Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
 
Online
Warszawa
Kraków
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski100 - 140 / 60 min

Joanna

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/530 opinii

Opis ogłoszenia

Trening językowy BUSINESS ENGLISH, KONWERSACJE  przez Skype/Zoom na wszystkich poziomach zaawansowania .

Ustalamy indywidualny program nauki, w którym stosuję metodę komunikacyjną oraz blended-learning - nowoczesny i niezwykle skuteczny trening językowy na którym nauczysz się mówić!

Od ponad czterech lat uczę w Hiszpanii, kontynuując jednocześnie współpracuję z uczniami z Polski. Zajęcia odbywają się w całości po angielsku - oczywiście jeżeli poziom ucznia na to pozwala.
Jestem Absolwentką Wyższej Szkoły Lingwistycznej (magister filologii angielskiej) oraz Uniwersytetu Szczecińskiego (magister ekonomii), po 2-letnim pobycie w Nowym Jorku w USA, posiadam certyfikat Cambridge CPE poświadczając biegłość języka na poziomie native speakera oraz Cambridge CELTA najbardziej prestżowy certyfikat uprawniający do nauczania angielskiego. Jestem członkiem IATEFL (International Assosiation for Teachers of English as a Foreign Language).

Pracuję jako lektor oraz trener biznesu i umiejętności miękkich w firmach - Business English Coach (LearnLight Madrid oraz w ramach własnej firmy Business English Studio). Regularnie rozwijam swoje umiejętności biorąc udział w szkoleniach metodycznych i trenerskich Oxford i Cambridge oraz konferencjach. Wspłpracuję z Uniwersytetem w Maladze .

Znam też język hiszpański (biegle) oraz niemiecki, także wiem jak skutecznie uczyć się języków obcych.

Zajęcia odbywają się w miłej atmosferze a gramatyka wplatana jest w konwersacje. Rozmawiamy na tematy, kóre Cię interesuą, dlatego nauka jest dużo szybsza i przyjemniejsza! Zero nudy :)

Uczyłam pracowniów międzynarodowych firm, m.in.:
PWC, Delloite, Vodafone, Ericsson, Oracle, Johnson and Johnson, Huawei, Ikea, Accenture, EY, Krone Trailer, Premo Group, el Corte Inglés.

Oferuję:

  • Business English - negocjacje, prezentacje, korespondencja biznesowa, role play, small talk,  trening umiejętności miękkich (soft skills)
  • angielski specjalistyczny (m.in. HR, logistyka, prawo, finanse, IT, medycyna, turystyka)
  • General English
  • konwersacje (w tym przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej)
  • przygotowanie do certyfikatów językowych FCE, CAE, CPE, KET, PET, BEC,TOEFL, IELTS, TOEIC, TELC

Przed każdymi zajęciami wysyłam materiały (także autorskie) w formie elektronicznej dostosowane do ustalonego programu nauki. Zapewniam również podręczniki najlepszych wydawnictw w formacie pdf.

Nauka idywidualna, w parach lub w grupie (cena do ustalenia - im więcej osob w grupie, tym niższa cena).

Nie odbieram telefonów podczas zajęć, dlatego uprzejmie proszę o kontakt mailowy lub sms (odpiszę lub oddzwonię w ten sam dzień).

W pierwszej wiadomości proszę określić preferencyjne terminy, poziom języka oraz cel nauki.

Uwaga!
Wystawiam rachunki.

W przypadku konieczności odwołania zajęć uprzejmie proszę o informację minimum 24 godziny przed planowaną lekcją.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2006 - 03.2011
Uniwersytet Szczeciński
Magister
Ekonomia
10.2014 - 07.2016
Wyższa Szkoła Lingwistyczna
Magister
Filologia angielska (specjalizacja - Business English)
Kursy i szkolenia
01.2016
Certificate of Proficiency in English (CPE)
01.2017
Szkolenia metodyczne i trenerskie Oxford i Cambridge
09.2019
CELTA - Certificate in English Language Teaching to Adults (Cambridge)
Doświadczenie
10.2007 - 06.2008
Alma. Usługi edukacyjne.
07.2009 - 06.2014
Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego
Working with documents in English, translations.
02.2010 - aktualnie
Business English Studio
01.2016 - aktualnie
LearnLight Madrid
01.2016 - aktualnie
Training Express Madrid
02.2017 - aktualnie
Comunicando Barcelona

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 30
avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 kwietnia 2021

Szczególnie polecam Joannę jako osobę pomocną w nauce języka. Jest zaangażowana i pomocna, dzięki szerokiej tematyce konwersacje z Nią są bardzo atrakcyjne. Człowiek nawet nie wie kiedy przełamuje barierę językową i uzupełnia braki w gramatyce.

