Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Warszawa (Śródmieście +4)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język niemiecki60 / 60 min

Joanna

Opis ogłoszenia

Jestem nauczycielem języka niemieckiego z 9 letnim doświadczeniem w warszawskich szkołach publicznych i językowych. Jestem absolwentką germanistyki Uniwersytetu Warszawskiego, udzielę korepetycji uczniom klas 4-8 oraz uczniom szkół licealnych. Oferuję : pomoc w przygotowaniach do egzaminów językowych, do matury, do egzaminu Ósmoklasisty,pomoc w nadrobieniu zaległości, nauce bieżącej, a także pomoc w doskonaleniu i utrwaleniu materiału omawianego w szkole oraz pomoc w odrabianiu prac domowych. Jestem osobą sumienną, przygotowuję ciekawe materiały do nauki języka niemieckiego, do każdego ucznia podchodzę indywidualnie. Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu.

Dostępność

Poniedziałek
Wtorek17:00 - 19:30
Środa13:00 - 19:30
Czwartek17:00 - 19:30
Piątek13:00 - 19:30
Sobota10:00 - 14:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.