Wanda Przewozna

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Poznań (Piatkowo)

Opis ogłoszenia

Niemiecki (takze z opcją ONLINE)
061-8254-754 lub 505 190 360
• Wieloletni WYKŁADOWCA AKADEMICKI w Poznaniu oraz TŁUMACZ PRZYSIĘGŁY

• Indywidualne podejście do każdego ucznia oraz efektywności z współpracy

• Profesjonalne przygotowanie do matury, filologii germańskiej, olimpiad, Certyfikatów: A2 Grundstufe Deutsch, B1 Zertifikat Deutsch, B2 Mittelstufe Deutsch, C1 Oberstufe Deutsch, C2 Wirtschaftssprache Deutsch, B1 Zertifikat Deutsch für Jugendliche, Zertifikat Deutsch (ZD), Zertifikat Deutsch für den Beruf (ZDfB), Zentrale Mittelstufenprüfung (ZMP), Prüfung Wirtschaftsdeutsch International (PWD), Zentrale Oberstufenprüfung (ZOP) ect. i nie tylko !!!

• Moje wieloletnie doświadczenie z materiałem wymaganym na uczelniach jak i bliska współpraca z Goethe Institute w Berlinie pozwalają mi na efektywne dostosowanie się do wymogów ucznia oraz gwarancje osiągniecia zamierzonych celów oraz zdanych certyfikatów.

• Znajomość wymogów matury z języka niemieckiego na poziomie rozszerzonym i podstawowym. Arkusze egzaminacyjne, liczne materiały dodatkowe oraz testy z lat poprzednich- efektywne przygotowanie pod wymogi danego egzaminu.

• Konsultacje prac pisemnych oraz wypracowań na każdym poziomie

• Wieloletnie doświadczenie w przygotowaniu do zawansowanej olimpiady z języka niemieckiego ( dwóch finalistów olimpiady krajowej z niemieckiego dla licealistów )

• Możliwe zajęcia w grupach i kursy wyrównawcze

• Konwersacje w oparciu o wybrana tematykę lub wymagany zakres materiału, przygotowanie do rozmów kwalifikacyjnych w firmach rekrutujących na pozycje z wymagana znajomością języka niemieckiego.

• Niemiecki dla dzieci od najmłodszych lat. Doświadczenie w zajęciach interaktywnych dla dzieci- indywidualnie jak i w grupach

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 55
avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 kwietnia 2024

Pani Wanda przygotowuje mnie do egzaminu Goethe B2.
Zajęcia przebiegają w przemiłej atmosferze, są rzeczowe, konkretne i dostosowane do moich potrzeb. Ponadto Pani Wanda posiada wiele ciekawych materiałów, które urozmaicają zajęcia i zachęcają do samodzielnej pracy.
Dzięki zadaniom domowym, szczególnie pracom pisemnym, znacznie poprawiłam umiejętność redagowania tekstów i w przyjemny sposób przyswajam słownictwo.
Z każdą kolejną lekcją czuję się coraz bardziej przygotowana do egzaminu i widzę bardzo duże postępy. Bez większego problemu rozwiązuję przykładowe testy i zawsze otrzymuję przydatne wskazówki.

Serdecznie polecam zajęcia z Panią Wandą !

avatar
Nicole
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 kwietnia 2024

Bardzo polecam zajęcia z Panią Wandą. Jest nie tylko świetny nauczycielem, który dostosowuję się do potrzeb ucznia, ale wyrozumiałą i empatyczną osobą, potrafiącą zmotywować. Przygotowywanie się do certyfikatu nie jest stresujące, a postępy są zauważalne. Dodatkowo, p. Wanda posiada dużo ciekawych materiałów do nauki!

avatar
Oskar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 grudnia 2023

Po kilku tygodniach, wcale nie intensywnej nauki, z wielką pomocą Pani Wandy, zdałem za pierwszym razem i z marszu egzamin do Certyfikatu Deutsch B2 w Goethe Instytut. 5 godzinny egzamin prawie. Jestem w szoku, że Pani Wanda potrafi tak skutecznie uczyć. Bardzo dziękuję i na pewno wróce. Oskar

avatar
Ala
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2023

Bardzo polecam lekcje języka niemieckiego z Panią Wandą. Przygotowałam się do egzaminu Goethe C1. Lekcje prowadzone są w przemiłej atmosferze, z użyciem różnych, ciekawych materiałów dydaktycznych. Dzięki zadawanym pracom pisemnych i późniejszej ich korekcji zauważyłam znaczne postępy w redakcji tekstów. Współpraca zaowocowała bardzo dobrymi wynikami z egzaminu. :)
Serdecznie polecam!

