Joanna Bielska

Ostatnia aktywność:
23 dni temu
 
Chorzów
Świętochłowice
Siemianowice Śląskie
Katowice
Faktura VAT
Język angielski28 - 80 / 60 min

Joanna Bielska

Opis ogłoszenia

Nazywam się Joanna Bielska, jestem doświadczonym metodykiem nauczania języków obcych, wieloletnim pracownikiem Instytutu Języka Angielskiego Uniwersytetu Śląskiego oraz czynnym nauczycielem uczącym języka angielskiego w różnych grupach wiekowych.  Zapraszam Państwa do mojej kameralnej Szkoły Języka Angielskiego „My English Place” (Chorzów, ul. Jasna 23) na ciekawe zajęcia z języka angielskiego.

W mojej szkole znajdziecie Państwo kursy dla dzieci i młodzieży prowadzone w małych grupach, dopasowane do potrzeb konkretnych kursantów.  Nauka języka angielskiego w My English Place to dobrze i efektywnie spędzony czas. W miłej i kameralnej atmosferze domu z ogrodem zajęcia tracą swój ‘szkolny’ charakter, komunikacja staje się naturalną potrzebą, zabawa przypomina domową. Dzięki profesjonalizmowi i zaangażowaniu prowadzących zajęcia udaje się rozwinąć talenty, pokonać lęk językowy i trudności w nauce, a angielski - jest skutecznie przyswajany.

W tym trudnym roku dla ósmoklasistów osobiście poprowadzę dla nich kurs przygotowawczy do Egzaminu Ósmoklasisty.

Zapraszam!

 

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Adres zajęć

Joanna Bielska
ul. Jasna 23
41-506 Chorzów
NIP: 6441540875

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.