Miriam Kilarska

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Łódź (Śródmieście +4)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Anatomia100 - 150 / 60 min

Miriam Kilarska

Opis ogłoszenia

Jestem studentą VI roku kierunku lekarskiego. Od trzech lat zajmuje się uczeniem anatomii jak na razie ze 100% skutecznością. Zaczynałam na drugim roku od lekcji ze studentami kierunku lekarskiego podczas ich zajęć w ramach sekcji dydaktycznej koła anatomicznego UMEDu. Obecnie udzielam korepetycji prywatnie i prowadzę stronę na fb "Anatomia na Start"

Moim priorytetem jest wytłumaczenie Ci materiału, tak aby nie stanowił tylko zbitki informacji do wykucia, ale logiczną całość, która posłuży Ci na lata.

Pamietam, że na zajęciach nie zawsze jeszcze wiemy o co chcemy zapytać. Często też odpowiedzi które dostajemy od asystentów nie są dla nas wystarczające. Dlatego jeśli uważasz że potrzebujesz indywidualnego podejścia do problematycznych dla Ciebie tematów nasza współpraca to idealne rozwiązanie.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2017 - aktualnie
Uniwersytet medyczny w Łodzi
Lekarski
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
10.2019 - aktualnie
Anatomia na Start

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.