Łukasz Jarosiński

Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
 
Online
Kraków
Olkusz
Warszawa
Faktura VAT

Łukasz Jarosiński

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/5150 opinii
Dla użytkownika Łukasz Jarosiński

O mnie

Jestem doktorantem na wydziale Fizyki i Informatyki Stosowanej AGH. W szkole i na uczelnie zawsze wyróżniam się wielkimi osiągnięciami (jestem laureatem lub finalistą niezliczonej ilości konkursów o tematyce matematyczno - fizycznej). Z matematyki i fizyki matury rozszerzone mam zdane na 100%. Do sukcesów doszedłem głównie dzięki dużej pracy :)Zajmuję się wyłącznie edukacją młodzieży- o osiągnięciach moich uczniów i moich metodach nauczania pisze prasa w całej Polsce (np. Puls Olkusza, Przegląd Olkuski lub Gazeta Krakowska) - sprawdź to w Google!Zapraszam Cię do współpracy.

Prezentacja video

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2015 - aktualnie
Akademia Górniczo- Hutnicza w Krakowie
Studia doktoranckie z zakresu fizyki i metod matematycznych
Kursy i szkolenia
01.2010
Kurs szybkiego czytania i skutecznej nauki
07.2016
Kurs nauczania nauk ścisłych
12.2016
Studium doskonalenia dydaktycznego AGH
Doświadczenie
09.2000 - 06.2013
Laureat i finalista wielu konkursów i olimpiad matematyczno-fizycznych
Jestem laureatem oraz finalistą wielu konkursów matematycznych i fizycznych. Przykłady: laureat z konkursu KANGUR, laureat konkursu ALFIK MATEMATYCZNY, finalista olimpiady matematycznej i wiele innych.
10.2010 - aktualnie
Zdobywca prestiżowych stypendiów i nagród
Jestem laureatem wielu prestiżowych stypendiów (stypendium ABB, stypendium rektora, stypendium dla najlepszych studentów, stypendium Res Sacra Miser)
10.2013 - aktualnie
Udział w międzynarodowych konferencjach naukowych
Brałem udział w wielu międzynarodowych konferencjach naukowych (Drezno, Praga, Julich, Warszawa, Zakopane) z zakresu matematyki, fizyki i inżynierii materiałowej.
11.2013 - 09.2015
Praca w międzynarodowej firmie ABB
Pracowałem w międzynarodowej firmie ABB jako pracownik naukowo-badawczy, gdzie zajmowałem się problemami z zakresu fizyki, matematyki i inżynierii materiałowej.
09.2014 - aktualnie
Założenie "Szkoły maturzystów"- najlepszej według statystyk prywatnej szkoły wg. wyników z matury rozszerzonej
Założyłem "Szkołę maturzystów"- czyli szkołę dla uczniów, którzy chcą napisać maturę z matematyki i fizyki w najlepiej z możliwych sposobów.
10.2016 - aktualnie
Prowadzenie ćwiczeń i wykładów
Prowadzę ćwiczenia oraz wykłady z matematyki i fizyki na AGH, Kraków. Często obejmuje najlepsze kierunki na AGH ( np. Informatyka, Matematyka Stosowana, Fizyka Techniczna, Budownictwo).
10.2016 - aktualnie
Układanie pytań do konkursów i egzaminów
Układam pytania do różnych konkursów (typu Kangur, Alfik, Pangae - niestety ze względnu na niejawność nie mogę podać dokładnie) oraz egzaminów i kolokwiów na AGH.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 150
avatar
Aga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lipca 2024

Bardzo polecam kurs z matematyki rozszerzonej, wszystko jest dobrze wytłumaczone od podstaw, są przerabiane typy zadań maturalnych, można dowiedzieć się wielu ciekawych lifehacków, poziom kursów jest bardzo wysoki co potem skutkuje wysokimi wynikami matur. Kurs bardzo mi pomógł w nauce do matury.

avatar
Dominik
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lipca 2024

Super kursy, które gwarantują bardzo dobre przygotowanie do matury i znacząco poprawiają wynik właściwej matury względem tej próbnej.

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lipca 2024

Świetne kursy, idealne przygotowanie do matury

avatar
Iga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lipca 2024

Polecam

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lipca 2024

Ten kurs był moim wybawieniem w klasie maturalnej. Polecam każdemu z całego serca, ponieważ naprawdę formuła tego kursu jest idealna. Na lekcje wchodziłam z radością bo miałam świadomość ile z nich wynoszę. Jeśli ktoś się waha, to zapewniam, że nie pożałujecie. Macie ułożony plan nauki i 100% pewność, że do matury nauczycie się wszystkiego. Na maturze nic mnie nie zaskoczyło.

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2024

Kurs rewelacyjny! Przyczynił się do uzyskania maksymalnego wyniku - 100% z matmy rozszerzonej. A co najważniejsze, ani przez chwilę się nie nudziłem

avatar
Lena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2024

Mega polecam kurs, lekcje pana Łukasza są bardzo dobrze zorganizowane i uporządkowane, dzięki czemu w klasie maturalnej nie musiałam się stresować planowaniem powtórek samej. Ogromnym plusem jest to, że mamy dostęp do nagrań z lekcji, więc materiał można sobie na spokojnie utrwalać. Polecam każdemu, kto stresuje się maturą z matmy, albo po prostu potrzebuje dodatkowego wsparcia czy poczucia, że jest się w dobrych rękach. Mi udało się zdobyć 76% z matury z matmy, czego się nie spodziewałam będąc w klasie humanistycznej i nie będąc nigdy specjalnie dobrą z matematyki:) Co więcej, pomimo intensywnej pracy bardzo miło wspominam te lekcje!

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2024

Bardzo polecam każdemu kursy Pana Łukasza. Najlepszy nauczyciel jakiego miałam, nie da się nie zrozumieć materiału, na lekcjach zawsze była zawsze świetna atmosfera.
Dzięki kursowi w rok udało mi się nauczyć matematyki rozszerzonej i uzyskać 76% na maturze a wcześniej miałam zerową wiedzę i byłam w klasie z matematyka podstawową.

avatar
ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2024

baaaardzo polecam kurs z matematyki rozszerzonej Pana Jarosińskiego. wiedza przekazana w sposób, który pomógł mi osiągnać 90% z matematyki rozszerzonej (na probnej w styczniu było 62). na lekcjach nie było owijania w bawełnę, tylko wprost te najważniejsze zagadnienia na maturę. niezawsze było łatwo, wiele zadań sprawiało mi trudność, ale dziś wiem że było warto. co mogę powiedzieć, jak się zapiszecie to nie pożałujecie!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2024

Świetny kurs, pomógł powtórzyć i usystematyzować wiedzę, przekazał wiele cennych wskazówek i rad o których nikt nie mówił w szkole, a do tego nauczył różnych typów zadań maturalnych dzięki czemu większość zadań na maturze stała się schematyczna - czytasz polecenie i już wiesz "jak trzeba żyć", co robić krok po kroku. A do tego fajna atmosfera na zajęciach i poczucie humoru Pana Łukasza, dzięki czemu lekcje to też miło spędzony czas. Także jeśli chcesz bardzo dobrze napisać maturę, a do tego fajnie się bawić, to świetnie trafiłeś :D

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2024

Świetny kurs. W dużej mierze przysłużył się do uzyskania świetnego wyniku na maturze 10/10

avatar
Dąbrówka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2024

Bardzo polecam te kursy maturalne. Będąc w 3 klasie liceum zdecydowałam się na kurs z matematyki podstawowej, a będąc w 4 na kurs z matematyki rozszerzonej. Uzyskałam 100% z matury podstawowej i 76% z rozszerzonej (oprócz matematyki zdawałam jeszcze 3 inne rozszerzenia, myślę że gdybym skupiła się tylko na tym przedmiocie to wynik byłby ok. 90%). Kurs jest przeprowadzony w przemyślany sposób oraz opiera się na rozwiązywaniu TYLKO zadań typu maturalnego. Polecam wszystkim!