avatar
Sonia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2023

Przygotowywałam się z panią Wandą do certyfikatu Goethe C1. Miła atmosfera, pani Wanda brała pod uwagę moje prośby i skupiałyśmy się na zagadnieniach, które sprawiały mi najwiecej problemu. Przygotowania trwały krócej niż się spodziewałam, pani Wanda w odpowiednim momencie zachęciła mnie do podejścia do egzaminu i jestem jej bardzo wdzięczna, bo uzyskałam świetny wynik. Polecam z całego serca.

avatar
Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2023

Uczęszczałem do Pani Wandy Przewoźnej prawie dwa lata i muszę przyznać, że była bardzo miła atmosfera i dużo się nauczyłem.

avatar
Anastazja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 grudnia 2022

Polecam lekcje z Panią Wandą - są prowadzone w przesympatycznej atmosferze, do tego Pani Wanda jest doświadczonym nauczycielem i bardzo wyrozumiałą osobą, nigdy nie ma problemu z przełożeniem lekcji w razie choroby czy innej niedyspozycji. Pisanie wielu tekstów w języku niemieckim, które Pani Wanda zadaje w ramach zadań domowych, spowodowało, że obecnie łatwiej posługuję się językiem niemieckim w mowie i piśmie w porównaniu do początków nauki. Pani Wanda potrafi wychwycić każdy błąd i dokładnie wyjaśnić, na czym polega. Poczyniłam też postępy w rozumieniu tekstu słuchanego. Lekcje są przesympatyczne i bezstresowe.

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka2/5
7 listopada 2022

Niestety, chociaż Pani Wanda jest przesympatyczną nauczycielką, to nie mogę polecić korepetycji z Nią. Podczas zajęć ciężko było dojść do głosu, ponieważ Pani Wanda cały czas mówiła. Dochodziło nawet do sytuacji, że Pani Wanda wysyłała zadanie ustne, po czym sama je rozwiązywała, nie dając mi dojść do słowa. Było też dużo opowieści, które może byłyby ciekawe, gdyby to było spotkanie przy kawie a nie korepetycje za które płacę 80 zł za godzinę.

Wykładowca Akademicki- Tłumacz przysięgły

Dziękuję bardzo za opinię,jednak nie rozumiem dlaczego nie miał Pan odwagi aby wyrazić swoje uwagi i życzenia bezpośrednio w czasie naszego spotkania. Zwykle nie mam takich problemów , żeby nie dopuścić ucznia do głosu ,raczej próbuję go zmotywować poprzez moje wypowiedzi do PRAWIDŁOWEGO mówienia. Zawsze reaguję na życzenia ucznia.

avatar
Ada
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 czerwca 2022

Szczerze polecam lekcje języka niemieckiego prowadzone przez Panią Wandę. Po roku wspólnej nauki zauważam u siebie zadowalające postępy. Pani Wanda ma ogromną wiedzę na wiele tematów, dzięki czemu zajęcia są urozmaicone i prowadzone w ciekawy sposób.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 kwietnia 2022

Polecam Panią Wandę wszystkim osobom, które chcą przygotować się do egzaminu C1 Goethe. Pani Wanda wybiera ciekawe podręczniki, ćwiczenia oraz prowadzi dyskusje, dzięki którym można w szybkim tempie opanować niezbędne umiejętności dla poziomu C1.

avatar
Laura
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 marca 2022

Zajęcia odbywają się w bardzo miłej atmosferze i bez stresu w razie własnych pomyłek i błędów. Pani Wanda jest wyrozumiała i zawsze chętna do pomocy.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
18 marca 2022

Nie polecam osobom na poziomie C1 w górę, pani robi sporo błędów, jest niedokładna, a przy tym bezkrytyczna, bo nie wolno jej zwrócić choćby uwagi. Upiera się przy swoim nawet jeśli ewidentnie nie ma racji.

avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 marca 2022

Pani Wanda jest przesympatyczną, uśmiechniętą i wyrozumiałą osobą. Zajęcia są prowadzone w bardzo miłej atmosferze z wysokim zaangażowaniem nauczyciela. Polecam!

avatar
Barbara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 stycznia 2022

Pani Wanda jest bardzo kompetentna, konkretna i profesjonalnie podchodzi do każdej lekcji. Zajęcia odbywają się w miłej atmosferze, a tempo nauki oraz program dostosowane są do potrzeb ucznia. Gorąco polecam zajęcia z Panią Wandą!