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 stycznia 2021

Serdecznie polecam współpracę z Joanną. Lekcje prowadzone były profesionalnie. Materialy były bardzo ciekawe i rozwijające słownictwo. Bardzo miła atmosfera podczas zajęć na których można było porozmawiać na każdy temat. Przełamałam barierę rozmowy po angielsku dzięki metodom stosowanych przez Joannę. Nauczyciel godny polecenia :)

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 stycznia 2021

Gorąco polecam współpracę z Panią Joanną. Przez dwa lata konwersacji zdecydowanie podniosłem swój poziom angielskiego.
Pani Joanna podsyłała mi artykuły o różnorodnej tematyce, które potem omawialiśmy. Wyłapywała błędy, podpowiadała bardziej zaawansowane zwroty. Dzięki temu mój angielski stał się płynniejszy. Sama rozmowa również odbywała się w miłej atmosferze.

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lipca 2020

Dzięki lekcjom z Joanną swobodnie rozmawiam w języku angielskim oraz bardzo wzbogaciłem swoje słownictwo. Zawsze przygotowana do zajęć według potrzeb ucznia. Jest elastyczna jeżeli chodzi o umawianie się na zajęcia, mimo moich częstych wyjazdów służbowych zawsze znalazła dla mnie jakąś lukę w grafiku. Zawsze miła i przyjazna atmosfera. Dziękuję i Pozdrawiam!

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2020

Bardzo polecam! Lekcje przebiegają zawsze w miłej atmosferze, a Joanna jest bardzo sympatyczną i zawsze uśmiechniętą osobą. Można rozmawiać dosłownie na każdy temat, a zazwyczaj tak dobrze się rozmawia, że niestety ale sesja się kończy w mrugnięcie oka :) Joanna pomogła przygotować mi się do rozmowy kwalifikacyjnej w zagranicznym przedsiębiorstwie i udało mi się dostać tą pracę :) dodatkowo mój angielski wprowadziła na poziom, na którym bez większych trudności oglądam filmy oraz czytam po angielsku :) jeszcze raz gorąco polecam!!!

avatar
Małgosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 kwietnia 2020

Bardzo polecam lekcje z Jasią :) pełen profesjonalizm i przygotowanie do zajęć. Tematyka dopasowana do preferencji. Można z nią prozmawiać na wiele tematów, jest otwarta i sympatyczna :)

avatar
Arek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 kwietnia 2020

On-line lessons with Joanna took my English to the next level allowing me to watch movies, read books and, most importantly, speak English fluently. After that I decided to apply for an English speaking job in an international corporation. Joanna helped me with the application documents, prepared me very well for the interview and I GOT IT !!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 marca 2020

Bardzo polecam konwersacje z Panią Joanną. Pełen profesjonalizm i elastyczność względem oczekiwań uczącego się.
Zajęcia prowadzone w przyjaznej, bezstresowej atmosferze.
Przez prawie dwa lata miałam regularne zajęcia online z Panią Joanną i dzięki tym lekcjom nabrałam większej pewności siebie jeżeli chodzi o mówienie w j.angielskim. Zauważyłam też duże postępy w zapamiętywaniu konkretnych zwrotów i wyrażeń.
Serdecznie polecam wszystkim lekcje u Pani Asi :)

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lutego 2020

Lekcje z Panią Joasią to najlepsze korepetycje jakie kiedykolwiek miałam! Super podejście, profesjonalizm, ogromne zaangażowanie i świetny kontakt z drugą osobą, to cechy które wyróżniają Panią Joasię. Polecam 100%!!!

avatar
Izabela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lutego 2020

Bardzo polecam, Joanna jest najlepszą lektorką z jaką współpracowałam. Uważam, że zrobiłam duży postęp w nauce i dowiedziałam się wielu ciekawych rzeczy :) Lekcje odbywają się w bardzo miłej atmosferze i są ciekawe, przesyłane materiały są dobierane pod względem poziomu i interesujących nas treści. Niektóre są chyba opracowywane przez P. Joannę i te podobały mi się najbardziej, na pewno będę do nich wracać!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 października 2019