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2024

Super nauczyciel, jeszcze lepszy człowiek, jak matura z matematyki to tylko z Panem Łukaszem Jarosińskim ⭐⭐⭐⭐⭐

avatar
Wojciech
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2024

Kurs maturalny Pana dr Łukasza Jarosińskiego robi cuda! Ja na próbnej maturze z matematyki rozszerzonej miałem 14% po czym dołączyłem na kurs rozszerzony i uzyskałem 94%! Tak, na tej MEGA trudnej maturze 2024! Poziom tłumaczenia jest fenomenalny, zajęcia w super atmosferze, bardzo ciekawie prowadzone. Podczas jednej 2-godzinnej lekcji naprawdę można się nauczyć tyle co w miesiąc w szkole. Zadania w metodzie przeplatanej to bajka. Do tego można o wszystko w dowolnej chwili pytać – zaangażowanie na najwyższym poziomie. Polecam wszystkim maturzystom!!

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2024

Znakomity nauczyciel matematyki. Jego wielkie zaangażowanie w jak najlepsze przygotowanie swoich kursantów widać po ich wynikach. Mi samej z 30% na próbnych udało się główną maturę podstawową napisać na 85%! Z całego serca polecam!

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 marca 2024

świetny korepetytor

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2023

Kurs maturalny z matematyki rozszerzonej jest świetny. Jestem tegorocznym maturzystą, bardzo zadowolonym z udziału w wyżej wymienionych zajęciach. Żeby wysoko napisać maturę z matmy, potrzebne są chęci i dużo pracy, ale ta praca musi być również efektywna, licea zazwyczaj nie dają takiej możliwości uczniom, potrzebny jest ktoś, kto wie czego i jak się uczyć. I tutaj, cały na biało, wchodzi Pan Łukasz Jarosiński, świetny nauczyciel, poza wiedzą merytoryczną (która jest też dobrze uporządkowana, zajęcia pozwalają poukładać sobie w głowie materiał), oferuje: platformę online, na której mamy dostęp do nagranych lekcji (możemy do nich wracać, przerabiać w innym terminie), forum do zadawania pytań o każde zadanie (nie tylko z kursu, ale każde jakie sprawiło kłopot), ponadto książki z zadaniami maturalnymi oraz potrzebnymi wzorami, których nie ma w karcie wzorów, a także autorskie arkusze maturalne. Pan Łukasz wie również jak oceniane są matury, ma doświadczenie w sprawdzaniu arkuszy, więc może pomoc kursantom również z tej strony. Dodatkowo prowadzony jest blog z myślą o maturzystach, zawierający warte uwagi artykuły, o tym jak unikać błędów na maturze, jak zadbać o samopoczucie podczas przygotowań do matury, co robić po niej, techniki uczenia się i wiele innych.
Kurs stanowi kompleksowe przygotowanie do matury. Mi pozwolił uzyskać wynik 100% z matematyki rozszerzonej. Jestem pewien, że gdybym włożył w przygotowanie do matury tyle samo pracy, ALE bez kursu Pana Łukasza, osiągnąłbym znacznie niższy wynik.
Bardzo polecam!

Ps. Kurs z fizyki rozszerzonej jest równie wspaniały, i świetnie prowadzony, działa na takich samych zasadach jak kurs z matematyki.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2023

Jestem mega zadowolony z kursu matematyki rozszerzonej, jest po prostu świetny, mistrzostwo. Nie ma nic do poprawy. Zaczynałem z poziomu 25-30% we wrześniu, a w maju 100%. Bez udziału w tym kursie mógłbym tylko pomarzyć o takim wyniku. Różne metody i rady przekazywane na nim dają przeogromne efekty. Wszystko ŚWIETNIE wytłumaczone, pan Łukasz to najlepszy nauczyciel jakiego spotkałem, mnóstwo przerobionych zadań i arkuszy maturalnych, dużo autorskich, które są sporo trudniejsze od tego co nas czeka na maturze, przez co nie możemy być lepiej przygotowani. Na forum można zapytać o cokolwiek z czym mamy problem. Bardzo polecam każdemu ;)

avatar
Vladyslav
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2023

Najlepszy kurs z matematyki rozszerzonej ever. Sumienna praca na kursie umożliwiła mi uzyskać 92% z matury rozszerzonej z matematyki, pomimo tego że zdawałem dodatkowo 3 inne rozszerzenia! Sposób w który Pan Łukasz Jarosiński przekazuje wiedzę jest moim zdaniem wzorem do naśladowania dla wszystkich, bo potrafi wyjaśnić najtrudniejsze zagadnienia w bardzo zrozumiały sposób.

Mega przyjemna atmosfera na lekcjach, co więcej podczas tego kursu łatwo mi było polubić matematykę. Warto też dodać, że Pan Łukasz Jarosiński jest świetnym mentorem i zawsze stara się pomóc swoim kursantom.

Ten kurs uważam za najlepszy i serdecznie polecam każdemu, kto planuje zdawać maturę rozszerzoną z matematyki!

avatar
Zuzia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2023

Wymarzone wyniki trzycyfrowe z matur… Dziękuję! Zarówno do matur jak i do konkursów kurs z matematyki i fizyka jest niesamowicie pomocny. Polecam każdemu - rodzinie, przyjaciołom.

avatar
Emilka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2023

Na maturze próbnej miałam 58%, a na tej majowej już 96! Bez kursu u Jarosińskiego nie byłoby takiej opcji. Na kursie przerobiłam mnóstwo typów zadań i na maturze było naprawdę wiele podobnych. Polecam z całego serca :)

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2023

Kurs z matematyki rozszerzonej wydajny do granic możliwości.
Przyrost 78 punktów procentowych względem matury próbnej jest na to najlepszym dowodem.

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2023

Genialnie prowadzone zajęcie, wszystko tłumaczone od podstaw i gwarancja świetnego wyniku na maturze. Polecam serdecznie

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2023

Uzyskałam wynik 100% z podstawy i 96% z rozszerzenia. Kurs był najlepszą decyzją w moim życiu. Czas spędzony na zajęciach bardzo miło wspominam. Pan Jarosiński jest najlepszym nauczycielem

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2023

Kursy maturalne Pana Łukasza to prawdziwa bomba! Startowałem od zera, po profilu humanistycznym i ogarnąłem matematykę rozszerzoną na 98%!!! Matmy rozszerzonej w ogóle nie miałem w szkole, to zasługa tylko Pana Łukasza. MEGA motywacja, super dobrane zadania domowe, atrakcyjne lekcje itd. Jeśli przygotowujesz się do matury, to polecam z całego serca!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 stycznia 2023

Niewiarygodna jakość kursu całek!!!
To co było robione przez cały semestr zajęć zrobione w kilka godzin kursu.
Efekt: ocena 5 z przedmiotu analiza matematyczna jako jedyna osoba na kierunku. Ludzie w szoku.
Panu Łukaszowi należy się zdecydowanie coś więcej niż podziękowania

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2022

Słyszałem wiele dobrych opinii o kursie, ale będąc już uczestnikiem wszystko mnie zaskoczyło i to oczywiście pozytywnie. Na kursie wszystko było tak doprecyzowane, zoptymalizowane, że szok. Mój wynik to 100% z rozszerzenia. Zostałem nawet oznaczony w poście na fanpage Pana Łukasza. Dziękuję za MEGA przygotowanie.

