Joanna Hładkiewicz

Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
 
Online
Zielona Góra (Fabryczna)

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2014 - 06.2015
Uniwersystet Wrocławski
Magister
Filologia angielska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 września 2018

Pani Joasia to nauczyciel z pasją. Jest to osoba bardzo pozytywna i widać,że po prostu lubi uczyć. Jest wymagającym ale też skutecznym nauczycielem. Angielskiego próbowałem się nauczyć odkąd pamiętam, najpierw sam, potem w szkole językowej potem jeden korepetytor, drugi ale jakoś bez efektu. W końcu trafiłem na Panią Asię i okazało się, że nawet ja mogę nauczyć się mówić po angielsku. Oczywiście nie po pierwszych zajęciach ale z czasem się udało. Teraz w pracy posługuję się angielskim bez problemu, czuję się dużo pewniej i nie myślę już ciągle o tym, że gadam bez sensu bo nie chwaląc się, chyba całkiem dobrze mi idzie. :)

avatar
Diana
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 września 2014

Asia świetnie przygotowała mnie do poprawki z matury, świetnie motywuje a przede wszystkim uczy! Jest przesympatyczna i lekcje z nią są naprawdę konkretne. Nie wiedzialam, że w tak którkim czasie, potrafię się nauczyć języka w takim stopniu aby być zadowalona z matury !

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lutego 2014

Asia jest bardzo sympatyczną osobą! moja niechęć do mówienia zniknęła, Asia bardzo ciągnie za język i jest naprawdę cierpliwa na braki. Po zajęciach naprawdę wychodzę zadowolona i czuję , że coś zrobiłam. Zajęcia prowadzone są naprawdę interesująco , że przez te 1.5 godziny nie myślę o niczym innym!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.