Joanna Marszk

Ostatnia aktywność:
10 dni temu
 
Straszyn
Gdańsk
Borkowo
Kolbudy
Pruszcz Gdański
Goszyn
Rotmanka
Bielkowo
Język polski30 - 35 / 60 min

Joanna Marszk

Opis ogłoszenia

Absolwentka polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego z przygotowaniem pedagogicznym udziela korepetycji. Zapewniam solidne przygotowanie do sprawdzianów, testów i matury. Moi uczniowie poprawiają wyniki w nauce i osiągają zamierzone cele. W koszty wliczone są dodatkowe materiały. Zapraszam do kontaktu!

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Adres zajęć

Joanna Marszk
ul. Ogrodowa 16
83-010 Straszyn
NIP: 9570770366

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2010 - 10.2013
Uniwersytet Jagielloński
Magister
polonistyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
10.2017 - aktualnie
nauczyciel, psycholog
Pracowałam w Fundacji im. błog. Anieli Salawy jako psycholog, a obecnie uczę prywatnie oraz w Liceum Zaocznym w Gdańsku.

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.