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2022

Ze względu na rekrutację musiałam zdać fizykę na ponad 70% będąc totalnie zielonym. Rok pracowaliśmy ciężko na kursie. Mnóstwo zadań domowych, zadanych pytań na forum ale udało się. Dzięki pomocy Pana Łukasza i Pana Szymona od zera osiągnęłam wynik 74%. I teraz mogę się dostać na wymarzone studia.

avatar
Jarek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2022

Zgłosiłem się do Pana Łukasza we wrześniu, na rok przed maturą. Mój poziom był taki średni, miałem 4 z matmy. Po roku pracy udało się wykręcić 92% z rozszerzenia. Ten kurs to najlepsza pozycja jaka jest na rynku. Warto samemu sprawdzić - decyzję podejmuje się po pierwszej lekcji

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2022

Uczęszczałam na kurs maturalny Pana Łukasza z matematyki rozszerzonej. Jestem bardzo zadowolona z wyniku. Z próbnej miałam tylko 32%, a z majowej już 94%. Zaletą kursu jest możliwość pytania o wszystko w dowolnym momencie oraz używanie najlepszych technik nauki. Polecam!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2022

Przed pójściem na kurs bałam się, że nie zdam matury podstawowej, a tu proszę: 62%. Kurs maturalny to złoto! Wszystko pięknie wyjaśnione, każda lekcja nagrana - mistrzostwo świata! Polecam każdemu kto chce zdać maturkę.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lipca 2021

Bardzo polecam kursy pana Łukasza! W tym roku osiągnąłem 96% na maturze rozszerzonej z matematyki, mając na próbnej tylko 48%, pomimo że matura majowa była trudna. Zajęcia z Panem Łukaszem są niesamowicie wydajne. W ciągu 120 minut przerabia się materiał odpowiadający miesiącowi pracy w mojej szkole. Zajęcia są prowadzone w bardzo ciekawy sposób, z bardzo dużą interakcją pomiędzy uczniami. Po każdej lekcji jest zadanie domowe i o wszystko można dopytywać poza lekcją za darmo. Wszystkie lekcje dostawałem także na nagraniu i na spokojnie mogłem wrócić do dowolnego fragmentu dowolnej lekcji w dowolnym czasie. Wahałem się przed wyborem ale teraz wiem, że to najlepsza decyzja jaką podjąłem w życiu. Skorzystaj z pierwszej lekcji a sam się przekonasz.

Ps. Jeśli Pan to też czyta to dziękuję po raz kolejny dziękuję!

avatar
Ada
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2021

Świetne przygotowanie, świetny kurs!

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2021

Świetny nauczyciel!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 kwietnia 2021

Wspaniały nauczyciel. Bardzo bałam się matematyki,jednak po kursie z Panem Łukaszem rozwiązywanie zadań zaczęło sprawiać mi przyjemność. Serdecznie polecam!

avatar
Ela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 września 2020

Fajnie prowadzone zajęcia, bardzo dobrze dobrany materiał. Pan Łukasz super mobilizuje do nauki. Podczas koronawirusa zajęcia on-line w szkole maturzystów okazały się idealną formą przygotowania do matury rozszerzonej z matematyki. Dzięki tym zajęciom udało mi się podnieść wynik z 8% na maturze próbnej do 86% na maturze właściwej.
Bardzo dziękuję i gorąco polecam

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2020

Dzięki kursowi czułam się dobrze przygotowana do matury z matematyki rozszerzonej. Kurs był prowadzony on-lin, dzięki czemu mogłam skorzystać mieszkając w okolicy Rzeszowa. Każde zajęcia były prowadzone bardzo profesjonalnie, a uczestnicy dostawali ksiązki z zadaniami do ćwiczenia w domu. Na zajęciach omawialiśmy każdy rodzaj zadań, więc na maturze nic nas nie zaskoczyło. Bez możliwości uczestniczenia w kursie, nie wiem czy samodzielnie przygotowałabym się do matury. Dzięki temu uzyskałam wynik z matury, który bardzo mnie zadowolił.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 sierpnia 2020

Polecam serdecznie! Pan Łukasz jest świetnym nauczycielem, potrafi wytłumaczyć najtrudniejsze zagadnienia w taki sposób, że nie tylko wydają się łatwe, ale co najważniejsze w końcu się je rozumie. Kurs, który zapewnia kompleksową pomoc, dostęp do wielu arkuszy i dodatkowych materiałów to wszystko, co jest potrzebne aby zdać maturę z bardzo wysokim wynikiem. Jeszcze raz dziękuję i polecam!

avatar
Wiktor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 sierpnia 2020

Trudno znaleźć lepszą osobę, która może cię przygotować do matury. Nie płacisz tylko za lekcję, ale też za możliwość kontaktu 24/7 oraz za multum materiałów do nauki. Materiały są tak wybrane, że spokojnie można przećwiczyć wszystkie umiejętności potrzebne do zaliczenia matury rozszerzonej na 100% (ja osobiście uzyskałem 98%). Dodatkowo Łukasz nie zostawił maturzystów na kruchym lodzie gdy przesunęli maturę z powodu Covida - za darmo udzielał lekcji na jego profilu na facebooku i dbał o to żeby każdy uczeń był przygotowany na 100% niezależnie od panującej sytuacji. Jeżeli chcecie dostać się na najlepsze kierunki i nie stresować się maturą z matmy rozszerzonej to serdecznie polecam.

avatar
Oskar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 sierpnia 2020

Dwa dni temu odebrałem moje świadectwo maturalne z wynikiem 96% z matematyki rozszerzonej. Maturę pisałem po raz drugi, rok temu do wymarzonego kierunku zabrakło mi kilku punktów. Matematykę rozszerzoną napisałem po raz pierwszy, we wrześniu zacząłem kurs u pana Łukasza ucząc się rozszerzonej matematyki praktycznie od zera. W tym roku każdy procent mojego wyniku zawdzięczam właśnie panu Łukaszowi. Niepowtarzalne metody nauczania, książka z zadaniami dopasowana idealnie do wymagań egzaminu maturalnego. Równie ważne było dla wszystkich to, że pan Łukasz potrafił każdego niesamowicie zmotywować do nauki, wskazać konkretne zbiory i zadania, które pozwolą nam nabrać wprawy w rozwiązywaniu konkretnych problemów.

Szkołę maturzystów pana Łukasza polecam z czystym sercem każdemu, kto na maturze z matematyki chce odnieść sukces. Jestem pewien, że po roku pracy będzie bardzo zadowolony z wyniku matury.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2020

Dziś pojawiły się wyniki matur: 94% z rozszerzenia. Próbna była na 18% więc duży przyrost. Bardzo wiele zawdzięczam kursom Pana Łukasza i gdyby nie on to wynik byłby dużo niższy. Niesamowite zaangażowanie w każdą lekcję, oryginalny i ciekawy sposób prowadzenia, zadania domowe, nagrania...- to wszystko bardzo pomogło. Dziękuję za profesjonalną pomoc!

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lipca 2019

Szczerze polecam. Wynik po zajęciach pozwolił dostać się na wymarzone studia.

