Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
 
Online
Warszawa
Piaseczno
Konstancin-Jeziorna
Lesznowola
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Historia70 / 60 min

Jerzy

Opis ogłoszenia

W sumie od kilkunastu lat udzielam korepetycji ze wszystkich przedmiotów na poziomie szkoły podstawowej oraz z historii, WOS i języka polskiego na poziomie liceum.Oferuję też pomoc w odrabianiu lekcji, pisaniu prac oraz przygotowaniu do sprawdzianów etc.Mam kilkuletnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji m. in. z matematyki, historii i języka polskiego (w tym dla obcokrajowców jako native speaker) oraz w pracy i opiece nad dziećmi.Mam odpowiednie podejście, cierpliwość i wyrozumiałość dla dzieci i młodzieży, oraz doświadczenie w zajęciach z dorosłymi na każdym poziomie. Mogę udzielać lekcji także obcokrajowcom i ekspatom (mówię biegle po angielsku i słoweńsku).Jestem magistrem, absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego.Preferuję lekcje online, ale zajęcia mogą odbywać się też u Państwa, albo u mnie.Dni i godziny - do ustalenia (możliwe także weekendy).W przypadku dojazdu powyżej 15 km (czyli do północnej części Warszawy) i przy dłuższej współpracy - stawka za dojazd do uzgodnienia.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1998 - 12.2006
Uniwersytet Warszawski
Magister
01.2007 - aktualnie
Uniwersytet w Lublanie (Słowenia)
Magister
Kursy i szkolenia
05.2004
PRINCE2
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.