Javappa Jarosław Klimas

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online

Opis ogłoszenia

Uwaga!
Obecnie korepetycje zawieszone.
Zapraszam na stronę: javappa

Nauczę programowania w języku JAVA. Wysoka skuteczność niezależnie od poziomu zaawansowania (bardzo początkujący, początkujący i wszyscy wzwyż).
Pisałem kilkadziesiąt zaawansowanych programów w tym języku (działających na różnych bazach danych od Mysql-a po DB2, Oracle, Postgres…).
Oprócz języka JAVA pomogę również w zakresie języka PHP.
Wsparcie przy pisaniu projektów niezależnie od stopnia trudności.

Nauka/wsparcie online (komunikacja głosowa z udostępnianiem pulpitu).

Coś więcej:

  • Ukończyłem Informatykę na Politechnice Śląskiej oraz posiadam 14-letnie zawodowe doświadczenie w pracy z wykorzystaniem Javy i jej technologii.
  • Zapraszam na 30 minutowe spotkanie organizacyjne za darmo tak abyśmy mogli na spokojnie porozmawiać o tym czego potrzebujesz.

 

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lutego 2016

Ten gosc wie co robi ! Polecam

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lutego 2014

Bardzo profesjonalna obsługa i wysoki poziom wiedzy Jarka przyczynił się do zrealizowania trudnego projekt. Świetna współpraca i dostępność. Polecam z przyjemnością.

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 października 2013

Jarek udzielał mi korepetycji na poziomie średnio - zaawansowanym. Zajęcia zawsze przygotowane były indywidualnie, pod wybrany przeze mnie temat. Prowadzący posiada ogólne spojrzenie na problem, oraz dodatkową znajomość wzorców i języków skryptowych, co w moim przypadku było bardzo pomocne. Polecam.

avatar
Krzysiek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2013

Witam!
Polecam Jarka jako bardzo dobrego korepetytora Javy. Duże doświadczenie, dobre "nauczycielskie podejście". Jarek uczył mnie Javy od zera - zachował właściwe proporcje teorii i praktyki. Współpracowaliśmy w różne dni tygodnia - dostępny też w weekend, zawsze po 16.
Pozdrwiam

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.