Jeremi Jaworski

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Otwock
Józefów
Wiązowna
Warszawa (Wawer +4)
Góraszka

Jeremi Jaworski

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Jeremi Jaworski

O mnie

Cześć!

Jestem Jeremi i studiuję 2 rok kieruneku lekarskiego na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Napisałem rozszerzoną maturę 2020/2021 z chemii na 92%. Udzielę korepetycji z tego właśnie pięknego przedmiotu, stacjonarnie na wskazanym obszarze lub online przez tablet graficzny. Na zajęciach online udostępniam uczniom ekran tabletu i robimy tam razem notatkę. Oprócz wiedzy chemicznej zawsze staram podzielić się wskazówkami na temat tego jak się uczyć, gdyż prywatnie się tym bardzo interesuję. Zawsze staram się stworzyć miłą, serdeczną atmosferę i wykazywać tyle cierpliwości ile trzeba.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2021 - aktualnie
Warszawski Uniwersytet Medyczny
lekarski
Kursy i szkolenia
09.2022
IELTS, band score 8/9
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 października 2022

Serdecznie polecam korepetycje z Jeremim. Bardzo dobrze tłumaczy chemię i jest mega cierpliwy :))

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 września 2022

Super korepetytor. Do matury z chemii przygotował mnie śpiewająco. Naprawdę gorąco polecam. Wszystko wytłumaczy nawet od podstaw a co więcej nawet narysuje żeby można było sobie zobrazować. Nie miałem lepszego nauczyciela!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.