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 stycznia 2022

Lekcje języka niemieckiego z Panią Wandą rozpoczęłam ponad rok temu. Moim celem było osiągnięcie poziomu C1 i zdanie certyfikatu Goethe. Pani Wanda dostosowała program nauki tak, abym mogła go pogodzić z ostatnim rokiem studiów lekarskich. Rozpoczęłyśmy od poziomu B2.Pisanie wypracowań, które sprawiały mi początkowo trudność, dzięki cierpliwej i dokładnej wspólnej pracy, zostało szybko opanowane. Każda lekcja z Panią Wandą dostarczała nie tylko nowego słownictwa, ale również ciekawych informacji ze świata. Dzięki dyskusjom prowadzonym w takcie zajęć, chętniej i płynniej posługuję się językiem niemieckim. Lekcje z tak doświadczonym nauczycielem to łączenie przyjemnego z pożytecznym.

avatar
Swietłana
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 marca 2021

Bardzo pozytywne doświadczenie w nauce niemieckiego z Panią Wandą! Korepetytorka jest bardzo konkretna, dostosowuje się do potrzeb ucznia. Nauczyła mnie od samego początku aż do poziomu B2. Czasami, kiedy nie miałam sił na naukę to i tak z niecierpliwością czekałam na te zajęcia, gdzie można było odprężyć się i przyjemnie pogadać po niemiecku.

A very positive experience in learning German with Ms. Wanda! The tutor is very specific, she adapts to the needs of the student. She taught me from the very beginning up to B2 level. Sometimes, when I did not have the energy for studying, I was looking forward to these classes anyway where I could relax and have a nice conversation in German.

avatar
Sebastian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 marca 2021

Bardzo polecam współpracę z Panią Wandą. Zajęcia przebiegają w przemiłej atmosferze, Pani Wanda proponuje ciekawe i aktualne tematy do dyskusji. W nauczaniu przedstawia wiele praktycznych i użytecznych wskazówek, które wynikają z jej doświadczenia i znajomości obszaru niemieckojęzycznego oraz wymagań językowych w kontekście egzaminów certyfikacyjnych. Tworzy przyjazną atmosferę, która sprzyja przełamaniu oporów przed rozmową w obcym języku. Polecam zwłaszcza medykom, chcącym szlifować język niemiecki w przygotowaniu do zdawania certyfikatów B2-C1.

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 listopada 2020

Pani Wanda jest bardzo kompetentnym, doświadczonym i przede wszystkim wyrozumiałym nauczycielem. Jestem bardzo zadowolony z korepetycji.

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 września 2020

Pani Wanda potrafi w naprawdę jasny sposób wytłumaczyć gramatykę niemiecką, wkłada w to dużo swojego czasu i poświęcenia. Każde zajęcia były ciekawie przeprowadzone, materiały dostarczane pod poziom ucznia. Konwersacje z Panią Wandą to czysta przyjemność! Zdecydowanie mogłabym polecić zajęcia każdemu, kto ma jakikolwiek problem z j. niemieckim.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2019

Dzięki pomocy Pani Wandy udało mi się zdać egzamin na studiach, który dla mnie samej był niemożliwy do zdania. Pani Wanda pochodzi bardzo indywidualnie do każdego ucznia, ma dużo cierpliwości i niesamowity dar przekazywania wiedzy! Cóż mogę więcej napisać: Pani Wando, jest Pani wspaniała!

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lipca 2019

Z całego serca polecam Panią Wandę! Dzięki jej pomocy i zaangażowaniu obroniłam pracę licencjacką na 5! :)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 marca 2019

Jestem bardzo zadowolona z zajęć, które są prowadzone ciekawie i prefesjonalnie. Bardzo dobre przygotowanie do matury Polecam serdecznie :)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 marca 2019

Polecam wszystkim zajęcia z Panią Wandą - przyjeżdżam na nie specjalnie z Zielonej Góry! Ale jakość nauczania jest tego warta. Pani Wanda doskonale przygotowywuje do egzaminow przed podjeciem pracy w DE (jeśli ktoś potrzebuje pomocy w zdaniu egzaminów Geothe Institut lub uzyskania aprobacji - sweitnie trafil). Jeszcze raz gorąco zachęcam do lekcji z Panią Wandą :)

avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 marca 2019

Polecam wszystkim. Zajęcia prowadzone są solidnie, w miłej i bezstresowej atmosferze. Efekty widoczne są już po pierwszym spotkaniu a każde kolejne zajęcia to poszerzenie swoich zdolności językowych. Warto skorzystać z pomocy Pani Wandy.

