Centrum Językowe Justyna Grzymkowska

Ostatnia aktywność:
25 dni temu
 
Online
Rumia (Zagórze)
Gdynia
Sopot
Gdańsk
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

OFERTA

Zapraszam na zajęcia języka angielskiego!

Oferuję zarówno naukę języka od podstaw dla dzieci oraz dorosłych, jak i zajęcia doskonalące język na różnych stopniach zaawansowania. Wszystkie zajęcia dostosowane są indywidualnie do potrzeb każdego ucznia. Lekcje mają charakter ogólnorozwojowy, gdzie kładę nacisk na rozwijanie wszystkich umiejętności językowych, ale w zależności od preferencji ucznia możemy skupić się na rozwoju słownictwa, płynności mówienia lub popracować nad poprawnością gramatyczną. Prowadzę zajęcia indywidualne, grupowe oraz kursy językowe dla firm. Zajmuję się również przygotowaniem uczniów do egzaminów, takich jak egzamin ósmoklasisty, egzamin maturalny lub egzaminy Cambridge (FCE, CAE, CPE). Prowadzę także zajęcia poświęcone nauce języka specjalistycznego, np. Business English.

Zajęcia odbywają się stacjonarnie (w Rumi, ale po wcześniejszym uzgodnieniu możliwy jest również dojazd na terenie Trójmiasta) lub w formie zdalnej.

MATERIAŁY

Podczas zajęć korzystam z wielu różnorodnych materiałów dydaktycznych, które wliczone są w cenę zajęć. Uczniowie korzystają nie tylko z treści zawartych w podręcznikach, ale także z materiałów dodatkowych w postaci filmików lub artykułów w języku angielskim, gier językowych czy kart do konwersacji. Zawsze staram się tak urozmaicić zajęcia, aby jak najbardziej zachęcić uczniów do nauki oraz stworzyć warunki do jak najefektywniejszej nauki języka.

O MNIE

Posiadam wieloletnie doświadczenie w nauce języka angielskiego (ponad 10 lat). Ukończyłam studia licencjackie na Uniwersytecie Gdańskim na kierunku filologia angielska, specjalizacja translatoryczna oraz studia magisterskie na kierunku filologia angielska, specjalność nauczycielska. Po ukończeniu studiów pracowałam jako nauczycielka języka angielskiego. Obecnie prowadzę własną działalność i realizuję swoją wielką pasję, jaką jest nauka języków obcych.

Zapraszam do kontaktu !

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Centrum Językowe Justyna Grzymkowska
Kapitańska 4
84-230 Rumia
NIP: 5882452102

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2009 - 06.2012
Uniwersytet Gdański
Licencjat
Filologia angielska, specjalność translatoryczna
10.2012 - 06.2014
Uniwersytet Gdański
Magister
Filologia angielska, specjalność nauczycielska
Kursy i szkolenia
10.2008
Cambridge Certificate in Advanced English
Doświadczenie
02.2015 - 08.2016
Nauczyciel języka angielskiego

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.