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2019

Od początku liceum w kwestii matur najbardziej obawiałam się matematyki rozszerzonej. Na szczęście trafiłam na kursy Pana Łukasza, który jest wspaniałym człowiekiem i nauczycielem wprost idealnym: o ogromnych zdolnościach matematycznych, umiejętności doskonałego przekazywania wiedzy, zaangażowaniu (pomimo dużej ilości obowiązków zawsze można było się z nim skontaktować w razie pytań), pozytywnej energii i zapale (na każdych zajęciach można było liczyć na szybki żarcik na rozluźnienie atmosfery czy krótką mowę motywacyjną ;).To wszystko sprawiło, że nie tylko udało mi się napisać maturę rozszerzoną na 98%, ale też szczerze polubić ten przedmiot.
Bez wahania polecam każdemu!

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2019

Z całego serca polecam wszystkim kursy u Pana Łukasza! Wszystko klarownie wyjaśnione, nawet największy laik zrozumie każde trudne zagadnienie. Wynik próbnej matury z matematyki rozszerzonej poprawiony z 38% na 88% na maturze majowej mówi sam za siebie!

avatar
Edyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2019

Na kurs chodziłam z przyjemnością, każda minuta na zajęciach była zaplanowana i dobrze wykorzystana. Pan Łukasz odpowiadał na wszystkie pytania, doskonale tłumaczył nawet najtrudniejsze zadania, co pozwoliło mi poprawić wynik z 18% na 96% z matury rozszerzonej w niecałe 5 miesięcy, naprawdę polecam!

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2019

Zajęcia prowadzone bardzo profesjonalnie oraz na bardzo wysokim poziomie. Nie ma tu miejsca dla maruderów, którzy myślą, że sam kurs sprawi, iż napiszą oni maturę tak samo wysoko jak setki innych maturzystów, bez żadnego wkładu własnego. Prawda jest taka, że aby dobrze zdać maturę, trzeba włożyć w to mnóstwo czasu, pracy oraz przede wszystkim chęci. Dzięki temu kursowi miałem możliwość poznania niezliczonej ilości technik przyspieszających, pozwalających na uporanie się z zadaniami maturalnymi dużo szybciej niż ktoś kto na kurs ten nie uczęszczał. Rozpatrywanych było wiele różnych przypadków, a także zwracana była uwaga na najdrobniejsze detale np. w poleceniach do zadań. Tak naprawdę to dopiero kurs Pana Jarosińskiego ostatecznie zmotywował mnie do wytężonej pracy nad swoimi umiejętnościami matematycznymi i do zrobienia bardzo dużej liczby zadań. Polecam ten kurs każdemu, kto ma nadzieje na dostanie się na studia techniczne, rekrutując matematyką rozszerzoną.

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2019

Polecam wszystkim chcącym zdać maturę z matematyki lub fizyki na bardzo wysokim poziomie. Przez cały rok omawiane są wszystkie zagadnienia. Pod sam koniec roku ćwiczonych jest jeszcze kilkadziesiąt arkuszy maturalnych, co pozwala na świetne przygotowanie. Pan Łukasz w niezwykle prosty i uporządkowany sposób tłumaczy wszystkie zagadnienia. W razie jakichkolwiek problemów można się z nim skontaktować i szybko wyjaśnić wątpliwości. Jeśli tylko jesteś gotowy na mnóstwo pracy to ten kurs będzie idealnym przygotowaniem do matury.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 maja 2019

Pan Łukasz jest niesamowitym nauczycielem! Tylko dzięki pomocy tego Pana od listopada do grudnia poprawiłem swój wynik o ponad 70%. Maturę listopadową napisałem na 12%, a majową jak liczyłem 84-86%. To i tak nie jest najbardziej spektakularny wynik, na swoim fanpage na fb Pan Łukasz pisał o ziomku który ma podobny wynik jak ja a startował z 6%... Mówiąc krótko, z całego serca polecam jego kursy. Ja chodziłem do grup krakowskich i na początku byłem sceptycznie nastawiony do zajęć w grupach, ale to czego doświadczyłem juz po pierwszych zajęciach to był kosmos. Tłumaczenia z innej bajki, nie ma to nic wspólnego z tym co dzieje się w szkole, nagrania z zadań do domu, mistrzowskie zadania domowe, mobilizacja ucznia na każdych zajęciach. Pełen profesjonalizm. Do tego za free można się o wszystko pytać poza zajęciami, do czego Pań Łukasz bardzo zachęcał i rozwiązał ze mną setki moich problemów za free. Nie dziwię się, że na ostatnich krakowskich zajęciach dostał owacje na stojąco. Także polecam i będę polecał do końca życia bo uratował mi Pan moje życie! :)

avatar
Daniel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 listopada 2018

Pojawił się następujący problem ... opracować 15 zagadnień z fizyki na egzamin ustny. Termin oczywiście na ... wczoraj. Nikt z całej bezy e-korepetycje.net nie podjął wyzwania oprócz Pana Łukasza. W ciągu kilku godzin, tego samego dnia, dostałem pełne opracowanie w/w zagadnień ... wykułem całość ... mniej więcej ... na pamięć i problem z głowy! P. Łukasz to prawdziwy debeściak!

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 sierpnia 2018

Bardzo ciekawie prowadzone zajęcia. Dzięki kursowi odzyskałem nadzieję w dobry wynik z matury z matematyki,co potwierdziły wyniki (100% z podstawy i 70% z rozszerzenia). Polecam każdemu :)

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2018

Jako uczestniczka kursu maturalnego z matematyki rozszerzonej, mogę szczerze polecić lekcje z Panem Łukaszem. Kurs jest idealnie przygotowany dla maturzystów, którzy chcą osiągnac jak najwyzszy wynik na miare swoich mozliwosci. Najbardziej podobało mi się profesjonalne podejscie do wykonywanej pracy Pana Łukasza i jego ogromne zaangażowanie w przygotowaniu każdej lekcji, na ktorej zawsze przerabianie byly różnorodne typy zadań z danego tematu. Na początku kursu postawilam sobie cel, jakim mial byc wynik powyzej 70% z matematyki rozszerzonej, cel ten osiągnęłam zdobywając 74%.
Dużą zaletą jest też motywacja do działania jaką daje Pan Łukasz licznymi zadaniami domowymi i ćwiczeniami, które są w formie zadań typowo maturalnych. Przygotowuje przez to znakomicie do naprawdę trudnych matur i sprawia, że mało rzeczy może zaskoczyć.
Gdybym jeszcze raz stanęła przed wyborem kursu, nie wahalabym sie ani chwili.

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2018

Nauka matematyki tylko w szkole to za mało, gdy chce się osiągnąć prawdziwy sukces na maturze rozszerzonej z matematyki. Przekonałam się o tym szybko, porównując lekcje szkolne z zajęciami z panem Łukaszem. Pełen profesjonalizm, świetnie wyjaśnianie trudnych treści, praktyczne podejście do egzaminu - to wszystko gwarantuje sukces. Dzięki tym zajęciom mogę pochwalić się najlepszym wynikiem w mojej szkole. Polecam wszystkim!