Gorąco polecam Panią Joasię! Cudowna, ciepła osoba, wspaniała profesjonalistka, ogromny zasób wiedzy i języka. Lekcje z nią to była sama przyjemność. Jak tylko będę miała możliwość, na pewno wrócę! :))

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 września 2019

Bardzo polecam. Lekcje z Asią są bardzo ciekawe i zróżnicowane. Można liczyć na przygotowanie materiałów pod osobiste potrzeby. Zajecia były prowadzone proaktywnie i zawsze w miłej atmosferze :D

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2019

Miałam przyjemność pracować z Asią kilka miesięcy. Jest niezwykle serdeczną i miłą osobą. Zawsze uśmiechnięta, chętna do pomocy i bardzo zorganizowana.
Zajęcia pozwoliły mi nabyć płynności w mówieniu w języku angielskim i pokonać barierę językową.
Jeśli zależy Ci na skutecznych zajęciach, bez stresu i w miłej atmosferze - serdecznie polecam. :)

Marta

avatar
Peter
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lutego 2019

jak dotarles do tej strony to nie musisz dluzej szukac, Joanna jest idealna lektorka. Przygotowaine i prowadzenie zajec na najwyzszym mozliwym poziomie.
Serdecznie polecam!

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 października 2017

Bardzo, bardzo polecam!!! Przez ponad 2 lata miałem przyjemność współpracy z Asią która była zawsze uśmiechnięta i cierpliwa, a same lekcje odbywały się w miłej i swobodnej atmosferze. Przed lekcją zawsze otrzymywałem odpowiednie artykuły bądź filmy w języku angielskim które później omawialiśmy.
Jak dla mnie bomba :) Polecam każdemu!
Dziękuję :)

avatar
Gabi
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 czerwca 2017

Bardzo polecam zajęcia z Asią. Zajęcia są interesujące i prowadzone w miłej atmosferze. Asia podchodzi indywidualnie do ucznia. Lekcje zdecydowanie poprawiają umiejętności językowe :)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 czerwca 2017

Szczerze polecam zajęcia z Asią. Zajęcia prowadzone w przyjaznej atmosferze oraz wsparte ciekawymi materiałami dostosowanymi do potrzeb ucznia pozwalające w szybki sposób oswoić się z językiem angielskim. Solidne przygotowanie, punktualność oraz terminowość na plus. Lektorka niesamowicie kompetentna potrafiąca zarażać swoją pasją do języka swoich uczniów! Gorąco polecam!!

avatar
Kartolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 kwietnia 2017

Witam, Serdecznie polecam zajęcia z Asią. Dzięki Niej poprawiłam swoje zdolności konwersacyjne. Zajęcia zawsze odbywały się w miłej i swobodnej atmosferze zajęć i dzięki umiejętnemu korygowaniu moich błędów czułam, że robię postępy. Asia jest zawsze bardzo dobrze przygotowana i oferuje mnóstwo pomocnych materiałów. Asia jest bardzo solidną i bardzo dobrze przygotowaną nauczycielką :-) Polkecam

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 marca 2017

Bardzo polecam lekcję z Asią!
Asia jest bardzo sympatyczną, zorganizowaną i dbającą o szczegóły osobą. Zawsze proponuje różnorodne materiały dostosowane do potrzeb i zainteresowań ucznia. Zachęca, aby cała komunikacja podczas zajęć odbywała się w języku angielskim, co bardzo pozytywnie wpływa na przełamanie bariery językowej. Zajęcia przebiegają w przyjaznej atmosferze z głównym naciskiem na konwersacje i praktyczne wykorzystanie języka.

