Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Pabianice (Centrum)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Efektywna nauka60 / 60 min

Sylwia

Opis ogłoszenia

Szanowni Państwo, jestem doświadczonym nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej. Z ogromnym zaangażowaniem i pasją udzielę uczniom z klas I-III oraz dzieciom przedszkolnym wsparcia na różnym polu, zgodnie z ich potrzebami: - nauka, doskonalenie czytania, pisania, liczenia - zajęcia grafomotoryczne - nauka bieżącego matariału - utrwalanie materiału omawianego aktualnie na zajęciach - nadrabianie zaległości
- nauka języka angielskiego
-pomoc w codziennej nauce, przygotowaniach do sprawdzianów i odrabianiu zadań domowych - opcja dla zapracowanych lub nie mających cierpliwości rodziców :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.