Jan Gradkowski

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Warszawa (Białołęka)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Wos30 - 40 / 60 min

Jan Gradkowski

Opis ogłoszenia

Dzień dobry, Jestem studentem prawa na Uniwersytecie Warszawskim. Oferuję swoją pomoc w przygotowaniach do egzaminu maturalnego oraz do bieżących testów w szkole. Posiadam swoje materiały takie jak arkusze, zadania oraz tematy wypracowań. Forma zajęć jest do ustalenia, to uczeń decyduje na jaką partię materiału położymy największy nacisk. Zajęcia przygotowujące do egzaminu będą polegały na rozwiązywaniu arkuszy oraz wyjaśnieniu wszystkich wątpliwości. Zapraszam uczniów liceum. Korepetycji udzielam u siebie w domu w Warszawie na Białołęce lub online. Pierwsza godzina jest bezpłatna i polega na określeniu poziomu ucznia za pomocą testu oraz poznania potrzeb ucznia dotyczących współpracy podczas całego roku szkolnego. 

Dostępność

Poniedziałek
Wtorek
Środa15:00 - 20:00
Czwartek15:00 - 20:00
Piątek15:00 - 20:00
Sobota10:00 - 20:00
Niedziela10:00 - 20:00

Zakres lekcji

Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2018 - aktualnie
Uniwersytet Warszawski
Magister
Prawo
Kursy i szkolenia
02.2019
III International Summit on Competition Law
03.2019
IV International Conference on Comparative Law
04.2019
II Mazowieckie Forum Podatkowe
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.