Joanna Prusak

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Rzeszów
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jestem absolwentką filologii rosyjskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Zapraszam wszystkich na korepetycje z języka rosyjskiego :)

  • Ukończyłam także kurs przygotowania pedagogicznego. Mam doświadczenie w pracy zarówno z małymi dziećmi, jak i z młodzieżą czy dorosłymi. Dopasuję tryb i tempo zajęć do potrzeb ucznia :)
  • Udzielę korepetycji w zakresie pomocy w pracach domowych, przygotowania do testów i egzaminów czy po prostu opanowania bieżącego materiału. Pomogę "ogarnąć" to, co wydaje się nie ogarnięcia :)
  • Swoją ofertę kieruję również do osób po prostu zainteresowanych językiem i kulturą rosyjską. Bardzo chętnie przeprowadzę zajęcia konwersacyjne, na których będę zwracała uwagę na to, aby cały czas rozmawiać po rosyjsku, bez uciekania się do języka polskiego.
  • Na zajęciach dbam przede wszystkim o dobrą atmosferę i pokonywanie bariery językowej.
  • Zapewniam wszelkie materiały językowe :)

Serdecznie zapraszam do kontaktu!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.