Face to Face Joanna

Ostatnia aktywność:
9 dni temu
 
 
Online
Sosnowiec
Katowice
Dąbrowa Górnicza
Będzin
Czeladź
Wrocław
Mysłowice
Jaworzno
Faktura VAT

Face to Face Joanna

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/521 opinii
Dla użytkownika Face to Face Joanna

O mnie

Jestem absolwentką filologii angielskiej oraz filologii germańskiej na Uniwersytecie Śląskim. Języki oraz nauczanie to moja pasja. Mam 14-letnie doświadczenie w nauczaniu dzieci, młodzieży, a przede wszystkim dorosłych. Dysponuję pokaźnym zbiorem materiałów; potrafię dostosować się do potrzeb ucznia: prowadzę konwersacje, pomagam w odrabianiu prac domowych. Przygotuję do MATURY oraz egzaminów FCE, CAE a także do certyfikatów z języka niemieckiego.

Legalne korepetycje w domu nauczyciela w samym centrum Sosnowca; sympatyczna atmosfera oraz ONLINE (np. poprzez SKYPE lub ZOOM)

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2007 - 06.2013
Uniwersytet Śląski
filologia angielska
10.2013 - 06.2018
Uniwersytet Śląski
filologia niemiecka
Kursy i szkolenia
06.2012
Kurs Pedagogiczny (Uniwersytet Śląski)
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 21
avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2020

Pani Joanna prowadzi świetne zajęcia, są bardzo różnorodne i dostosowane do potrzeb ucznia. W niczym nie przypominają "nudnych" zajęć jakie pamiętam ze szkoły. Po roku nauki każdemu szczerze mogę polecić zajęcia z panią Joanną.

Face to Face Joanna

Thank you very much Ewa! I also appreciate that you're always so well prepared even if you have so little time :) See you soon!

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2020

Ich lerne Deutsch seit sieben Monaten und ich bin sehr überrascht, dass ich kann so schnell Deutsch lernen. Es ist dank der wunderbaren Lehrerin. Joanna ist streng , sympathisch und super lustig. Unterricht mit Joanna ist immer gut geplant und Hausaufgaben sind abwechslungsreich. Joanna hat immer viele neue Ideen, z.B. verschiedene Apps, Wörter-Bingo. Wir machen auch Wiederholungen, so ich kann viele Wörter. Sie ist gut organisiert, pünktlich und sie weiß viel über deutsche Traditionen und Kultur. Mein Niveau ist A1 , aber Unterricht mit Joanna motiviert mich weiter zu lernen.Uczę się niemieckiego od siedmiu miesięcy i jestem bardzo zaskoczona, że mogę się tak szybko uczyć niemieckiego. To dzięki wspaniałej nauczycielce. Joanna jest wymagająca, sympatyczna i bardzo zabawna. Lekcje z Joanną są zawsze dobrze zaplanowane, a zadania domowe urozmaicone. Joanna ma zawsze dużo nowych pomysłów np. różne aplikacje, Bingo wyrazowe. Robimy także powtórki, przez co znam wiele słów. Jest dobrze zorganizowana, punktualna i dużo wie na temat niemieckich tradycji i kultury. Mój poziom A1, ale lekcję z Joanną motywują mnie do dalszej nauki.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 stycznia 2020

Ich möchte Deutschunterricht mit Joanna weiterempfehlen. Sie ist eine super Lehrerin. Sie ist streng, aber sehr sympathisch und kompetent. Mein Niveau ist A2, und ich hoffe, dass es schnell besser wird. Ich lerne Deutsch mit Joanna schon über ein Jahr. Ich bin zufrieden. Der Unterricht ist sehr abwechslungsreich. Ich mag am meisten deutsche Lieder und deutsche Filme zB. mit Anja, mit Cari. Wir lernen nicht nur die Deutsche Sprache, sondern auch die Kultur und Gewohnheiten kennen. Das ist sehr wichtig. Der Unterricht ist interessant. Ich denke, dass Joanna für jeden eine gute Lehrerin wird.

Face to Face Joanna

Danke schön Monika! Das ist sehr nett von dir! Und du bist eine sehr sympathische und fleißige Kursteilnehmerin! Mach weiter so! Viel Erfolg!

avatar
Emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 marca 2019

Jestem bardzo zadowolona z lekcji Face to Face. Oprócz języka pogłębiam na nich swoją wiedzę o kulturze i obyczajach państw anglojęzycznych. Dzięki zajęciom coraz lepiej idzie mi porozumiewanie się z ludźmi żyjącymi za granicą, dodatkowo nie mam już obaw przed maturą z języka, zwłaszcza częścią ustną. Serdecznie polecam!