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2018

Bardzo polecam, poprawił mój wynik prawie dwukrotnie, w ciągu pół roku. Podejście do ucznia genialne i co tu duzo mówić, najlepszy korepetytor!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2018

Próbną maturę z rozszerzonej matematyki napisałem na 12% a dzięki lekcjom z Panem Łukaszem, które dały bardzo dużo oficjalną maturę napisałem na 70% pomimo jej dużej trudności. Pan Łukasz świetnie tłumaczy, zadaje mnóstwo zadań świetnie przygotowujących na majowy egzamin, przedstawia szybsze sposoby na rozwiązywanie zadań i potrafi również zmotywować ucznia do dalszej pracy. Polecam!

avatar
Oskar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2018

Przygotowania do egzaminu maturalnego były na bardzo wysokim poziomie. Cieszę się że wybrałem właśnie ten kurs ponieważ pozwolił mi on napisać maturę na bardzo wysokim poziomie. Polecam wszystkim.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2018

Przygotowywałam się do matury rozszerzonej z matematyki i jestem przekonana, że nie mogłam lepiej trafić - pan Łukasz świetnie tłumaczy, do tego po każdych zajęciach zadawane są specjalnie przygotowane zadania domowe. Forma kursu - online - jest bardzo wygodna, a problemy techniczne występują rzadko (jeśli już się pojawią, sytuacja jest rozwiązana w profesjonalny sposób). Ten kurs pomógł mi napisać maturę na 86% i znaleźć się w 100 centylu :) gorąco polecam!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2018

Najlepsze przygotowanie do matury rozszerzonej z matematyki :)

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2018

Przygotowywałem się z panem Łukaszem do matury rozszerzonej na kursie online. Zajęcia prowadzone były bardzo rzetelnie, z bardzo rzadko występującymi zakłóceniami (a i taka jednorazowa akcja została rozwiązana w bardzo profesjonalny sposób). Jeśli ktoś jest w stanie włożyć w kurs maksimum wysiłku (uczestniczyć we wszystkich zajęciach lub nadrabiać wszelkie zaległości, odrabiać całość prac domowych i wypełniać wszystkie arkusze) jest w stanie osiągnąć wysokie wyniki z matury. Poziom zadań jest bardzo zróżnicowany i widocznie jest przenoszony na wyższy poziom (w końcu jak jest się w stanie zrobić te najtrudniejsze to z łatwiejszym nie powinno być problemu), ale nie ma powodu do zmartwień na zajęciach wszystko jest tłumaczone bardzo dokładnie i zawsze można prosić o dodatkowe wyjaśnienia. Nawet problemy z pracą domową są rozwiązywane pod koniec następnych zajęć i jest to część "dla chętnych", na której zawsze warto zostać i poświęcić dodatkowe 5-10 minut. Kurs zdecydowanie nie należy do tych "dla leniwych", bo nikt tu na siłę nikogo do niczego nie zmusi, ale zdecydowanie z własnego doświadczenia wiem, że warto korzystać ze wszystkiego, co jest nam przekazywane, bo każde jedno nie przerobione zadanie może być tym, które trafi się w arkuszu maturalnym. Na sam koniec może rozwieję wszelkie wątpliwości dotyczące kursu online. Moi rodzice nie byli przekonani, a sam mówiąc im, że wszystko będzie w porządku, nie miałem takiej pewności. Jednak po ukończeniu kursu wiem, że nie mogłem podjąć lepszej decyzji. Nie ma wygodniejszej formy zajęć. Wracając często zmęczonym po całym dniu w szkole i dodatkowym czasie spędzonym np. na nauce w bibliotece nic nie pociesza jak myśl, że w zajęciach możesz uczestniczyć np. leżąc w łóżku (wyglądając pewnie nie najlepiej po całym dniu) i nie musząc się zupełnie o nic martwić, mając możliwość zrobienia herbaty w czasie przerwy lub szybkiego chwycenia czegoś do jedzenia. Zajęcia są prowadzone bez wykorzystania kamery, jedynie z użyciem komunikatora głosowego i wirtualnej tablicy (zapewniam, że nie trzeba mieć żadnych umiejętności informatycznych, by skorzystać z tych rzeczy). Wszelkie prace domowe są wysyłane w formie plików pdf, także zawsze można mieć do nich szybki dostęp np. na telefonie. Serdecznie polecam kurs!

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2018

Do Pana Lukasza trafilem przypadkiem jednak nie zaluje. Probna mature rozszerzona z matematyki napisalem na 16%. Po paru miesiacach pracy na zajeciach oraz glownie w domu(swietnie dopracowane zadania domowe) napisalem mature na 72%! Polecam kazdemu komu zalezy na wysokim wyniku z matematyki.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2018

Przygotowywałam się w kursach maturalnych z Panem Łukaszem do matury rozszerzonej. Jestem pod wrażeniem organizacji i planu kursu. Zadania domowe były przygotowane z wielką precyzją, zawsze można było się o wszystko dopytać, choćby na fb. Pan Łukasz bardzo dokładnie tłumaczy każde zagadnienie. Z matury próbnej miałam 28%, a z właściwej 84%. Kurs wymaga dużo pracy ale na prawdę warto. Polecam!

avatar
Pati
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 czerwca 2018

Uczęszczałam na kurs maturalny. Zajęcia bardzo konkretne, typowo pod maturę. Na lekcjach zadania tłumaczone bardzo dokładnie i zrozumiale, nawet te najtrudniejsze. Nauczyciel przygotowany do każdych zajęć, odpowiada na każde zadane pytanie, nie zbywa. Po tym kursie byłam w 100% przygotowana do matury. Na egzaminie byłam pewna siebie, żadne zadanie mnie nie zaskoczyło. Dzięki temu korepetytorowi wiem, że dostanę się na wymarzone studia - informatykę stosowaną.
Serdecznie Polecam !

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2018

Pan Łukasz to profesjonalista w każdym calu! Zapisałem się na kurs z mieszanymi uczuciami widząc moje umiejętności matematyczne, jednak po skończeniu widzę, że wszystko da się osiągnąć i studia techniczne nie będą dla mnie żadną przeszkodą. Po ciężkiej pracy i dużym samozaparciu zauważyłem ogromną poprawę moich umiejętności, oraz przestałem przejmować się, że nie "wychodziło mi od razu". W tym roku była bardzo trudna matura, ale na tle innych uczniów w klasie mogą śmiało powiedzieć, że byłem dobrze przygotowany. Polecam!

avatar
Krzysiek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lutego 2018

Przygotowuję się wraz z Panem Łukaszem do matury w jego kursach maturalnych. Sporadycznie miewam z nim również lekcje przygotowujące do sprawdzianów. Już muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem tak fachowej opieki jaka mnie objął. Byłem chory przez cały miesiąc i w tym okresie nie było mnie w szkole. Było wtedy przerabiane prawdopodobieństwo. Pan Łukasz doskonale zwrócił mi uwagę jak mam się uczyć, przygotował i wytłumaczył zadania, zadał zadania domowe (nie powiem trochę tego było). W wyniku jako jedyny dostałem 5 ze sprawdzianu- mimo że mnie nie było w szkole ani na jednej lekcji!
Teraz liczę na dobry wynik maturalny. Ale już czuję się bardzo dobrze przygotowany. Zawsze do niego można się o wszystko zwrócić poza lekcją, wspaniale tłumaczy, idealnie dobiera zadania ( i ich ilość)- to wszystko sprawia, że z całą pewnością polecam Pana Łukasza wszystkim uczniom, w szczególności maturzystom.

avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 listopada 2017

Zdecydowałem się na współpracę z Panem Łukaszem rok temu, kiedy nie poszła mi matura próbna z matematyki rozszerzonej (uzyskałem wówczas 16% co było dla mnie tragicznym wynikiem). Zacząłem uczęszczać na kursy, uzupełniłem wszystkie tematy, robiłem zadania domowe- nie powiem, wymagało to dość sporego poświęcenia i nakładu pracy. Ale bardzo się opłaciło. Maturę majową napisałem na 82%. Najważniejsze zalety kursy wg mnie: bardzo dokładnie przećwiczony materiał, Pan Łukasz tłumaczy tylko to co potrzebne do zdania matury, bardzo dużą wagę przykuwa na zadania "pewniaki" jak np. zadania z rachunku różniczkowego. Do tego wspaniale tłumaczy i bardzo trafnie dobiera zadania domowe.

