Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Łódź
Zgierz
Smardzew
Skotniki
Łagiewniki
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Biochemiacena do ustalenia

Jolanta

Opis ogłoszenia

Dzień dobry, studentka biotechnologii oraz biologii o specjalizacji biochemia i biologia molekularna udzieli korepetycji z biochemii uczniom szkół podstawowych, gimnazjum oraz liceum. Posiadam pięć lat doświadczenia w udzielaniu korepetycji, przygotowuję uczniów do matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Jeśli potrzebują państwo pomocy przy nauce do kartkówek, sprawdzianów oraz poprawek to posiadam materiały, które udostępniam za każdym razem swoim uczniom. Lekcje prowadzę zawsze z uśmiechem i zaangażowaniem. :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.