Ostatnia aktywność:
7 dni temu
 
Online
Opole
Nysa
Brzeg
Prudnik
Strzelce Opolskie
Kędzierzyn-Koźle
Namysłów
Głuchołazy

John Oppland

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika John Oppland

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Anita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 października 2022

Polecam korepetycje z Johnem. Profesjonalne przygotowanie prowadzącego, otwartość, doświadczenie w nauczaniu oraz indywidualne podejście do potrzeb i zainteresowań kursanta przekładają się na skuteczność i efektywność uczenia się. Lekcje były bardzo interesujące, prowadzone z pasją i zaangażowaniem. Serdecznie polecam!

John Oppland

Thank you very much Anita!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.