Jasmine Okraku

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Poznań (Piątkowo)
Łódź
Lublin
Bydgoszcz
Plewiska
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzyka80 / 60 min

Jasmine Okraku

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/56 opinii

Opis ogłoszenia

Udzielę lekcji z gry na skrzypcach/fortepianie, a także z kształcenia słuchu oraz teorii muzyki. Mam kilkunastoletnie doświadczenie w muzyce i chętnie się podzielę tą wiedzą.

Moim głównym celem w uczeniu jest przekazanie "wędki" uczniowi, aby po jakimś czasie mógł on już rozwijać się sam.
Ważne jest dla mnie indywidualne i holistyczne podejście, efektywność zajęć oraz zainspirowanie każdego, kto chce zacząć swoją muzyczną przygodę.

(uczę stacjonarnie jedynie w Poznaniu)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2017 - 06.2019
ZSM w Poznaniu
Skrzypce jazzowe
10.2021 - 01.2023
Instytut muzyki w Lublinie
skrzypce jazzowe
Kursy i szkolenia
06.2020
Roczna Szkoła Policealna GoWork.pl w Poznaniu
Doświadczenie
09.2020 - 06.2021
Szkoła Muzyczna „Amplituda”

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lipca 2022

Jasmine jest niesamowicie kompetentną, pełną pasji i zrozumienia nauczycielką.
Uczęszczałem do niej na zajęcia przez cały rok i muszę przyznać, że były to zajęcia prowadzone w wybitnie umiejętny sposób, uwzględniając przy tym moje indywidualne potrzeby.
Będąc nauczycielem, sam mam duże doświadczenie w prowadzeniu zajęć ale lekcje z Jasmine są bardzo profesjonalne i niejeden doświadczony nauczyciel mógłby się od niej uczyć.
Podczas zajęć realizowaliśmy program kształcenia słuchu, teorii muzyki, fortepianu i rytmiki, gdzie muszę przyznać startowałem od poziomu zerowego, a wiek mój sprawy nie ułatwiał. Mimo to prowadząca wykazała się dużym zrozumieniem, chęcią pomocy, zaangażowaniem oraz profesjonalizmem, co pomogło mi dany materiał zrealizować skutecznie i nadrobić wszelkie zaległości jakie mialem w w/w aspektach muzyki.
Podsumowując: jeśli szukasz osoby, która zna się na rzeczy jak mało kto, podchodzi do ucznia indywidualnie i z empatią, potrafi przycisnąć kiedy trzeba, ale i nagrodzić za pracę to Jasmine jest osobą, której szukasz.
Jestem szalenie zadowolony z zajęć jak i tego co udało się nam osiągnąć, co tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że będę kontynuował pracę pod okiem tej osoby <3

Gorąco polecam!

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 czerwca 2022

Bardzo polecam lekcje z P. Jasmine, której umiejętności i chęć dzielenie się nimi z uczniami są przeogromne. Jasmine to także bardzo sympatyczna słowna i sumienna osoba. Polecam każdemu kto potrzebuje pomocy w nauce. Efekty pracy przychodzą naprawdę błyskawicznie!

avatar
Nel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 maja 2022

Nigdy nie grałam na pianinie. Na lekcje uczęszczałam przez rok i dzięki Pani Jasmine która zainspirowała mnie, zmotywowała, gram do dzisiaj. Lekcje były prowadziła w luźny i profesjonalny sposób. Pani jest bardzo miła, utalentowana, szczera oraz cierpliwa i potrafi przekazać wiedzę na wiele różnych sposobów. Gdyby tylko było więcej takich nauczycieli, którym tak jak Pani Jasmine naprawdę zależy na uczniach, ich wykształceniu, a przy tym dobrym samopoczuciu. Bardzo gorąco polecam!

avatar
Hanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 maja 2022

Lekcje prowadzone w bardzo przyjemny sposób. Od zawsze miałam problem z kształceniem słuchu, ale gdy trafiłam na Panią Jasmine wszystko się rozjaśniło. Lekcje bardzo mi pomogły i dużo na nich zyskałam. Serdecznie polecam.

avatar
Zuzia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 stycznia 2022

Zaczęłam naukę gry na skrzypcach w dość późnym wieku i trafiłam chyba na najlepszą nauczycielkę jaką mogłam!
Uczyłam się jedynie kilka miesięcy, ale czuję, że w tak krótkim czasie dowiedziałam się bardzo dużo.
Jasmine ma bardzo indywidualne podejście do osoby, którą uczy, a po lekcjach wychodzi się bardzo zmotywowanym do dalszych ćwiczeń.
Jest niesamowicie pogodną, cierpliwą, spokojną i ciepłą osobą, wszystko tłumaczy w bardzo zrozumiały sposób, a do tego jest bardzo wyrozumiała i pomocna.
Mogę polecić z czystym sumieniem!

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 stycznia 2022

Pani Jasmine jest bardzo doświadczoną nauczycielką. Swoją pracę traktuję jako pasję. Cierpliwa, pomocna. Wszystko czysto wytłumaczy. Stara się prowadzić lekcje tak żeby było śmiesznie. Bardzo Polecam

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.