Joanna Skubała

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Gdynia
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzyka80 - 100 / 45 min

Joanna Skubała

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Dzień dobry,
oferuję Państwu naukę gry na skrzypcach dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Ponadto chętnie pomogę z zajęć umuzykalniających i teorii muzyki.

Jestem z wykształcenia skrzypaczką, ukończyłam Akademię Muzyczną w Gdańsku im. Stanisława Moniuszki. Jako skrzypaczka posiadam ponad 10-letnie doświadczenie pracy w orkiestrze w Filharmonii Koszalińskiej.  Pracowałam w Państwowej Szkole Muzycznej w Kołobrzegu jako nauczyciel, posiadam wieloletnie doświadczenie pedagogiczne oraz mam na swoim koncie osiągnięcia zarówno z dziećmi jak i młodzieżą. Uczę od podstaw zarówno małych i jak i dużych.

Dodatkowym moim atutem jest to, że posiadam rzadko spotykany słuch absolutny, więc rozpisanie ulubionej piosenki czy melodii nie jest dla mnie czymś zagadkowym :)
Zapraszam serdecznie do kontaktu:)

Dostępność

Poniedziałek16:00 - 19:00
Wtorek16:00 - 19:00
Środa16:00 - 19:00
Czwartek16:00 - 19:00
Piątek
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.