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
27 marca 2019

Jestem rozżalona brakiem kontaktu z Panią Korepetytorką w dniu spotkania.
Byłyśmy umówione na godzinę 20. Próbuję się skontaktować na dwa znane mi numery, piszę SMSa, że nie mogę odnaleźć numeru mieszkania.
Pomijam już, że dopiero co udało mi się wyleczyć zapalenie krtani, a dzień był zimny, deszczowy, a do tego w kompletnie obcej mi dzielnicy.
Telefon zwrotny dostałam 35 minut po umówionej godzinie, gdy przemoczona wracałam już do domu.
Żałuję, ale będę szukać innego korepetytora.

Wykładowca Akademicki- Tłumacz przysięgły

Witam Pani Agato

Umówiona Pani znała adres którego nie potrafiła znaleźć i wykonała tylko jeden telefon który nie zdążyłam odebrać. Nie dzwoniła na drugi numer który znała ani nie pisała żadnego smsa. To miało być nasze pierwsze spotkanie i nie odpowiadam za nieporadność osoby która nie potrafi znaleźć adresu z którym nikt nie ma u nas problemu.

Jednak przepraszam za przykrą dla Pani sytulacji.

Pozdrawiam
Wanda

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2018

Polecam naukę języka niemieckiego z Panią Wandą. Lekcje są zawsze ciekawe i prowadzone w miłej atmosferze. Pani Wanda jest przesympatyczną osobą, która skupia się na indywidualnych potrzebach ucznia. Posiada liczne materiały, gazety, książki, ksera, którymi chętnie się dzieli. Dzięki pomocy Pani Wandy bardzo dobrze zdałam certyfikat Goethe na poziome B2. Szczerze polecam!

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 marca 2018

Przygotowywałam się pod okiem Pani Wandy do certyfikatu Goethe na poziomie C1 i zdałam go na 94%. Pani Wanda to doświadczona korepetytorka i zarazem bardzo sympatyczna kobieta. Uwzględnia indywidualne potrzeby ucznia i posiada liczne materiały o różnych stopniach trudności. Szczerze polecam lekcje u niej.

avatar
Hanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lutego 2018

Szczerze polecam zajęcia u Pani Wandy. Bardzo kompetentka i sympatyczna osoba!

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 września 2017

W ramach potwierdzenia poprzedniego wpisu - niedawno otrzymałam wyniki egzaminu na poziomie C1 w postaci 90,5%, dlatego tym bardziej zachęcam do zajęć u Pani Wandy, jeżeli szuka się profesjonalnego przygotowania do certyfikatu Goethego, i nie tylko!

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2017

W pełni polecam zajęcia u Pani Wandy, doskonale przygotowała mnie do certyfikatu na poziomie C1. Posiada wiele ciekawych materiałów, nie tylko egzaminacyjnych i daje bardzo przydatne wskazówki. Poza profesjonalnym podejściem do ucznia, warto wspomnieć, że Pani Wanda to bardzo ciepła osoba i lekcje z Nią to sama przyjemność!

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 stycznia 2017

W pełni profesjonalne podejście do zajęć, kompetencja, zaangażowanie oraz miła atmosfera na zajęciach. Na zajęcia chodziłem, żeby przygotować się do certyfikatu Goethe B2. Egzamin zdałem na 83,%. Polecam, mam w planie zapis na egzamin C1, z pewnością kolejny raz skorzystam z pomocy Pani Wandy.

avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 maja 2016

Bardzo dobry nauczyciel. Na mature zostalem przygotowany znakomicie i bardzo dobrze ja napisalem. Duza liczba prac, rozmów oraz ćwiczeń. Przez 7 miesiecy moj poziom jezykowy zostal bardzo wysoko podniesiony. Serdecznie polecam.

avatar
Julian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 maja 2016

Świetne przygotowanie do egzaminu Goethe Institut. Przez niecały rok nauki poziom podniesiony z B1/B2 do C1! Dużo materiałów egzaminacyjnych oraz rozmowy i eseje na bieżące tematy. Polecam!!!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 marca 2016

Pani Wanda jest naprawde swietna i bardzo cierpliwa. Dzieki niej zdalam z pochwala egzamin z niemieckiego po polrocznej przerwie od tego jezyka :) Serdecznie polecam!!!

avatar
Kasia W.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 października 2015

Bardzo dobry wykładowca i zawsze przygotowany do zajęć. Umiejętności pedagogiczne i sposób podejścia do ucznia na bardzo wysokim poziomie. Zawsze miła atmosfera. Dzięki konsultacjom bardzo dobrze przygotowałam się do egzaminu licencjackiego.

