Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
 
Online
Katowice
Bytom
Chorzów
Ruda Śląska
Zabrze
Piekary Śląskie

John Mayston

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika John Mayston

O mnie

Cześć, jestem John!Uczyłem w wielu miejscach, m.in. w Japonii, Korei Południowej oraz w przepięknym Oksfordzie. To właśnie na małej koreańskiej wyspie rozpocząłem w 2002 r. moją przygodę z TEFL. Wysepka ta znajduje się o rzut kamieniem od Korei Północnej, więc nie mogłem narzekać na nudę. Myślę, że mój styl nauczania zmienił się na przestrzeni lat - w końcu zawsze szukam nowych sposoboów na to, by lepiej tłumaczyć zawiłości językowe. Zawsze z przyjemnością uczyłem Polaków w Oksfordzie i z radością mogę stwierdzić, że w Katowicach jest tak samo. W wolnym czasie zajmuję się pisaniem, uprawianiem sportów oraz wychowywaniem dwóch córek. Moje największe dotychczasowe osiągnięcie to ukończenie mojej pierwszej powieści, zatytułowanej "Lost Seoul".

Jestem również współzałożycielem szkoły języka angielskiego "The Englishmen" w Katowicach.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1997 - 06.2001
Southampton Solent University
Licencjat
Business
Kursy i szkolenia
06.2004
CELTA
Doświadczenie
07.2011 - 08.2017
Education First, Oxford, UK
Nauczyciel języka angielskiego. Prowadziłem zajęcia w klasach wielonarodowych o różnych poziomach zaawansowania.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 czerwca 2019

John jest świetnym gościem, cierpliwym i punktualnym, doskonale tłumaczącym zawiłości językowe, gorąco polecam lekcje z Jego udziałem.

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lutego 2019

John jest świetnym nauczycielem, cierpliwym i skrupulatnym. Potrafi zafascynować każdym tematem, nawet kiedy tłumaczy reguły gramatyczne. Dzięki lekcjom z Johnem poszerzyłam swój zasób słownictwa specjalistycznego, dzięki czemu łatwiej jest mi pisać publikacje i listy z języku angielskim.
Gorąco polecam lekcje z Johnem!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.