Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Warszawa (Praga Południe)

Joanna

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/56 opinii
Dla użytkownika Joanna

O mnie

Pomogę w nadrobieniu powstałych zaległości w nauce, potrafię solidnie przygotować ucznia do egzaminu poprawkowego i jednocześnie zainteresować go przedmiotem, stosując aktywizujące metody nauczania. Specjalizuję się w programie szkoły ponadgimnazjalnej. Ponadto od lat również skutecznie przygotowuję do. egzaminu maturalnego z języka polskiego na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Mam doświadczenie w pracy z uczniami dysfunkcyjnymi i zdolnymi oraz ze studentami. Uczę również poprawnego tworzenia tekstów na poziomie merytorycznym, kompozycyjnym i językowym.

Jestem nauczycielką języka polskiego i wiedzy o kulturze, egzaminatorką OKE w zakresie Nowej Matury, autorką licznych publikacji dla nauczycieli, w tym dotyczących matury 2017. Mam doświadczenie w pracy z uczniami dysfunkcyjnymi i zdolnymi oraz ze studentami. Uczę również poprawnego tworzenia tekstów na poziomie merytorycznym, kompozycyjnym i językowym.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 września 2019

Pani Joanna wspaniale uczy, dzięki współpracy, która trwała mniej więcej rok udało mi się napisać maturę z rozszerzonego polskiego na 85%. Podczas wspólnych zajęć dostałam mnóstwo rad po jakie materiały sięgnąć w trakcie nauki i co najważniejsze nauczyłam się pisać maturalnie, czyli tak by uzyskać jak najwięcej punktów na egzaminie. Reasumując serdecznie polecam zajęcia z Panią Joanną, ponieważ oprócz pozytywnej atmosfery, maturzysta się dużo nauczy.

avatar
Jędrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2017

Bardzo polecam dodatkowe lekcje z Panią Joanną. Były one przeprowadzone zawsze w miłej atmosferze oraz profesjonalnie. Pani Joanna jest bardzo cierpliwa co przy mojej skromnej wiedzy było koniecznie. W bardzo krótkim czasie zauważyłem postępy u siebie co pozwoliło mi zdać bardzo dobrze maturę. Zdecydowanie polecam.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 października 2014

Miałem kłopoty z językiem polskim, ale dzięki Pani Joannie uwierzyłem w siebie i poprawiłem bardzo swoje umiejętności. Moją maturę zdałem na 86 procent! Nie mogłem w to uwierzyć, ale dzięki pomocy Pani Joanny i ćwiczeniom w krótkim czasie nastąpił olbrzymi progres. Pani Joanna jest egzaminatorem OKE i nauczyła mnie tak pisać maturę, żeby dostosować się do wymagań zawartych w kluczach egzaminacyjnych.

avatar
Jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 września 2014

Gorąco polecam Panią Joannę, jako korepetytorkę i konsultantkę wszystkich przygotowujących się do rozszerzonej matury z języka polskiego. W II klasie LO, jako końcoworoczną, miałem ocenę dopuszczającą, a po roku, rozszerzoną maturę zdałem na 76% (!). Wszystko to zawdzięczam mojej Pani, jej podejściu, skutecznym metodom pracy, wielkiej pasji, zaangażowaniu i jej autentycznym umiejętnościom belfrowskim i pedagogicznym. Szczerze radzę, nie szukajcie nikogo innego.

avatar
Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 czerwca 2014

Gorąco polecam p. Joannę, dzięki jej pomocy uzyskałem wynik z matury rozszerzonej z j. polskiego 88 %, wiele czasu poświęciła nie tylko na lekcjach ze mną, ale sprawdzając poza lekcjami prace zadane. Cierpliwa, konkretna, zaangażowana, wymagając mobilizowała do pracy. Z nią najlepszy wynik możliwy do osiągnięcia.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2014

P. Joanna to doskonały nauczyciel, dzięki Niej maturę z polskiego ustnego zdałam na sto procent. Z ręką na sercu mogę polecić wszystkim, którzy potrzebują pomocy z języka polskiego.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.