Podsumowując kurs wymaga nakładu pracy (leniom nie polecam), ale naprawdę daje niesamowite wyniki (wiem, że pozostali też napisali super).

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 listopada 2017

W 2016 r. zdawałam maturę rozszerzoną z matematyki. Jednak pomimo uczęszczania na korepetycje do pewnego Pana nie poszło mi najlepiej - zdałam na 56%. Zdecydowałam się wziąć udział w kursach Pana Łukasza i ponownie podejść do matury. Była to wyśmienita decyzja! Zdałam na 84% w 2017 r. i dostałma się na medycynę :)

Chciałabym z całego serca polecić Pana Łukasza- jest to profesjonalista w każdym calu. Doskonale zna się na tym co robi, ma niesamowitą wiedzę matematyczną i umiejętnie i bardzo przystępnie ją przekazuje. Motywuje do pracy, mówi jak należy gospodarować swoim czasem; już na początku pracy ustala harmonogram wszystkich zajęć. Bardzo dużo wymaga- co tydzień jest zadanie domowe wymagające około 3-5 h pracy tygodniowo.

Szkoda tylko, że trafiłam na ogłoszenie Pana Łukasza tak późno.
Zdecydowanie polecam!!!

avatar
Nina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2017

Bardzo polecam kurs matematyki rozszerzonej u pana Łukasza, jest rzetelnie prowadzony, obejmuje powtórkę całego materiału w zakresie potrzebnym do napisania matury (ani mniej, ani więcej). W czasie kursu można nauczyć się nie tylko jak rozwiązywać zadania typowe dla matury ale też jak robić to zgodnie z kluczem :) Mnie najbardziej pomogło robienie zadań domowych, które są bardzo starannie dobrane, a w razie problemu z ich rozwiązaniem można zawsze skontaktować się z panem Łukaszem na facebooku. Jednym słowem- ukończenie kursu kosztuje trochę wysiłku, ale na pewno warto się na ten wysiłek zdobyć ;)

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lipca 2017

Na kurs maturalny z zakresu matematyki podstawowej uczęszczałem od września 2016 r. do kwietnia 2017 roku.
Niewątpliwie ich główną zaletą jest to, iż Pan Łukasz bardzo dobrze tłumaczy. Podczas zajęć przerobiliśmy wszystkie działy niezbędne i wymagane do matury - Pan Łukasz ma dokładnie rozplanowany plan pracy na cały rok.
W ramach uczestnictwa w kursie otrzymywałem bardzo dużo zadań do ćwiczeń (uważam, że jest to największy atut, gdyż praktyka czyni mistrza). Dzięki temu nie miałem sytuacji, w której próbną maturę napisałem poniżej 50% (z właściwej majowej uzyskałem już 86%).
Kolejnym plusem zajęć jest fakt wielokrotnego przerobienia i w konsekwencji wyćwiczenia danego działu, ponieważ działy te są na korepetycjach i w zadaniach domowych (autorskich) powtarzane przed maturą wiele razy.
Jestem zadowolony z faktu bezbłędnego zrobienia większości zadań na maturze - można z tego wyciągnąć wniosek, iż ćwiczenia na korepetycjach są prowadzone tak, aby pamiętać je na długo okres czasu (jest to bardzo przydatne do matury oraz na studia).
Dodam również, że Pan Łukasz jest bardzo skuteczny w tępieniu lenistwa - wymagane jest cotygodniowe wykonywanie zadań maturalnych (Pan Łukasz je wysyła, następnie przypomina o ich wykonaniu, natomiast jest rozczarowany w przypadku, kiedy się ich nie rozwiązuje.) Jest do dla mnie bardzo dobra motywacja oraz dowód na to, że Pan Łukasz jest korepetytorem-pasjonatem, gdyż niektórzy korepetytorzy mają "w nosie" swoich uczniów i kompletnie nie przykładają się do pracy z nimi, co często skutkuje miernym i nieefektywnym wynikiem pracy.
Bardzo polecam go jako korepetytora, jednak trzeba być przygotowanym na naprawdę ciężką pracę, co w wypadku osób, które dotychczas lekceważyły naukę może być ogromnym wyzwaniem, jednak wartym poświęcenia, ponieważ dzięki kursowi można osiągnąć bardzo duży sukces.

avatar
Sylwek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lipca 2017

Najlepszy nauczyciel jakiego można sobie wymarzyć wszystko jasno tłumaczone o wszystko można w kazdej chwili zapytać polecam wszystkim!

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lipca 2017

Zdecydowałam się na kurs przygotowujący do matury rozszerzonej z matematyki u Pana Łukasza na który uczęszczałam od ferii zimowych do matury więc zaledwie 3 miesiące i wykonując wszystkie zadania zlecone przez Pana Łukasza uzyskałam wynik 72% na maturze rozszerzonej w roku 2017, gdzie maturę próbna w szkole napisałam na zaledwie 12%. Myślę że ten postęp nie potrzebuje komentarza. Pan Łukasz rzeczywiście ma wypracowany system nauki, który niewątpliwie działa, oprócz się tego jest w ciągłym kontakcie z uczniami, można do niego w każdej chwili napisać gdy coś jest niezrozumiałe. Czynnik który sprawia, że z pewnością polecę każdemu kurs z matematyki Pana Łukasza to fakt, iż wszystko jest dokładnie zaplanowane i uczeń ma dokładnie wytyczoną drogę do sukcesu. Wiadomo że w danym tygodniu przerabiamy dany materiał i robimy dane zadania. Ostatecznie Pan Łukasz sam w sobie jest osobą bardzo pozytywna, kontaktową i dobrze się z nim pracuje :) ah i tylko wspomnę że kurs Pana Łukasza pozwolił mi dostać się na wymarzone studia, czyli na prawo, więc jak widać matematyka jest zawsze potrzebna

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2017

Bardzo polecam kurs do matury rozszerzonej u Pana Łukasza, dużo przykładowych zadań, ciekawe prace domowe. Dzięki kursowi z pisania próbnych matur na ok 50% podniosłam swój wynik na właściwej maturze do 86%!

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2017

Polecam Pana Łukasza. Uczęszczałem na kurs przygotowawczy do matury rozszerzonej, jestem w pełni zadowolona z efektów i poziomu kursu.

avatar
Angelika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2017

Świetny nauczyciel, to co go wyróżnia to doskonałe tłumaczenie zadań. Mając 2 lata całkowitej przerwy od matematyki rozumiałam teorie i potrafiłam ja wykorzystać w zadaniach, co nie było takie oczywiste podczas lekcji matematyki w szkole średniej. Pan Łukasz zawsze pokazywał jak rozwiązać zadania w najszybszy sposób, aby nie mieć problemów z brakującym czasem na maturze. Przygotowując się 1 rok w zasadzie od zera napisałam maturę rozszerzoną na 76% co byłoby dla mnie nieosiągalne, gdyby nie te korepetycje. Z czystym sumieniem polecam każdemu, kto się zastanawia czy to odpowiedni nauczyciel. Sama znalazłam Pana Łukasza przez tą stronę i w żadnym momencie nie żałowałam swojego wyboru :)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2017

Niesamowity nauczyciel, tłumaczy najlepiej na świecie i odpowiada na każde pytanie! Dzięki Łukasz! Widzimy się na aghu :D

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2017

Doskonały nauczyciel, który nauczył mnie matematyki lepiej w ciągu roku kursu rozszerzonego, niż w najlepszym liceum w Krakowie nauczyli w ciągu trzech lat. Z 40-50%, które może bym osiągnął bez kursu wskoczyłem na 86% na tegorocznej trudnej maturze. Tak więc jeśli pisać matematykę rozszerzoną to tylko po kursie u Łukasza!

