Jakub Kwiatkowski

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Dzień dobry,Pomogę głównie w zrozumieniu zagadnień z wszelakich baz danych, sieci komputerowych oraz podstaw informatyki na poziomie technikum/studiów w tym przy wykonaniu projektów zaliczeniowych oraz przygotowaniach do egzaminu technika INF.02 INF.03 Zajmuje się zawodowo administracją sieci komputerowych w tym ich zabezpieczeniu i mam sporą wiedzę na ich temat więc wszelkie zagadnienia z cisco packet tracer czy konfiguracji urządzeń sieciowych wytłumaczę ci w klarowny sposób.Chętnie również wytłumaczę zagadnienia na poziomie studiów z administracji chmurą GCP, AWS oraz Alibaba

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.