Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Łęczna
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Cześć! Jestem Polką, moim językiem ojczystym jest Język Polski. Jeśli mówisz po rosyjsku, ukraińsku trochę lub dobrze po angielsku i chciałbyś/chciałabyś nauczyć się swobodnie rozmawiać po polsku zapraszam na lekcje konwersacji ze mną. Możemy poćwiczyć też poprawne pisanie, ortografię i gramatykę - jeśli Ci na tym zależy. Tematykę i słownictwo dostosujemy oczywiście do Twoich potrzeb. Pierwsza lekcja za darmo!
Zachęcam Joanna :)

Dostępność

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota15:00 - 20:00
Niedziela15:00 - 20:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.