Serdecznie polecam !

avatar
Malwina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 marca 2015

Swietne przygotowanie do zajec i pomoc w każdym zakresie. Mozliwosc rozwijania swoich umiejetnosci w towarzystwie specjalisty to czysta przyjemność i satysfakcja. Pani Wanda zdecydowanie wyroznia się zaangażowanie oraz umiejętnościami pedagogicznymi. Jestem bardzo zadowolona i smialo polecam każdemu :)

avatar
Agnieszka P.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 marca 2015

Gorąco polecam wszystkim, którzy chcą się uczyć niemieckiego! Pani Wanda ma bardzo dużą wiedzę i doświadczenie, sporo materiałów na każdy poziom nauki i ogromne zamiłowanie do nauczania. Na każdych zajęciach, bez względu na dzień czy porę dnia, panuje bardzo miła atmosfera. Pani Wanda angażuje się w postępy ucznia, to dzięki niej zdałam bardzo ważny egzamin, który kładł duży nacisk na gramatykę.

Polecam!!

avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 stycznia 2015

Najlepszy nauczyciel języka obcego, jakiego kiedykolwiek miałam. Język niemiecki jest dla mnie przygodą, wyzwaniem i przyjemnością, odkąd chodzę na lekcje do Pani Wandy. Na zajęciach panuje profesjonalna, ale zarazem sympatyczna atmosfera. Pani Wanda posiada bardzo dużo materiałów edukacyjnych (książek, płyt, czasopism niemieckich), którymi dzieli się z uczniami. Niezwykle ciekawe zajęcia, widzę duże postępy. Widać, że Pani Wanda kocha swoją pracę i zaraża tym innych. Polecam!

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 listopada 2014

Indywidualne podejście, duża wiedza, oraz sympatyczne nastawienie do ucznia sprawia, że Pani Wanda zaraża chęcią do nauki i podnoszenia kwalifikacji. Jestem bardzo zadowolona i polecam :)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2014

Pani Wanda To Strzał w dziesiątkę !
Dzięki Pani zdałem egzamin i jeszcze nie raz wrócę na nauki

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 czerwca 2014

Pani Wanda to wybitny pedagog i niesamowita osoba! Indywidualne podejście oraz duży zasób materiałów przedstawiony w przejrzysty sposób okazał się dla mnie bardzo pomocny podczas egzaminów na studiach. Miła atmosfera!!! Gorąco polecam :)

avatar
Adam Baran
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 listopada 2013

Godny polecenia nauczyciel. Miła atmosfera. Gorąco polecam :)

avatar
Lidia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 listopada 2013

Nauczyciel godny polecenia: wieloletnie doświadczenie, pasja w nauczaniu języka, cierpliwość i bardzo przyjazna atmosfera w trakcie lekcji. Pani Wanda dysponuje ciekawymi materiałami do nauki: książkami, podręcznikami, artykułami prasowymi, które chętnie udostępnia swoim uczniom. Gorąco polecam :)

avatar
Luiza i Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 listopada 2013

Pani Wanda sprawiła, żę niemożliwy dla nas do nauczenia się jezyk niemiecki stał sie przyjazny i całkiem przystępny. Zajęcia są bardzo ciekawe, nieschematyczne. To nie tylko bardzo dobry Nauczyciel, ale również bardzo mądra i życzliwa Osoba, godna poznania. Pani Wanda jest wymagająca, dzięki czemu postępy w nauce widać bardzo szybko. Gorąco polecamy :)!

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 listopada 2013

Godny polecenia nauczyciel. Bardzo miła atmosfera. Kwalifikacje nie budzące zastrzeżeń.

avatar
Roman
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lutego 2013

wybitny korepetytor, goraco polecam

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lutego 2013

Pani Wanda Przewoźna jest osobą o wielkim doświadczeniu w nauczaniu języka, szerokiej wiedzy, ale też, co rzadkie i niedoceniane, wspaniałym podejściu praktycznym, Potrafi odnaleźć się w każdej tematyce! Konwersacje z Nią były dla mnie nie tylko nauką, ale przygodą i spotkaniem z Osobą. Bardzo Pani dziękuję - pamiętam- choć minęło trochę czasu...

