Ostatnia aktywność:
6 dni temu
 
Wrocław
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Historia50 / 60 min

Jakub

Opis ogłoszenia

Przez 3 lata pracowałem w Akademii Panteon na stanowisku korepetytora. Ukończyłem prawo na Uniwersytecie Wrocławskim oraz międzynarodowe stosunki gospodarcze na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Oferuję korepetycje z historii dla uczniów szkół podstawowych,gimnazjalnych oraz średnich. Przygotowuję również do matury, egzaminów poprawkowych. Moje kompetencje potwierdza zdana matura z historii na poziomie rozszerzonym na 90% oraz liczne olimpiady, w których brałem udział (Olimpiada Historyczna, Olimpiada o Losach Polaków na Wschodzie po 1939 roku). Przede wszystkim posiadam dużą liczbę uczniów, którzy ze mną osiągnęli zamierzony cel. Cena jednej godziny to 20zł. Proszę kontaktować się mailowo bądź też telefonicznie - 881378797

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.