Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Białystok
Faktura VAT

O mnie

Prowadzę własną firmę, gdzie się realizuję i używam na codzień języka włoskiego. Nasza firma oferuje pełen zakres usług dotyczących organizacji misji handlowych polskim i zagranicznym przedsiębiorcom oraz wsparcia w kwestii eksportu i importu. Wspieramy wszystkie branże przemysłu i zapewniamy wsparcie techniczne, marketingowe, tłumaczeniowe i wiele innych usług. Bierzemy na siebie komunikację w języku obcym (od korespondencji, poprzez tłumaczenia ustne i pisemne), znamy następujące języki obce: polski, włoski, angielski, rosyjski, niemiecki.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.