Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
 
Online
Poznań
Luboń
Komorniki
Szreniawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Ready to start speaking polish? Get a sample lesson and order your course today. I issue the tax invoice on request.
I speak english, italian, polish.
Sei italiano e vuoi imparare il polacco per qualsiasi motivo, cerchi un bravo insegnante capace di spiegarti le regole di grammatica e che comunichi in italiano?Corsi di lingua polacca per italofoni, individuali o gruppi, a partire dal livello A0. Sia a Poznań che online.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 maja 2018

Jeżeli ktoś potrzebuje tłumacza w sprawie załatwienia interesów w włoszech jak najbardziej polecam tą Panią szybko konkretnie i na temat bardzo dobry kontakt godny polecenia więc śmiało możecie państwo dzwonić.

avatar
Marianna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2015

Serdecznie polecam korepetycje z jedna z najsympatyczniejszych nauczycielek w okolicy, nie tylko za mile usposobienie do każdego ucznia ale także za indywidualne podejście do Niego- w moim przypadku miałam ok miesiąca żeby „łyknąc” cokolwiek z języka a dzięki tym lekcją jakoś daję radę za granicą. Jednym z większych atutów jest to że zajęcia nie kończą się z chwilą opuszczenia sali- często dostawałam a w sumie nadal dostaje maile z materiałami powtórkowymi- z czystym sercem mogę powiedzieć „polecam te zajęcia” :)

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lutego 2015

Sposób prowadzenia korepetycje bardzo mi odpowiada. Lektorka często dopowiada wiele kwestii związanych z kulturą Włoch i ich zwyczajami. Gramatykę tłumaczy w przystępny sposób i zwraca uwagę na prawidłową wymowę. Polecam!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 września 2014

Bardzo ciekawe konwersacje na których dowiedziałam się sporo na temat Włoch i kultury Włochów, jako że pani Jolanta sporo czasu spędziła w tym kraju. No i najważniejsze że gramatykę tłumaczy w bardzo przystępny sposób. Dzięki temu szybko robię postępy, bardzo polecam

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 października 2013

Miło prowadzi zajęcia, korzystałam kilka razy i mogę polecić :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.