Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
Online
Gdynia
Gdańsk
Grodzisk Mazowiecki
Warszawa
Słupsk
Starogard Gdański
Radom
Płock
Faktura VAT

Hello

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/516 opinii
Dla użytkownika Hello

O mnie

Celem moich zajęć jest pokazanie Ci, że można uczyć się języka angielskiego jednocześnie skutecznie i z przyjemnością. Moje metody dostosowane są do indywidualnych potrzeb każdego ucznia i ukierunkowane są na szybkie rezultaty.

Jestem pedagogiem specjalnym, a także nauczycielką języka angielskiego. Pracuję z dorosłymi i dziećmi.Język angielski to moją pasją od wielu lat. Specjalizuję się w nauczaniu General English.

Lubię przekazywać wiedzę. W nauczaniu kładę nacisk na komunikację, widok uczniów którzy przełamali barierę strachu w mówieniu, daje mi ogromną satysfakcję. Spotkania ze mną to gwarancja szybkich rezultatów i widoczne postępy w nauce.

Lekcje Business English Podczas zajęć korzystamy z moich materiałów lub wybierany jest podręcznik z aktualnie dostępnych na rynku. Zajęcia ukierunkowane są na poznawanie specjalistycznego słownictwa z szeregu dziedzin biznesu oraz usprawnienie codziennej komunikacji w środowisku biznesowym/korporacyjnym.

Możlwość pakietów:Chcesz, żebym została Twoim lektorem angielskiego i pomogła Ci spełnić Twoje językowe marzenia? Ucz się ze mną w systemie pakietowym w trybie min. dwóch spotkań tygodniowo, a szybko zobaczysz efekty.Opłata jest uiszczana miesięcznie, przed rozpoczęciem kolejnego miesiąca zajęć.Zajęcia odbywają się u nauczyciela.

Zapraszam 510 552 202

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2010 - 09.2015
Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych - Uniwersytet Gdański
Magister
Filologia Angielska
10.2010 - 10.2013
Olsztyńska Szkoła Wyższa
Licencjat
pedagogika specjalna
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
10.2018 - aktualnie
firma Hello
10.2019 - aktualnie
Uniwersytet Morski w Gdyni

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 16
avatar
Monia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 stycznia 2022

Pani Joanna to doświadczona osoba, które świetnie prowadzi zajęcia. Dopasowuje poziom do potrzeb, jest zaangażowana i otwarta na różne propozycje współpracy. Dziękuje za współpracę!

avatar
Przemek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2020

Pani Joanna jest osobą która potrafi w wspaniały sposób moderować zajęcia tak aby motywować do wypowiedzi ,a także angażować w ćwiczenia i rozmowę. Zajęcia prowadzone są w luźnej atmosferze, gdzie główny nacisk kładziony jest na konwersację oraz przełamywanie barier językowych, przy jednoczesnym pilnowaniu zasad gramatycznych. Należy również podkreślić ,że Pani Joanna jest osobą z wielką charyzmą co niewątpliwie wpływa pozytywnie na systematyczność w nauce.

avatar
Dariusz Street K. Man
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 stycznia 2020

Wystawiam najwyższą ocenę. Pani Joanna to doświadczony nauczyciel, który profesjonalnie prowadzi zajęcia wykorzystując do tego szeroki wachlarz narzędzi dydaktycznych. Zainteresowany byłem indywidualnym kursem Business English i bez problemu uzyskałem pomoc w tym zakresie. Przy pracy włożonej ze strony uczącego się bardzo szybko można uzyskać pozytywne efekty.

avatar
Ann
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 listopada 2019

Z czystym sumieniem jestem w stanie polecić Panią Asię. Najlepsze lekcje angielskiego na jakie kiedykolwiek uczęszczałam. Wszystko skrupulatnie zorganizowane. Na lekcjach mnóstwo konwersacji i bardzo przyjemna atmosfera

avatar
Gabriela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 listopada 2019

Nauka angielskiego "pod okiem" Asi to dla mnie prawdziwa przyjemność! Profesjonalizm i zaanagażowanie z jakimi prowadzi zajęcia zmieniły mój stosunek do nauki języka, już nie twierdzę że uczę się bo muszę, tylko bo bardzo chcę. Ponadto to bardzo pogodna i życzliwa osoba :) Mnie Asia zaraziła swoją pasją do nauki angielskiego :) POLECAM!

