Jędrzej Bąk

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Łódź
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Serdecznie zapraszam na lekcje języka włoskiego dla każdego! Specjalizuję się w nauczaniu dorosłych, od ponad 3 lat prowadzę kursy grupowe w jednej z wiodących szkół językowych w Łodzi. Moją specjalnością są lekcje online, które w mojej opinii nie odbiegają w swej skuteczności od tych tradycyjnych, a oferują bardzo wiele udogodnień, jak choćby możliwość nauki z dowolnego miejsca. Jeśli jednak wolisz lekcje na żywo, to takowe mogą odbywać się w Łodzi (na Dąbrowie i w okolicach).

Pracuję w oparciu o podręcznik Spazio Italia, który bardzo pomaga w szybkim rozpoczęciu mówienia. Zajęcia prowadzę w całości w języku włoskim, od pierwszej lekcji A0 (od "Buongiorno") - choć może brzmi to jak science-fiction, to głęboko wierzę, na podstawie licznych przykładów, w skuteczność tej metody.

Wystawiam faktury VAT. Cena za lekcję indywidualną, proszę o kontakt ws. wyceny kursu grupowego.

Dostępność

Poniedziałek10:00 - 15:00
Wtorek
Środa10:00 - 15:00
Czwartek
Piątek10:00 - 15:00
Sobota08:00 - 16:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Adres zajęć

Jędrzej Bąk
Kadłubka 11/19/40
93-263 Łódź
NIP: 7282742732

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.