Joanna Czarna

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Wrocław

O mnie

Jestem studentką II roku polonistyki na Uniwersytecie Wrocławskim.

Mam doświadczenie w pracy z dzieckiem jako animator (2 lata), nauczyciel robotyki (2 lata), opiekunka do dziecka (7 lat) oraz korepetytor języka polskiego (pół roku).

Moim uczniom przygotowuję samodzielnie dodatkowe materiały w oparciu o ich zainteresowania, predyspozycje, wymagania, a także słabe i mocne strony.

W obecnej sytuacji preferuję lekcje online.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2016 - aktualnie
Uniwersytet Wrocławski
Filologia polska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.