avatar
Jola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lutego 2019

Joanna to nie tylko świetny nauczyciel, z ogromną wiedzą lingwistyczną jak i metodyczną ale również niezwykle sympatyczna i ciepła osoba, która w przyjemnej atmosferze, skutecznie przekazuje wiedzę. Lekcje są dostosowane do indywidualnych potrzeb, mając na uwadze osobiste tempo nauki. Dzięki pasjonującym i różnorodnym tematycznie zajęciom zyskuję nie tylko znajomość języka ale również ciekawą wiedzę ogólną na rozmaite tematy. Szczerze polecam Face to Face with Joanna :)

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 września 2018

Ich habe einen 2 Monate intensiven Kurs besucht (von A1 bis A2 Niveau). Jetzt wird mein Lernen in Berlin fortgesetzt. Es gab immer interesannte Unterrichte! Lernen macht viel Spaß! Ich empfehle sehr, Unterrichte mit Joanna zu teilnehmen!

avatar
Malwina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lipca 2018

Jestem bardzo zadowolna, szczerze polecam wszystkim, którzy szukają dobrego i rzetelnego korepetytora. Każde zajęcia są przemyślane i przygotowane, fajne materiały do samodzielnej pracy, nie wspomnę o pomyśle z aplikacją do nauki j. angielskiego :) Za każdym razem jest bardzo miło i zajęcia przebiegają w przyjemnej atmosferze. Uważam, że p. Asia to korepetytor z powołania, widać, że lubi to co robi a to bardzo dużo wnosi również jej uczniom. Gorąco polecam! :)

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 grudnia 2017

Bardzo polecam zajęcia z Panią Joanną!!! To najlepszy nauczyciel j. angielskiego, z którym było mi dane pracować :) Lekcje nie są sztampowe i opierają się na różnorodnej tematyce, co bardzo rozwija zakres słownictwa. Pani Joanna idealnie przygotowuje zajęcia względem potrzeb ucznia. Oby więcej takich nauczycieli !

avatar
Bartosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2017

Dzieki Joannie wreszcie nabralem pewnosci w jezyku niemieckim. Lekcje odbywaja sie zawsze w przyjemnej atmosferze. Joanna jest b. cierpliwym nauczycielem. Posiada bogata wiedze o jezyku niemieckim. Kazde zajecia sa skrupulatnie przygotowane. Zawsze zna odpowiedz na jakiekolwiek pytanie zwiazane z tym jezykiem. Goraco polecam!!!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 sierpnia 2017

Jaki jest największy ból podczas nauki? Nuda!
Otóż na lekcjach z Joanną się jej nie zazna!

Bardzo sprawnie podpatruje, co może zainteresować ucznia, potem podsyła ciekawe materiały, że aż się chce godzinami zgłębiać temat. A że po angielsku i można się przy okazji czegoś nauczyć? To akceptowalny skutek uboczny :)

Polecam lekcje z Joanną wszystkim, którym brak entuzjazmu a nauka kojarzy się ze żmudnym wkuwaniem słówek i obcesowym poprawianiem przez nauczyciela, po którym nie ma się ochoty już więcej odzywać.

Te lekcje zmienią Wasze myślenie o nauce języka obcego! POLECAM.

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 sierpnia 2017

Gorąco polecam korepetycje z panią Joanną. Zajęcia są prowadzone w sposób interesujący i w miłej atmosferze. Dość późno zaczęłam naukę angielskiego a jak wiadomo czym człowiek starszy tym mniej wchodzi do głowy:) Podjęłam naukę w szkole językowej, uczyłam się również sama ale dopiero zajęcia u pani Joanny pozwoliły mi na postępy w nauce o które nawet się nie podejrzewałam. Bardzo duży wybór materiałów, rozmów oraz pomocy przy każdym potknięciu:) Jeśli ktokolwiek zastanawia się nad wyborem nauczyciela języka obcego to naprawdę gorąco polecam panią Joannę.

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 sierpnia 2017

Uczę się z Asią już od dłuższego czasu. Początkowo nie byłam przekonana do zajęć na skype, bałam się ,że nie zda to egzaminu ale muszę przyznać ,że był to strzał w dziesiątkę. Zajęcia są zawsze rewelacyjnie przygotowane, z dużą ilością materiałów i przede wszystkim są interesujące i przygotowane pod mój poziom. Zawsze można liczyć dodatkowo na przesłanie ciekawej ksiązki po angielsku, jest to również świetna forma nauki. Generalnie bardzo polecam, miałam już kilku korepetytorów ale z Asi jestem zadowolona najbardziej.

avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 grudnia 2016

Ponad pół roku temu (po dość nieudanej współpracy z jednych z korepetytorów) szukałam nauczyciela, który podejmie się przygotowania mnie do zdania egzaminu z j. angielskiego na poziomie C2. Zadzwonienie do p. Asi było jedną z najlepszych decyzji jakie wtedy podjęłam, bo to nauczyciel z pasją, jakiego szukać ze świecą - mnie się udało :)
Pani Asia dopasowuje zajęcia pod moje zainteresowania a po zajęciach dostaję prace domowe oraz dodatkowe ćwiczenia online (zarówno na słownictwo jak i wymowę, na której bardzo mi zależy). Lekcje zawsze mijają w bardzo przyjemnej i motywującej atmosferze. Wszystko to sprawia, że nauka jest czystą przyjemnością, ja nie mam poczucia marnowania czasu, a postępy są widoczne z zajęć na zajęcia.
Dodatkowo, gdy mam jakiś problem językowy (nawet nie związany z tematem, który przerabiamy na zajęciach), wiem, że mogę śmiało napisać i zawsze otrzymam fachową pomoc. Nasze zajęcia odbywają się na Skype, jednak mimo różnicy odległości jaka nas nie dzieli - nie da się tego poczuć.
Nie boję się o moje zdanie egzaminu na poziomie C2, bo wiem, że jestem w dobrych rękach i dlatego nie zamieniłabym p. Asi na żadnego innego nauczyciela.

avatar
Barbara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lipca 2016

Od roku uczę się angielskiego u Pani Joanny. Muszę przyznać że nie są to standardowe lekcje angielskiego. Pani Joanna zawsze świetnie jest zorientowana w sytuacji politycznej na świecie, jakie święto jest akurat w kraju lub na świecie, jakie wydarzenia sportowe lub wydarzenia z życia naszego miasta są ważne aby poszerzyć standardowy zakres słownictwa. Lekcje te dają dużo możliwości konwersacji (oczywiście w j. ang.), bardzo szybko Pani Joanna zauważa problemy gramatyczne i stara się je w bardzo przystępny sposób tłumaczyć.. Lekcje odbywają się w miłej atmosferze a kultura osobista i takt Pani Joanny są dodatkowym Jej atutem. Gorąco polecam lekcje nie tylko dla młodzieży ale także dla dorosłych do których należę.

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2016

Pani Asia jest super, mam z nią zajęcia raz w tygodniu po 2 godziny i robie widoczne postępy. Pieniądze warte zainwestowania. Po 6 miesiącach nauki zrobiłem większe postępy niż w trakcie 12-o letniej edukacji w szkole. Polecam

avatar
Zofia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 sierpnia 2015

Pani Joanna to nauczyciel z pasją i ogromną wiedzą. W miłej atmosferze uczy swoich podopiecznych języka angielskiego dostosowując zajęcia do określonych potrzeb każdego ucznia. Zajęcia prowadzone są ciekawie a różnorodna tematyka pozwala rozszerzać zasób słów a tym samym ułatwia komunikację w tym języku. Jestem bardzo zadowolona z nauki u Pani Joanny i polecam Ją gorąco . Stwierdzam , że Pani Joanna to najlepszy nauczyciel jakiego miałam podczas mojej edukacji języka angielskiego.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 sierpnia 2015

Uczę się u Pani Asi od ponad roku i jestem bardzo zadowolna, Pani Asia w sposób bardzo ciekawy przekazuje wiedzę, zawsze przygotowuje ciekawe zajęcia. Jest osobą kompetentną, bardzo miłą więc zajęcia mijają w miłej atmosferze:) bardzo polecam takiego nauczyciela jakim jest Pani Asia.

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lipca 2015

Moim celem jest zdać egzamin CPE. Egzamin na poziomie biegłości wymaga bardzo dobrej znajomości języka i potwierdzam, że moja nauczycielka umie sprostać bardzo wysokim wymaganiom. Pani Joanna to pasjonat, jest dokładna, dąży do wykonywania swojej pracy na najwyższym pozomie. Polecam naukę u niej każdemu, kto chce być pewny poprawności językowej nauczyciela oraz rodzicom, którzy inwestując pieniądze w swoje dzieci, chcą mieć pewność jakości i solidności. Świetna nauczycielka.

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 września 2013

Pani Joasia bardzo ciekawie prowadzi zajęcia, wykorzystuje różnorodne metody. Świetnie zna język niemiecki i potrafi przekazać swoją wiedzę. Widać, że nauczanie języków to jej pasja. Dzięki niej pokochałam niemiecki i nie mam problemów z rozmawianiem z obcokrajowcami nawet na temat polityki czy środowiska, często wręcz nie mogę się doczekać kolejnej lekcji! To najlepsza nauczycielka niemieckiego, jaką kiedykolwiek miałam.

avatar
Jan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 września 2013

Pani Joanna jest bardzo kompetentną i cierpliwą osobą a zajęcia przez nią prowadzone pomogły mi w przyswojeniu materiału, z którym miałem problem. Po pomocy pani Joanny czuję, że pewniej płynniej.
Polecam bardzo serdecznie

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 czerwca 2013

Nauka z Joanną jest miła i przyjemna , a przede wszystkim skuteczna! Gdy widać zaangażowanie ze strony korepetytora to samemu też jest się bardziej zmotywowanym. Teraz bez problemu używam języka w pracy, a wcześniej miałam duże opory. Serdecznie polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.