Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Radom
Jedlnia-Letnisko
Pionki

O mnie

Nauczycielka w SP, gimnazjum i liceum z kilkunastoletnim doświadczeniem zawodowym, z pasją do pracy z dziećmi i młodzieżą, pełna cierpliwości. Pomogę wyjaśnić zawiłości historyczne, rozszyfrować trudne treści podręczników, wyrobić umiejętności czytania ze zrozumieniem i logicznego przyswajania wiedzy. W pakiecie techniki uczenia się.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2003 - 06.2008
Uniwersytet Warszawski
Magister
historia
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.