Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Kraków
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Chemia50 / 60 min

Joanna

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4,0/54 opinie

Opis ogłoszenia

Absolwentka i doktorantka wydziału chemicznego AGH z uprawnieniami dydaktycznymi, udzieli korepetycji z chemii na dowolnym poziomie:
*przygotuje do klasówek,
*egzaminu maturalnego jak również egzaminów i kolokwiów z zakresu studiów wyższych,

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 20:00
Wtorek08:00 - 20:00
Środa08:00 - 20:00
Czwartek08:00 - 20:00
Piątek15:00 - 22:00
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Niezadowolony klient
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
18 listopada 2018

Szczerze nie polecam.

Nie kwestionuje wiedzy Pani Joanny, bo zapewne ją ma na wysokim poziomie, niestety jej podejście do klienta jest już na dużo gorszym poziomie.

Po pierwszym kontakcie w niedziele, ustaliliśmy, że wykona zlecenie ( rozwiązanie zadań ) na weekend, czego nie zrobiła.

Podczas rozmowy Pani Joanna sprawa wrażenie bardzo odpowiedzialnej osoby oraz merytorycznej, natomiast jest podejście jest już znacznie inne/ gorsze

W zasadzie umawiałem się z Panią Joanną na kilka rzeczy, że zapozna się z materiałem, że oddzowni, że da znać, że wreszcie zrobi zadnia na czas - z ŻADNEGO zobowiązania nie wywiązała się na czas. Musiałem ją prosić o informację.

Następnie przez kilka dni okłamywała mnie, że zadania robi, że zaraz je podeśle, i że już w sumie skończyła tylko musi je ,, poskładać,,

A gdy przeszedł dzień tj sobota, gdzie miałem otrzymać zadnia - Pani Joanna mówiła, że nad nimi pracuje. Co zabawne udzieliła takiej samej odpowiedzi około 8 00 rano jak i 20 00 wieczorem - zatem zapytałem się czy spędziła nad zadaniami 12 h - to Pani korepetytorka się ... obraziła.

A na sam koniec zrezygnowała, nawet nie mówiąc przepraszam

Szczerze nie polecam

Joanna

Drogi Niezadowolony Kliencie,
od początku naszej korespondencji wskazywałam na swoje duże ograniczenia czasowe związane z pracą, o czym Pan zapomniał dodać, utrudniony kontakt ze mną też z tego wynikał, o czym Pan był poinformowany na początku rozmowy.Wybiórcze przedstawienie informacji tak jak Pan to zrobił jest bardzo subiektywne i krzywdzące. Zadania dotyczyły zagadnień z zakresu inżynierii chemicznej i procesowej - studia wyższe najprawdopodobniej III rok - uczelnia nieznania, z jakiegoś, bliżej nieokreślonego powodu nie mógł Pan powiedzieć. Niezadowolony Klient posiadał warunek z przedmiotu. O typowych lekcjach z tradycyjnym tłumaczeniem nie było mowy Pan oczekiwał tylko zrobienia zadań pod egzamin, aby je wykuć i zdać, bynajmniej nie zrozumieć. Z uwagi na specyfikę przedmiotu nie mogłam wziąć na siebie odpowiedzialności za przygotowanie Pana do egzaminu, a jego arogancje i napastliwe zachowanie spowodowało moją rezygnację.

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 listopada 2016

Gorąco polecam korepetycje z Panią Asią! Jej poziom wiedzy, doświadczenie, zaangażowanie w lekcje, a także sposób przekazywania wiadomości sprawiły, że bez problemu zdałem egzamin eksternistyczny z chemii na poziomie liceum ogólnokształcącego chociaż nie miałem styczności z tym przedmiotem od ponad 5 lat. Dwa miesiące wystarczyły abym polubił chemię! :) Ponadto, Pani Asia jest przemiłą osobą dlatego lekcje przebiegały bezstresowo i z dużym zaciekawieniem. Gdybym jeszcze raz szukał dobrego i sumiennego korepetytora z chemii, bez zastanowienia wybrałbym Panią Asią. Jeszcze raz polecam lekcje z Panią Asią!! :)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 czerwca 2015

Korepetycje z Panią Joanna to najlepsze co mogło mi sie przytrafić. Moja sytuacja była nie lada wyzwaniem, wszytskie kolokwia nie zaliczone a egzamin zbliżał sie wielkimi krokami. Dzięki obszernej wiedzy Pani Joanny a także umiejętności jej przekazania zaliczyłam wszystkie kolokwia i zdałam egzamin w pierwszym terminie.
Korepetycje sa przeprowadzane w wyśmienitej atmosferze, bez stresu, z duża dawka śmiechu :) Na prawdę gorąco polecam, moge śmiało powiedzieć, ze Pani Joanna jest najlepszym korepetytorem z jakim pracowałam. POLECAM!!!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lutego 2015

Bardzo polecam!!! Jestem, a raczej byłam, osoba która nigdy nie cierpiała chemii ponieważ miałam braki w podstawowych zagadnieniach i przygotowanie mnie do egzaminów w ciągu 2 tygodni było niemałym wyzwaniem dla pani Joanny, a jednak udało Jej się i właśnie zdałam egzamin na 5. Pani Joanna tłumaczy aż zrozumiesz. Jest rzetelna i wymagająca, wiedzę przekazuje w sposób niezwykle przejrzysty. Zagadnienia opracowywane są od podstaw, co było dla mnie bardzo ważne. Warto również dodać, że korepetycje odbywają się w przyjaznej, sympatycznej atmosferze. Gorąco polecam.
ps. Asiu chcę Ci bardzo podziękować za wytrwałość, cierpliwość i odpowiednie przygotowanie mnie na egzamin. Kasia

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.