Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Poznań
Suchy Las
Złotniki
Złotkowo
Rokietnica
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Dzień dobry,
jestem studentką II roku filologii germańskiej. Od zawsze uwielbiałam tłumaczyć trudne zagadnienia z różnych przedmiotów rówieśnikom. Dlatego jeśli Twoje dziecko ma problem ze zrozumieniem materiału przerabianego w szkole, nie czuje się pewnie z określonym zagadnieniem, potrzebuje pomocy w przygotowaniu się do sprawdzianu lub kartkówki, to chętnie pomogę mu pokonać te wszystkie trudności. Chętnie zorganizuję dla Twojego dziecka zajęcia podczas, których będzie zainteresowane nauką, a nowe umiejętności będzie zdobywać systematycznie. Na moich lekcjach zapewniam miłą i przyjazną, a przede wszystkim bezstresową atmosferę. Każde dziecko może czuć się swobodnie i bezpiecznie już od pierwszych zajęć. W razie potrzeby przygotowuję własne materiały i dodatkowe zadania, tak aby każdy mój uczeń poczuł się pewnie i dobrze przygotwany do zajęć w szkole. Jeśli chciał(a)byś porozmawiać bezpośrednio, dopytać o szczegóły czy umówić się na lekcję próbną to zapraszam do kontaku.

Dostępność

Poniedziałek16:00 - 21:00
Wtorek16:00 - 21:00
Środa16:00 - 21:00
Czwartek16:00 - 21:00
Piątek16:00 - 21:00
Sobota18:00 - 21:00
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2016 - 06.2021
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
Prawo
10.2021 - aktualnie
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
Licencjat
Filologia germańska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.