panią Jolą. Jest to rzetelny, profesjonalny i wymagający nauczyciel.
Jednocześnie ma też dużo cierpliwości i wyrozumiałości, a atmosfera podczas zajęć jest bardzo miła.
Pani Jola kładzie nacisk na poprawną wymowę, co na pewno jest bardzo pomocne, jeśli ktoś chce nauczyć się
porządnie języka. Oprócz tego zawsze potrafi wytłumaczyć niejasności, a trudniejsze tematy przedstawić tak, aby stały się zrozumiałe.
Dziekuiję i pozdrawiam :)

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 sierpnia 2015

Sześć lat temu uczęszczałam na lekcje j.niemieckiego do Pani Joli,było to przygotowanie do matury.Pani Jola jest wspaniałą nauczycielką,bardzo umiejętnie przekazuje swoją bogatą wiedzę,stwarza miła atmosferę i jest cierpliwa. Stwerdzam,ze bardzo dużo sie nauczyłam i polubiłam jezyk niemiecki:) dzieki Pani Joli mature zdałam bez problemu i z bardzo dobrymi wynikami. MEGA POZYTYW I NAPRAWDĘ POLECAM!!!!!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.