Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
 
Online
Kruszwica
Inowrocław
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Chemia40 - 50 / 60 min

Sławek

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii

Opis ogłoszenia

Absolwent Wydziału Chemicznego Politechniki Gdańskiej udzieli korepetycji z chemii. Profesjonalne przygotowanie do matury, sprawdzianów, testów, egzaminów, pomoc w odrabianiu prac domowych. Osoby zainteresowane proszę o kontakt.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2019

Świetne przygotowanie do matury. Sławek dokładnie i bardzo zrozumiale tłumaczy, przerabianie materiału jest dobrze rozplanowane w czasie, w klasie maturalnej przerobiłam materiał od początku liceum. Dzięki korepetycją chemia wreszcie stała się zrozumiała i o wiele łatwiej było przyswajać wiedzę. Lekcje przebiegają zawsze w miłej atmosferze i bez stresu. Najlepszy korepetytor!! Serdecznie polecam!!

avatar
Jagoda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2018

Polecam z czystym sumieniem! Sławek tłumaczy materiał w przystępny i uporządkowany sposób. Zajęcia prowadzi w sposób zorganizowany i bez zbędnego stresu. Już po kilku lekcjach widać olbrzymie postępy i nagle chemia z przykrego obowiązku staje się przyjemnością. Dzięki korepetycjom u Sławka, w klasie maturalnej opanowałam cały materiał niemal od zera, co zaowocowało satysfakcjonującym wynikiem z matury :)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 kwietnia 2014

Polecam, wyjaśnił w jasny prosty sposób materiał którego nie rozumiałem. Podchodzi do zajęć indywidualnie, przygotowuje materiały dzień wcześniej aby sie z nimi zapoznać, czasami z samych materiałów już można dużo zrozumieć!
Polecam w 100% !!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 stycznia 2014

świetny korepetytor!!!!! Potrafi wytłumaczyć oczekiwany zakres materiału, pokazuje jak łatwiej zrozumieć oczekiwane zagadnienia. Posiada szeroki zakres wiedzy z niezrozumiałych informacji ,potrafi przekazać je w łatwy i przyswajalny sposób. Podchodzi indywidualnie do ucznia. Przekazuje informacje w sposób spokojny ,jasny i klarowny :) Bardzo polecam podjęcie z Nim współpracy :)

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 listopada 2013

Bardzo miła atmosfera i duże postępy po kilku lekcjach. Nie spodziewałam się takiego rezultatu. Serdecznie polecam :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.