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 lutego 2019

Bardzo profesjonalne podejście do ucznia, a zajecia przeprowadzane w miłej atmosferze. Polecanym wszystkim bardzo serdecznie !!

avatar
Julka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 grudnia 2018

Bardzo polecam lekcje u Pani Asi! Miałam przyjemność uczestniczyć w zajęciach przez rok i przygotowywać się do matury z angielskiego. To jak bardzo pomogła mi Pani Asia jest nie do opisania! Polecam bardzo !!!

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lipca 2017

Świetna korepetytorka, zawsze przygotowana na lekcje, nawet jak zdarzały mi się słabsze dni to lekcja była tak zrobiona, że sporo się wynosiło w głowie :) Jak czegoś nie rozumiałem, to tłumaczone było na wiele sposobów aż "zaskoczyło". Ze swojej strony polecam.

avatar
Gabi
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 maja 2017

Pani Asia niezwykle pogodna, sympatyczna, otwarta. Każde zajęcia przebiegały w bardzo miłej atmosferze. Przychodząc na początku roku z bardzo negatywnym nastawieniem do przedmiotu, potrafiłam wyjść z zajęć bardzo zadowolona i pewniejsza siebie (w kwestii języka angielskiego rzecz jasna). Wszystkim serdecznie polecam, warto :)

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 stycznia 2017

Super zajęcia, szczerze polecam.

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 lipca 2016

Zajęcia z panią Joanną były naprawde bardzo pomocne w przygotowaniach do matury. Jest to sympatyczna a zarazem pełna profesjonalizmu osoba. Lekcje były prowadzone w ciekawy sposób oraz dostosowane do moich potrzeb, zawsze mogłam o wszystko spytać. Z pewnością jest to osoba godna polecenia!

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 stycznia 2016

Gdybym mogła, wystawiłabym ocenę celujący. Pani Asia jest najlepszą korepetytorką jaką miałam, a nie ukrywam trochę ich było.. Tylko Pani Asia wiedziała jak mnie rozgryźć i zaczęłam wszystko łapać. Przygotowuje mnie do matury od września i mam duże postępy. Pani Asia wkłada w swoją pracę całe serce! Prowadzi bardzo ciekawe lekcje. Czas na ich leci tak szybko, aż jestem zdziwiona, że już koniec. Dostaję bardzo dużo materiałów. Pani Asia jest wymagająca, ale też wyrozumiała. :) Zawsze na zajęciach jest miła atmosfera. Po prostu powiem tak.. jeżeli masz ambicje i chęci to Pani Asia na pewno pomoże Ci dojść do upragnionego celu. Polecam tą Panią z całego serca :)

avatar
Pawel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 października 2015

Polecam całym sercem, zawsze przygotowana, zawsze profesjonalna, lekcje bardzo ciekawe widać, że wkłada w nie serce.

Z czystym sumieniem najwyższa ocena!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 września 2015

Profesjonalna, rzeczowa i bardzo zaangażowana w swoją pracę nauczycielka. Serdecznie polecam

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lutego 2015

Jestem bardzo zadowolona. Nauczycielka z pasją. Polecam

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lutego 2015

Witam.
Chciałbym polecić zajęcia u P.Joanny, bogate doświadczenie wraz z ogromną wiedzą pozwalają na osiągnięcie niesamowitych efektów nauczania. Jest wiele osób, które udzielają korepetycji, lecz nie każdy potrafi przekazać wiedzę. Polecam!!!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.