Patryk Jaśniewski

Ostatnia aktywność:
9 dni temu
 
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Udzielam korepetycji (zarówno stacjonarnie, jak i online) z matematyki, fizyki i informatyki uczniom szkół podstawowych, szkół średnich oraz studiów technicznych i matematycznych w celu przygotowania do zajęć, kartkówki, klasówki, kolokwium, konkursów matematycznych, OMJ, OM, egzaminu ósmoklasisty, egzaminu maturalnego na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym oraz do egzaminu końcowego z przedmiotu (dotyczy studentów).

Jeśli chodzi o studentów, to zakres przedmiotów, z których udzielam korepetycje to: analiza matematyczna, algebra liniowa, algebra abstrakcyjna (przemienna i nieprzemienna), topologia, podstawy programowania, podstawy fizyki, rachunek prawdopodobieństwa, analiza funkcjonalna, równania różniczkowe zwyczajne i cząstkowe. Studentom świadczę także usługi niestandardowe jak np. rozwiązywanie prac domowych.

O mnie:
Jestem doktorantem Wydziału MIM UW na Matematyce, interesuję się algebrą homologiczną i teorią reprezentacji; w szczególności, jestem magistrem z bardzo dobrymi wynikami. Prowadzę w ramach praktyk zawodowo-dydaktycznych zajęcia z matematyki ze studentami. Maturę podstawową napisałem na 100%, maturę rozszerzoną na prawie 90%. Studia licencjackie ukończyłem na Politechnice Gdańskiej na wydziale matematyki ze średnią 4,89 i wynikiem celującym. Studia magisterskie ukończyłem na Wydziale MIM UW ze średnią 4,7 i wynikiem bardzo dobrym. Co roku współorganizuję Warsztaty Matematyczne dla I LO Koszalin dla uczniów zainteresowanych Olimpiadą Matematyczną; odbywałem w tej szkole także praktyki. Podczas swoich studiów realizowałem także przedmioty o tematyce fizycznej i informatycznej. Uwielbiam dzielić się swoją pasją ze wszystkimi, którzy chcą przekonać się do królowej nauk.

Cennik (za godzinę zegarową zajęć):
70 zł -- SP,
80 zł -- szkoła średnia, konkursy matematyczne w SP,
od 80 zł do 100 zł -- studia, konkursy matematyczne w szkole średniej,
usługi inne niż zajęcia -- do negocjacji

Dostępność

Poniedziałek19:00 - 22:00
Wtorek13:00 - 22:00
Środa18:00 - 22:00
Czwartek19:30 - 22:00
Piątek09:00 - 22:00
Sobota12:00 - 22:00
Niedziela09:00 - 22:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2017 - 07.2019
Uniwersytet Warszawski
Magister
Matematyka
10.2019 - aktualnie
Uniwersytet Warszawski
Doktor
Matematyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
10.2014 - aktualnie
I LO Koszalin
Organizacja i prowadzenie corocznych Warsztatów Matematycznych dla osób zainteresowanych matematyką i udziałem w konkursach matematycznych oraz w OM
09.2016 - 10.2016
I LO Koszalin
Prowadzenie zajęć dydaktycznych z klasami o profilu matematycznym, prowadzenie koła zainteresowań,

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.