Joanna Frydrych

Ostatnia aktywność:
19 dni temu
 
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Mogę zaoferować lekcje francuskiego zarówno od podstaw, jak na poziomie bardziej zaawansowanym (mój obecny poziom to C1), włącznie z konwersacją (dzięki pobytowi we Francji mam dobrą wymowę). Chętnie podejmę się także przygotowania do olimpiady lub do matury, wykorzystując swoje duże doświadczenie uzyskane dzięki udziałowi w konkursach (tytuły laureata w gimnazjum i w liceum) Cena, miejsce, czas trwania i metody pracy do uzgodnienia w zależności od indywidualnych potrzeb i preferencji ucznia. Gwarantuję staranne przygotowanie do zajęć i zaangażowanie.

Dostępność

Poniedziałek
Wtorek13:00 - 21:00
Środa
Czwartek13:00 - 21:00
Piątek07:00 - 21:00
Sobota07:00 - 21:00
Niedziela07:00 - 21:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
06.2018
DELF B2
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.