Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
Online
Szczecin (Centrum)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Chemia60 / 60 min

Joanna

Opis ogłoszenia

Jestem studentką szóstego roku kierunku lekarskiego PUM oraz absolwentką II LO w Szczecinie. Oferuję zajęcia z chemii ONLINE na poziomie liceum oraz szkoły podstawowej. 

Pierwsza lekcja próbna - 30 minut ZA DARMO, żebyś mogła/ mógł się przekonać, czy tego właśnie oczekujesz od swojego korepetytora.

Posiadam pięcioletnie doświadczenie w prowadzeniu korepetycji. Przede wszystkim w przygotowaniu do egzaminu maturalnego.

Zdajesz maturę z chemii? Potrzebujesz uzupełnić lub poukładać swoją wiedzę zdobywaną na lekcjach? Jesteś zdeterminowany do pracy ponieważ marzysz, żeby dobrze zdać ten przedmiot i nie dać się zaskoczyć trudnymi pytaniami? To dobrze trafiłeś :) 

Zapraszam na mój chemiczny instagram!!! Codziennie nowy post!
@chemia_maturalnie

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2014 - aktualnie
Pomorski Uniwersytet Medyczny
Lekarski
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.