Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
Nowa Sól
Przemków
Język niemiecki40 / 60 min

Joanna

Opis ogłoszenia

nauka języka niemieckigo indywidualna, w grupach 2 i 3 osobowych
6 letni pobyt w Niemczech, ukończona filologia germańska, 7 staż pracy w szkole, egzaminator maturalny (przygotowanie do egzaminu maturalnego, gimnazjlnego), nauka dla osób chcących wyjechać do pracy do Niemiec, akredytacja do prowadzenia kursu i egzaminowana w zakresie- opiekun osób starszych z j. niemieckim

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.