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 sierpnia 2016

Polecam lekcje z Asia,
Asia profesjonalnie podchodzi do kazdje lekcji, zawsze przygotowuje ciekawe materiały, tematy konwersacji sa zroznicowane i dostosowane do poziomu.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lutego 2016

Asia jest zawsze przygotowana do zajec i juz po pierwszej zapoznawczej lekcji rozpoznaje potrzeby ucznia i dopasowuje do nich tok nauki. Przywiązuje uwagę do najdrobniejszych szczegółów, na bieżąco gdy uczeń nie zna jakiegoś słowa podaje je wraz z listą możliwych synonimów, przez co zasób słów ucznia zwiększa się bardzo szybko. Tematy rozmów są bardzo różnorodne od biznesowych po całkowicie luźne, prywatne. Atmosfera lekcji jest bardzo przyjemna, bezstresowa przez co z radością czeka się na kolejne spotkanie:)
Świetny nauczyciel, który widać, że kocha to co robi:)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 września 2015

Ciekawe i dostosowane do potrzeb zajęcia odbywają się w miłej i przyjemnej atmosferze, a Pani Asia jest sympatyczną, zawsze swietnie przygotowaną do lekcji osobą. Serdecznie polecam!

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 sierpnia 2015

Zawsze przygotowana do zajęć,
rozległa wiedza,
bardzo dobre podejście do ucznia,
świetna atmosfera zajęć,
POLECAM PANIĄ JOANNĘ!!!!

avatar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 czerwca 2015

Pani Joanna to bardzo profesjonalna,szalenie sympatyczna i konkretna osoba. Korzystam z lekcji na poziomie zaawansowanym Business English. Pragnę podkreślić, że indywidualne podejście i sposób przekazywania wiedzy, przyczyniły się znacząco do podniesienia moich już wysokich umiejętności w komunikacji ustanej i pisemnej zaledwie po kilku miesiącach.

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 stycznia 2015

Zawsze jest swietnie przygotowana do zajec i juz po pierwszej lekcji rozpoznaje potrzeby, zwraca uwage na detale. Konwersacje na praktycznie kazdy temat i do tego sympatyczna atmosfera, przez co godzina mija bardzo szybko. Asia ma duza wiedze i talent do nauczania, polecam wszystkim, ktorzy chca w koncu porzadnie nauczyc sie angielskiego.

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2014

Korzystam z lekcji Business English u Pani Joasi przez Skype i jestem bardzo zadowolona. Zajęcia są interesujące, zawsze zapewnione są ciekawe artykuły pochodzące z profesjonalnych źródeł i przede wszystkim bardzo szybko widać efekty nauki. Poszerzam słownictwo z dziedziny, którą zajmuję się zawodowo, a przy okazji poprawiam gramatykę i rozmawiam po angielsku coraz lepiej! Lekcje zawsze odbywają się punktualnie, bez zakłóceń i w bezstresowej atmosferze. Lektor konkretny i godny polecenia!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 czerwca 2014

Bardzo miła, konkretna osoba. Zawsze zjawia się na czas, poświeca się dla uczniów. Rewelacyjnie tłumaczy - korepetytor godny polecenia :)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2014

Świetna nauczycielka, bardzo, ale to bardzo sympatyczna osoba. Lekcje przebywają w miłej atmosferze. Przygotowała mnie do matury w zaledwie 2 tygodnie, ale i tak świetnie zdałam dzięki Pani Joannie. Przygotuje każdą osobę na wysokim poziomie. Jest po prostu rewelacyjnym nauczycielem.
Szczerze polecam !

avatar
kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 maja 2014

Dzięki zaangażowaniu, kreatywności w komponowaniu lekcji oraz zdolnością interpersonalnych Pani Joanny zdałam First Certificate in English! :) jest Pani świetnym nauczycielem i który ma serce do uczenia i zawsze gotowym udzielić wsparcia. Dlatego szczerze polecam każdemu kto w miłej atmosferze, bez utraty zapału i przede wszystkim efektywnie chcę nauczyć się języka angielskiego. Świetne rezultaty gwarantowane ! pozdrawiam Pani Asiu :) BYE!

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 kwietnia 2014

Pani Asia jest miła, konkretna i faktycznie potwierdzam efektywność nauki. W bardzo szybkim czasie podszkoliłam język .Lekcje przebiegały w miłej atmosferze, nie było problemu z dojazdem Pani Asi do mnie i jest punktualna. Oprócz ciekawych lekcji zawsze przygotowywała potrzebne materiały. Jak dla mnie najlepsza korepetytorka do tej pory. Dziękuję Pani Asiu za dotychczasową przekazaną wiedzę i oczywicie nadal będę korzystac z usług. Wszystkim, którzy zastanawiają się kogo wybrać zachęcam do nauki z Panią, dlatego ,że jest Pani świetną nie tylko nauczycielka, ale także osobą.Dziękuję i pozdrawiam ciepło, do zobaczenia:)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.