Ostatnia aktywność:
11 dni temu
 
Online
Marki
Zielonka
Ząbki
Wołomin
Nowy Dwór Mazowiecki
Legionowo
Radzymin
Warszawa (praga +2)
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język japoński110 - 120 / 60 min

Joanna

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/59 opinii

Opis ogłoszenia

こんにちは!

Cześć :)

   Jestem absolwentką studiów kulturoznawczo-japonistycznych, gdzie nie tylko uczyłam się języka japońskiego ale poznawałam kulturę Japonii. Udzielam lekcji od podstaw do poziomu średniozaawansowanego, pomagam studentom w wyjaśnianiu materiału ze studiów oraz przygotowuję do egzaminu państwowego JLPT N5-N3.                
    Po skończeniu studiów byłam na dwumiesięcznym kursie japońskiego w Japonii, gdzie mieszkałam u rodziny japońskiej, uczęszczałam na zajęcia i udzielałam korepetycji z języka angielskiego. Wielokrotnie byłam w Japonii na miesięcznych wyjazdach, oprowadzając, czy będąc samemu dzięki czemu mogę pomóc również w zorganizowaniu prywatnie takiej wycieczki :).
    Od pięciu lat udzielam prywatnych korepetycji z języka japońskiego.  Obecnie pracuję w dwóch szkołach językowych oraz posiadam własną działalność gospodarczą. Od czterech lat pracuje w szkole językowej gdzie jestem lektorem języka japońskiego. Uczę tam i grupy dzieci oraz młodzieży jak i prowadzę zajęcia indywidualne.  A od trzech lat uczę  pracowników firmy japońskiej, znajdującej się w Polsce, języka japońskiego.
    Posiadam doświadczenie w nauczaniu dzieci (zapraszam już od 13 roku życia), młodzieży oraz dorosłych. Na moich zajęciach nie tylko poznajemy język, pismo ale również kulturę. Sposób prowadzenia zajęć oraz wykorzystywane materiały dobieram w zależności od potrzeb ucznia, stosuje indywidualne podejście.

    Fascynuję się językami obcymi, poza japońskim znam angielski, szwedzki oraz uczę się chińskiego, dzięki czemu dzielę się z uczniami wiedzą w jaki sposób nauczyć się języka efektywnie i dobieram takie metody, które najlepiej będą odpowiadać danej osobie. Pomagam wyjść z przeświadczenia, że języków ciężko się nauczyć albo są jedynie dla wybranych.

    Koszt zajęć to 110zł za 60 minut przy zajęciach na żywo oraz 120zł za 60 minut w przypadku zajęć online.

    Doświadczenie, które zdobywam podczas lekcji przenoszę również na materiały dla moich uczniów. Już od zajęć od poziomu podstawowego wraz z pracą z podręcznikiem każdy uczeń otrzymuje kolorowe zeszyty ćwiczeń w formie e-booka oraz zestaw fiszek w programie, do samodzielnego powtarzania w domu. Więc zajęcia to nie tylko wspólne siedzenie i przerabianie podręcznika, ale również dodatkowe materiały mojego autorstwa :).

    Zajęcia prowadzę głównie online, ale jest możliwość zajęć stacjonarnych w wybranych miejscowościach po wcześniejszym ustaleniu telefonicznym. Zajęcia przez Internet prowadzę przez discord, skype oraz zoom. Zapraszam! :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
Piątek
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Adres zajęć

Joanna
Sowińskiego
05-270 Marki
NIP: 1251714565

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 9
avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 czerwca 2024

Uczę się japońskiego z Panią Joanną już od prawie 2 lat. W tym czasie opanowałem język wystarczająco żeby zdać egzamin średnio-zaawansowany na studiach na 4+(gdzie maksem jest 5). Nauka z tym nauczycielem jest nie tylko łatwa ale też ciekawa. Naprawdę polecam każdemu kto chce stać się komunikatywnym w języku japońskim i przy okazji poznać kulturę czy ciekawostki z Japonii.

avatar
Karina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2022

Pani Asia jest zawsze świetnie przygotowana, można dopasować się czasowo (dni i godziny), nie brakuje elementów humorystycznych, które jednak bardzo pomagają w zapamiętywaniu.
Jeśli ktoś szuka nauczyciela na poziomie - szczerze polecam!

avatar
Karolina/Janis
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2022

Pani Joanna to rewelacyjny korepetytor/nauczyciel.
Syn (13 l.) od ponad roku pobiera korepetycje i jest mega zadowolony.
Jakość nauki na najwyższym poziomie.

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2022

Uczę się z Panią Joanną już około roku. Zajęcia są wyjątkowo ciekawe, z humorem oraz ogromną dawką wiedzy. Dopasowała ona program nauczania do toku moich studiów, co pozwoliło mi spokojnie podchodzić do zaliczeń i egzaminów. Jest elastyczna jeśli chodzi o godziny i formę lekcji.

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 listopada 2021

Uczę się online u Pani Joanny od początku tego roku i mogę z czystym sumieniem polecić lekcje. Nabrałem pewności siebie w mówieniu w języku obcym i nie boje się już popełniać błędów. Niezależnie od tematu zajęć wszystko wytłumaczone w taki sposób, że nawet największy uparciuch zapamięta. Polecam!!

avatar
Lucja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2021

Pani Jonna prowadzi dobrze zorganizowane zajęcia, do tego z przyjaznym podejściem do ucznia :) Nauczanie wychodzi zarówno w domu, jak i online :)

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2021

Zajęcia najwyższej klasy. Joanna indywidualnie podchodzi do ucznia, dobierając odpowiednio tempo i materiały. Wymagająca, ale w uczciwy sposób - wszystko jest w zasięgu moich możliwości :)

avatar
Aleksander
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 października 2020

Pani Joanna jest prawdziwym nauczycielem. Podchodzi indywidualnie do każdego ucznia, dobiera program nauki na podstawie najlepszych podręczników, jak również sama tworzy materiały i pomoce dla uczniów. Czuć że bierze odpowiedzialność za progres ucznia i potrafi zmotywować do nauki, opowiada ciekawostki o Japonii i japońskiej kulturze, potrafi zainteresować ucznia tak żeby nauka języka japońskiego była przygodą w której naprawdę fajnie jest uczestniczyć.

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 października 2020

Bardzo dobra nauczycielka. Przygotowana z materiałami i doświadczeniem :D. Potrafi wyjaśnić różne zagadnienia, zaczynając od samej nauki języka po ciekawostki kulturowe związane z Japonią. Mógłbym pisać tak długo, ale w skrócie napiszę jest to nauczycielka z powołania!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.