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2017

Bez pomocy korepetycji pana Łukasza nigdy nie zdałabym poziomu rozszerzonego z matematyki z takim wynikiem. Różnica wyników z matury próbnej i majowej to aż 54 punkty procentowe w moim przypadku. Serdecznie polecam dla osób, które sądzą, że matematyka rozszerzona ich przerasta- te lekcje to na pewno zmienią :)

avatar
Mikołaj
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2017

Najlepszy korepetytor jakiego miałem. To co wyróżnia Pana Łukasza to dokładność i organizacja dzięki czemu nie traciliśmy czasu na kursie internetowym, przeskok o ponad 50 % z rozszerzenia.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2017

bardzo dobry nauczyciel który uczy matematyki jak i systematyczności w nauce, dzięki jego zajęciom i wskazówkom udało mi sie wskoczyć z 12% na maturze próbnej aż na 74% w maju z matury rozszerzonej z matematyki, gorąco polecam :)

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2017

Najlepszy nauczyciel który mnie uczył. Wszystko precyzyjnie tłumaczy, nie pozostawia żadnych niejasności, które bardzo często miałem w szkole. Praktycznie każde zadanie jest omawiane z różnych stron, na różne sposoby. Na kursie poznałem bardzo dużo rzeczy, które niesamowicie upraszczają zadania, a o których nikt nie wspomniał w szkole. Na próbnej matematyce rozszerzonej w listopadzie miałem ok. 25%, a po kursie aż 76%! Polecam każdemu !

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2017

Polecam również, zadania są robione typowo pod maturę. Przeskok z 30% do 80% w przeciągu pół roku

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2017

Uczęszczałam na korepetycje z poziomu rozszerzonego i z 38% z próbnej wskoczyłam na 84%. Bardzo polecam, dzięki zajęciom poszłam na maturę bardzo spokojna. Pan Łukasz to świetny korepetytor.

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2017

Najlepszy korepetytor od matematyki u jakiego możecie się uczyć! Polecam! Na pierwszej maturze próbnej z Matematyki miałem 50% z podstawy i 14% z rozszerzenia. Po 5 miesiącach nauki u Pana Łukasza moje wyniki z matury były rewelacyjne! matematyka podstawowa została napisana dwa razy lepiej bo uzyskałem 100%. A poziom rozszerzony napisałem aż sześciokrotnie lepiej - tak 80%!!!!!

Duża cierpliwość, rozwiązywanie problemów matematycznych na kilka sposobów, to wszystko daje świetny efekt! Idealnie dobrane zadania!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2017

Super zajęcia w przyjemnej atmosferze, rzetelny nauczyciel, który podchodzi bardzo profesjonalnie do tematu. Znawca wszystkich zadań maturalnych, "pewniaków", "kruczków" itp; itd; Zawsze pomocny i uśmiechnięty. Zdobyłam 86% z matury podstawowej pomimo dwój w szkole. Serdecznie polecam.

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2017

Ja uczęszczałam na kursy z matury podstawowej do Pana Łukasza. Na maturze miałam dokładnie tyle co z zadań domowych- 92%. Wynik jest dla mnie ogromnym osiągnięciem. Polecam każdemu kto chce się solidnie przygotować do matury. Dużo zadań, miła atmosfera i wielki profesjonalizm.

avatar
D.B.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2017

Bardzo polecam zajęcia z Panem Łukaszem. Uczęszczałam do niego na kurs przygotowawczy do matury rozszerzonej z matematyki i bardzo się cieszę, że wybrałam zajęcia akurat z nim. Wszystko jest bardzo dokładnie tłumaczone, od początku do końca, zajęcia pomagają usystematyzować wiedzę i uzupełnić braki, których okazało się, że było dość sporo w liceum. Zajęcia bardzo mi pomogły, uczą myślenia i skutecznego rozwiązywania problemów matematycznych. Z matury próbnej rozszerzonej miałam jedynie 22% a z właściwej 72%, to świadczy samo za siebie. Bardzo serdecznie polecam wszystkim :)

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2017

Dziś przyszły wyniki matur! Mam 94% z matury rozszerzonej i wynik ten zawdzięczam tylko Panu Łukaszowi. Wspaniały nauczyciel. Polecam każdemu wziąć udział w jego kursach. Dodam tylko, że na próbnej miałem 46%. Pozdrawiam!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2017

Wyjątkowy korepetytor. Dzięki niemu podniosłam ocenę na lekcji na profilu rozszerzonym. Bardzo dobrze wyjaśnia problemy, dużo zadaje zadań i pomaga rozwiązać te których się nie udało dzięki czemu człowiek dużo się u niego uczy. Polecam :)

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2017

Super nauczyciel.
Przygotowywał mnie online do matury rozszerzonej z matematyki i jestem strasznie zadowolony. Czekam na wyniki, ale na pewno będzie ponad 90%. U mnie to bardzo dużo biorąc pod uwagę, że na próbnej miałem 36%. Same zajęcia były bardzo fajne- dużo się można nauczyć i idealnie dopasowane zadania domowe, z których większość rzeczywiście pojawiła się na maturze. Dziękuj i pozdrawiam. Kuba (ze spotkań środowych).

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 stycznia 2017

Bardzo uprzejmy i kulturalny nauczyciel który rok temu przygotowywał mnie do matury z matematyki. Działa według ściśle określonego przez siebie planu, który jest bardzo dobrze dopasowany do kryteriów maturalnych. Po każdych zajęciach jest zadanie domowe, dobrane do tego co było na lekcji. Profesjonalista w każdym calu.

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 stycznia 2017

Potrzebuje podszkolic się w liczeniu. Jaka forma płatności fakturka czy paragon? Pracuje w US, ale potrzebuje się podszkolic w algorytmach. Pozdrawiam

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 października 2016

Zgadzam się w pełni z opiniami poniżej. U Pana Łukasza korepetycje wyglądają zupełnie inaczej niż u innych. Dokładnie wie jak uczyć, mówi wprost o najlepszych sposobach uczenia się, które rzeczywiście się sprawdzają. Ja zaufałem Panu Łukaszowi w przygotowaniach do matury i w jeden rok zrobiłem bardzo duży postęp. Polecam każdemu skorzystać z kursów maturalnych- wasze zadowolenie gwarantowane.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 września 2016

Jeżeli zdajesz maturę z matematyki, to zgłoś się do Pana Łukasza. Bardzo profesjonalna pomoc, zna zadania do podszewki, super dobiera zadani domowe i bardzo dobrze tłumaczy. Profesjonalista w każdym calu. Polecam!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 września 2016

Bardzo polecam!! Zapisałam się rok temu do Pana Łukasza na kursy maturalne. Maturę napisałam dużo lepiej od koleżanki, która chodziła na zwykłe korepetycje a byłyśmy na równi. Polecam zapisać się na kursy a na pewno nie pożałujesz decyzji. Pozdrawiam Panie Łukaszu! Ola

