Jolanta Kosior

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Bielsko-Biała
Wilkowice
Łodygowice
Pietrzykowice
Żywiec
Bystra
Meszna
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Magister fil.angielskiej udzieli korepetycji. Lekcje są dostosowane do twojego typu inteligencji. Uczę najnowocześniejszymi metodami stosując różnorodne multimedialne środki dydaktyczne dlatego moje lekcje są ciekawe i nauka staje się przyjemnością. Posiadam 10-letnie doświadczenie . Uczę zarówno dzieci, młodzież jak i dorosłych. Dotąd wszyscy moi uczniowie są zadowoleni z efektów mojej pracy. Zapraszam serdecznie!!!

Dostępność

Poniedziałek06:00 - 21:00
Wtorek06:00 - 21:00
Środa06:00 - 21:00
Czwartek06:00 - 21:00
Piątek06:00 - 21:00
Sobota06:00 - 21:00
Niedziela06:00 - 21:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 12
avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lutego 2015

Pani Jola jest niezwykle uzdolnionym pedagogiem. Zapał, z jakim podchodzi do sprawy jest godny podziwu. Zajęcia są ciekawe: Pani Jola poświęca mnóstwo czasu na przygotowanie lekcji. Atmosfera na zajęciach sprawia, że lekcje z nią to czysta przyjemność. Polecam zajęcia u Pani Joli!

avatar
Basia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
22 sierpnia 2014

Bardzo ciekawy sposób prowadzenia zajęć, sposób komunikowania się z uczniem. Świetny dobór metod oraz środków dydaktycznych, materiałów pomocniczych. Bardzo polecam :)

avatar
Zosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 sierpnia 2014

Pełny profesjonalizm, ciekawy sposób prowadzenia zajęć lekcyjnych poprzez różnego sposobu techniki zapamiętywania. Miła atmosfera na zajęciach. Bardzo polecam.

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 sierpnia 2014

Szczerze polecam! Dzięki zajęciom z Panią Jolą mój angielski w znaczącym stopniu się poprawił. Nie wiedziałam nawet, że aż tyle można się nauczyć w ciągu jednego roku szkolnego. Pani Jola stosuje na lekcjach wiele gier a także ciekawych pomocy naukowych co sprawia, że człowiek się szybciej uczy. Bardzo polubiłam jej testy miesięczne dzięki czemu nabrałam chęci do nauki a i przy okazji można zyskać fajną nagrodę.

avatar
Piotrek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 sierpnia 2014

Bardzo polecam Panią Jolę! Zajęcia są prowadzone w sposób nieszablonowy i bardzo interesujący. Na zajęciach wykorzystuje różne techniki zapamiętywania słów w związku z czym bardzo wiele się nauczyłem przez ten rok. Jej testy miesięczne także bardzo motywują do dalszej pracy tym bardziej że są przewidziane nagrody za ich pozytywne zdanie.

avatar
EWA
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 sierpnia 2014

Polecam. Zajęcia prowadzone przez P.Jolę są prowadzone w sposób rzetelny, mobilizujący do nauki , uczestnicy zajęć brali aktywny udział w zajęciach, metody nauczania P. Joli umożliwiają opanowanie wiedzy, wraz ze swobodą i umiejętnością posługiwania się językiem w praktyce. Bardzo polecam.

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 sierpnia 2014

Bardzo polecam Panią Jolę. Zajęcia prowadzone są w miłej i luźnej atmosferze, z ciekawymi technikami nauki i dużą ilością materiałów, przez co j. angielski staje się dużo prostszy. Dzięki Pani Joli przez ostatni rok bardzo poprawiła mi się znajomość języka.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 sierpnia 2013

100% profesjonalizm. Zajęcia nieszablonowe, ciekawe, prowadzone w sympatycznej atmosferze, rzetelnie przygotowane. Duża ilość pomocy naukowych i dodatkowych materiałów. Pani Jola zawsze uśmiechnięta, otwarta i zaangażowana. Bardzo polecam!

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 maja 2013

Bardzo polecam panią Jolę. Dzieki niej mój angielski bardzo sie poprawił. Dobre, sumienne podejście do ucznia oraz wiele ciekawych i interesujących materiałów które dostawałam od pani Joli pomogły mi w przyswajaniu języka angielskiego. Jeszcze raz bardzo polecam pania Jolę!!

avatar
Dominik
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2013

6 miesięczny okres współpracy z panią Jolą dzięki jej profesjonalnemu, rzetelnemu i bardzo umiejętnemu podejściu do nauczania zaowocował wielką poprawą znajomości J. angielskiego.
Świetne metody nauczania, dobre podejście do ucznia i sympatyczność Pani Joli sprawiają, że na efekty pracy nie trzeba czekać długo.
Polecam P. Jolę !!

avatar
Hubert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 maja 2013

Polecam Panią Jole ponieważ ma bardzo dobre podejście do swoich uczniów a także ma dużo różnych metod nauczania, które świetnie przygotowują do egzaminów.

avatar
Barbara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 sierpnia 2012

Polecam Panią Jolę. Bardzo dobry nauczyciel. Ma podejście do ucznia i cierpliwość. Dzięki jej ciekawym metodom zapamiętywania słów udało mi się zdać mature na 89%. Dziękuje za poświęcony czas i efekt końcowy!!!!!!!!!!!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.