Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Bydgoszcz

Joanna

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/56 opinii
Dla użytkownika Joanna

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Nicole
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2019

Bardzo miła, spokojna i cierpliwa nauczycielka. Wytłumaczy i pokaże jak się czegoś nie rozumie, zawsze pomocna i wyrozumiała.

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 sierpnia 2019

Do Pani Joanny chodzę na lekcje już drugi rok i na pewno nie będzie to ostatni. Bardzo dobra i cierpliwa nauczycielka, nawet dla osoby całkowicie początkującej takiej jak ja. Lekcja mija bardzo szybko i w przyjemnej atmosferze, a co najważniejsze z lekcji na lekcję widać (a raczej słychać) postępy, szczerze polecam lekcje u Pani Joanny ! :D

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 sierpnia 2019

Z Joasią zaczęłam lekcje w okresie letnim zeszłego roku. Jest młoda, ale bardzo ambitna i oddana temu co robi - czuć w rozmowie z nią i w tym jak prowadzi lekcje, że styczność z tym instrumentem to dla niej przyjemność i pasja, z którą wiąże swoją przyszłość i w której chce się wciąż rozwijać. Jako nauczycielka jest nieziemsko cierpliwa (ja słysząc swoje nieudane próby odegrania kilku taktów od razu popadam w zdenerwowanie, tymczasem Asia cierpliwie i spokojnie za każdym razem tłumaczy gdzie popełniam błąd i jak go uniknąć). Lekcje mijają przyjemnie i bez stresu - każda kolejna przynosi postępy. Zachęcam do nauki gry na skrzypcach w asyście Joasi :)

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 marca 2018

Super nauczycielka! Zaczęłam naukę bardzo późno, ale dzięki Pani Joannie moja gra zaczęła w końcu brzmieć jak muzyka. Polecam!

avatar
Cyryl
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 października 2017

Świetna nauczycielka! U Pani Joanny godzina mija strasznie szybko. Wszystko zawsze wytłumaczy i z własnej inicjatywy pyta się ucznia czy o coś chciałby jeszcze zapytać! Takiej nauczycielki ze świecą szukać. Bardzo cierpliwa i miła. Polecam każdej osobie zainteresowanej nauką gry na skrzypcach. Żałuję, że przy ocenie nie ma opcji "celujący". Ale niech moja opinia będzie dopowiedzeniem do oceny.

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 września 2017

Polecam wszystkim Panią Joannę. Bardzo życzliwa i zaangażowana osoba. Ma wspaniałe podejście do dzieci i duuuużo cierpliwości.
Polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.