Julia Dziaczyszyn

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Pecna
Mosina
Poznań
Krosno
Puszczykowo
Czempiń
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jestem studentką Politechniki Poznańskiej. Korepetycje prowadzę dla uczniów szkoły podstawowej z możliwością dojazdu do ucznia lub u mnie. Chętnie udzielam lekcji "wyrównujących" w czasie wakacji, żeby później, w kolejnej klasie uczeń nie miał większych problemów. Zapewniam, że jest bardzo wiele sposobów na wytłumaczenie każdego zagadnienia, trzeba tylko znaleźć ten odpowiedni i od tego jestem ja :) Lekcje odbywają się w bardzo miłej atmosferze, z dużymi pokładami cierpliwości i wyrozumiałości. Serdecznie zapraszam :)

Dostępność

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek19:00 - 21:00
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2018 - aktualnie
Politechnika Poznańska
Logistyka
Kursy i szkolenia
02.2020
Certyfikat ACERT poziom C1
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Eryka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 stycznia 2020

Polecam bardzo mocno

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.