Joanna Bielska

Ostatnia aktywność:
7 dni temu
 
Online
Chorzów
Świętochłowice
Siemianowice Śląskie
Katowice
Faktura VAT

Opis ogłoszenia

Nazywam się Joanna Bielska, jestem doświadczonym nauczycielem języka angielskiego, metodykiem nauczania języków obcych, wieloletnim pracownikiem filologii angielskiej Uniwersytetu Śląskiego.

Oferuję Państwu zajęcia indywidualne w formie stacjonarnej i online oraz kursy dla dzieci i młodzieży prowadzone w małych grupach w mojej domowej szkole języka angielskiego „My English Place” (Chorzów, ul. Jasna 23). Skutecznie przygotowujemy młodzież do egzaminu ósmoklasisty, matury i różnych egzaminów międzynarodowych, a także do kuratoryjnych konkursów przedmiotowych, olimpiad i testów kompetencji językowych. Dzięki profesjonalizmowi i zaangażowaniu mojego zespołu czas nauki, za który Państwo płacicie, jest efektywnie wykorzystany, a wzrost kompetencji językowych wyraźnie zauważalny. Szczegółowa oferta na stronie My English Place.

Zapraszam!

609 897 907

PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINU ÓSMOKLASISTY 2021  ZAJĘCIA W PIĄTEK 16:45-18:15 (grupa do ośmiu osób).

 

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Joanna Bielska
ul. Jasna 23
41-506 Chorzów
NIP: 6441540875

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1990 - aktualnie
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Doktor
filologia angielska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.