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 listopada 2012

Pani Wanda jest osobą z dużym pokładem cierpliwości i sympatii dla ucznia. Stara się podejść do każdego indywidulanie tak, aby zmaksymaizowac efektywność w nauczaniu. Tłumaczy w sposób jasny i dostępny. Szczerze polecam.

avatar
Marcin N.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 września 2012

Edukację z j. niemieckiego rozpocząłem w szkole podstawowe a obecnie studiuję na 3 roku. Wszystkie te lata dały mi bardzo dużą wiedzę z tego na pierwszy rzut oka trudnego języka. Jednak zajęcia z Panią Wandą naprawdę pokazały, że jak się ma odpowiednie kompetencje i podejście to i "szprechać" można doskonale. Co roku zawsze miałem 5-tke na świadectwie, a maturę z języka, której najbardziej się obawiałem znokautowałem w pierwszej rundzie. Reasumując, jeśli chcesz lśnić i błyszczeć z "niemca" zasuwaj do Pani Wandy!

avatar
Marcin L.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 sierpnia 2012

Gorąco polecam Panią magister !!! Na korepetycje zapisałem się gdy otrzymałem propozycje pracy w Niemczech jako kierowca. Znajomość niemieckiego była warunkiem decydującym o przyjęciu do pracy i utrzymaniu stanowiska. Gdy rozpoczynałem zajęcia u pani mgr. Wandy potrafiłem się wyłącznie przedstawić po niemiecku. Pani Wanda stworzyła dla mnie 3 miesięczny kurs. Zajęcia jak i konwersacje Pani mgr. Wanda potrafiła dostosować do sytuacji z jakimi przewidziała ,że najczęściej spotykam się w pracy. Z pomocą oraz wskazówkami napisaliśmy nie tylko aplikacje o pracę, CV oraz list motywacyjny, ale także Pani Wanda wykonała w moim imieniu ważne telefony do Niemiec. Jeszcze raz dziękuje serdecznie Pani magister za pomoc i wsparcie. Szczerze polecam !!!
Marcin L.

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 sierpnia 2012

Pani mag. Wanda odznacza się wysokim zaangażowaniem w postępy uczniów i nastawieniem na szybkie postępy. Zawdzięczam pani magister zdana maturę z języka niemieckiego na ocenę celująca i dostanie się na studia w Berlinie na Humboldt-Universität zu Berlin. W liceum dostałam się do klasy z poszerzonym językiem niemieckim z dużymi zaległościami i o studiach na niemieckiej nie było nawet mowy. Jeszcze raz dziękuje serdecznie Pani mgr. Wandzie za pomoc i wytrwałość jak i ogromna zachętę aby zawsze wierzyć ze kazdy cel jest osciagalny.
Pozdrawiam
Joanna K.

avatar
Artur
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 sierpnia 2012

Bardzo uprzejma i kompetentna lektorka. Wie dokladnie co jest najwazniejsze w nauce jezyka niemieckiego i wyklada to w bardzo jasny, klarowny i przyjemny sposob. Dzieki pomocy Pani Wandy zdalem z powodzeniem certyfikat C1. Polecam i potwierdzam profesjonalizm.

avatar
Krzysiek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 kwietnia 2012

Mogę szczerze polecić zajęcia z panią prof. Bardzo dobrze tłumaczy wykazuje dużą dozę cierpliwości. Przyszedłem do pani Wandy z oblanym wrześniem a w następne wakacje udało mi się dostać i odbyć letnią praktykę zawodową w Niemczech (finanse, nie truskawki).
Pozdrawiam i polecam
Krzysiek K

avatar
Edgar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 kwietnia 2012

Bardzo kompetentna lektorka z dużym doświadczeniem. Potrafi świetnie wyjaśnić zawiłości języka niemieckiego, zwłaszcza niemieckiej gramatyki :). Polecam.

avatar
Radek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 marca 2012

Polecam zajęcia z Panią Profesor, ponieważ ma fachowe i indywidualne
podejście do ucznia, widać jej doświadczenie w pracy z studentami
Przygotowuje wielu finalistów olimpiady z niemieckiego, dlatego
czasami ciężko u niej o termin ale jakoś zawsze udało nam się znaleźć
taki dzień aby nam pasowało. Wcześniej chodziłem na zajęcia do
studentów który udzielali korepetycji dodatkowo, było taniej , ale nie
zadałem certyfikatu przy pierwszym podejściu. Po roku przegotowań z
Panią profesor mam już jeden poziomy i przygotowuje się teraz do C1.
Gorąco polecam

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.