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 września 2016

Polecam Pana Łukasza wszędzie gdzie się da. Dzięki niemu i jego kursom osiągnąłem bardzo dobry rezultat na maturze rozszerzonej z matematyki. Już pół Olkusza się u niego uczy i nikt nie żałuje.

avatar
Maciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 września 2016

Polecam przygotowanie się do matury z Panem Łukaszem. Posiada bardzo dużą wiedzę oraz talent w jej przekazywaniu. Ja maturę rozszerzoną zdawałem 2 razy: na początku z innym korepetytorem na 56%, potem z Panem Łukaszem na 82%. Zwraca uwagę na wszystko, idealnie dobiera zadania domowe (wszystkie zagadnienia z zadań z matur były w zadaniach domowych). No i atmosfera bardzo przyjemna. Polecam!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2016

Bardzo dobry nauczyciel. Profesjonalista w każdym calu. Ja uczęszczałam na kursy maturalne i bez wahania wybrałabym raz jeszcze naukę z Panem Łukaszem. Wszystko co pisze prasa to prawda:
http://przeglad.olkuski.pl/index.php/artykuly/aktualnosci/14518-maturzysto-ucz-sie-z-najlepszymi

avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2016

Polecam zajęcia kursowe dla maturzystów. Jest to prawdziwe, profesjonalne przygotowanie do matury. W Olkuszu prasa często opisuje bardzo wysokie wyniki uczniów Pana Łukasza. A ja znalazłem się w gronie tych uczniów- 84% z matury rozszerzonej, a na próbnej 36%. Warto się wybrać na a gwarantuje, że zostaniecie na cały kurs.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 lipca 2016

Uczestniczyłem w kursie online przygotowującym do matury rozszerzonej. Musiałem wziąć udział w takim kursie ponieważ mieszkam na wsi i nikt w pobliżu nie jest na tyle dobry z matematyki, żeby mnie przygotować do matury. Na początku byłem nieco sceptyczny bo to w końcu zajęcia online i do tego grupowe. Ale zapisałem się (po pierwszej lekcji można zrezygnować) i była to świetna decyzja. Polecam każdemu kto ma wątpliwości udać się choć na jedną lekcję a gwarantuję, że będziecie chcieli kontynuować. Zajęcia są bardzo zorganizowane, prowadzone są w dobrym tempie, zadania są bardzo dobrze dobrane- idealnie pod maturę, świetnie opracowane zadania domowe i kryteria do nich, punktualne. Do tego tak jak moi przedmówcy świetnie napisałem maturę. Dwa razy lepiej niż próbną przed kursem (z 44% podskoczyłem na 88%). Polecam!

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lipca 2016

Gorąco polecam. Wymagający, profesjonalny i cierpliwy nauczyciel. Doskonała atmosfera. W prosty sposób potrafi wytłumaczyć każde zadanie. Gdybym miał wybierać korepetytora jeszcze raz nie wahałbym się ani trochę.

avatar
Daniel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lipca 2016

Bardzo dobry korepetytor. Polecam w szczególności maturzystom z poziomu rozszerzonego. Pan Łukasz ma niesamowitą wiedzę i umiejętności matematyczne, co z resztą potwierdzają licznie przez niego wygrane konkursy i olimpiady. Co więcej tą wiedzę umie przekazać w bardzo ciekawy i zachęcający sposób. Z miłą chęcią przychodziło się na zajęcia kursowe z Panem Łukaszem. Po wyśmienicie napisanej maturze, mogłem również liczyć na pomoc w wyborze kierunku studiów i jest nim informatyka na AGH.
Dziękuję!

avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2016

Polecam gorąco zajęcia oferowane przez Pana Łukasza! Profesjonalne oraz sympatyczne podejście do kursantów. Ciężką pracą wraz z wykorzystaniem wskazówek Łukasza maturę rozszerzoną napisałam praktycznie dwukrotnie lepiej niż podczas egzaminu próbnego. Gdybym musiała ponownie wybierać nauczyciela przygotowującego do matury na pewno byłby nim ponownie Łukasz. Polecam!

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2016

Kurs świetnie przygotowuje do matury, przy niewielkim wysiłku można zrobić niesamowity progres. Przerabiane są zadania każdego typu jakie tylko mogą się pojawić na maturze, dzięki czemu do matury podchodzi się na spokojnie z dużą pewnością siebie. Super atmosfera na zajęciach sprawiała że z przyjemnością przychodziło się przez tyle miesięcy. Polecam jak najbardziej i jeszcze raz dzięki.

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2016

Kurs przygotowawczy do matury jest bardzo dobrze opracowany i pomaga osiągnąć świetne wyniki oraz uporządkować w głowie wszystko czego nauczyło się przez 3 lata szkoły średniej. Zdecydowanie polecam!

avatar
Gabriel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2016

Bardzo dobry nauczyciel, przyjemna atmosfera sprzyjająca nauce, program kursu bardzo dobrze wpasowuje się w potrzeby maturzysty. Wszystko co Łukasz mówi o progresie, jaki można przy nim osiągnąć jest prawdą, jeśli tylko przyłoży się do zajęć i zadań jakie dostaje się po każdej lekcji. Jak najbardziej polecam!!

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2016

Gorąco polecam!!! Pan Łukasz to genialny nauczyciel. Każde zajęcia są znakomicie przygotowane, a mistrzowsko dobrane zadania sprawiają, że materiał jest dogłębnie powtórzony i nawet trudna matura (taka jak w tym roku) wcale nie jest straszna.

avatar
Aśka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2016

Dziękuję za możliwość uczestniczenia w zajęciach tak profesjonalnie przygotowanych i indywidualnym podejściem Pana Łukasza do każdego kursanta. Maturę na poziomie rozszerzonym ukończyłam wynikiem 89%. Jestem szczęśliwą maturzystką:) Polecam, polecam, polecam!!!!!!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2016

Bardzo polecam zajęcia grupowe, robiliśmy podobne schematy zadań więc właściwie nie było problemu na maturze. Jeszcze raz dzięki Łukasz:)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2016

"Przyszły wyniki z matur!Mam 90% z rozszerzenia!!Tak wysoki wynik zawdzięczam tylko Panu Łukaszowi. Dzięki jego kursom wynik z matury próbnej poprawiłem o ponad 40%. POLECAM!!!!!! Michał

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2016

Uczestniczyłem na zajęcia pana Łukasza w ubiegłym roku szkolnym. Bylem wtedy w klasie maturalnej, czasu mało, a ja stałem na lodzie, może to kwestia słabego nauczyciela w szkole (który ponadto zostawił nas na 6 miesiecy przed maturą), może to ja byłem zbyt leniwy czy głupi. Próbną maturę rozszerzoną pod koniec 2- giej klasy napisałem z wynikiem 23%, co wcale wynikiem imponującym nie bylo. Wtedy na początku następnego roku stwierdziłem że potrzebuje pomocy, na pana Łukasza trafiłem przypadkiem, początkowo byłem bardzo sceptyczny co do liczebnosci grupy do jakiej trafiłem (czulem, że będzie zupełnie jak w szkole, duza ilość osób miałaby skrócić czas jaki nauczyciel może poświęcić pojedynczemu uczniowi), wszelkie wątpliwości rozwiala już pierwsza lekcja, sposób prowadzenia lekcji, usuwał jaka kolwiek potrzebę dalszych konsultacji, to było niewiarygodne. Lekcje ciągle wymagały uwagi od każdego z uczniów, dawały przekrój przez wszystkie możliwe zadania z danego zagadnienia, zadania domowe były trudne, ale dawały pogląd poziomu jaki sie posiadało w danym czasie. Dlatego dziś szczęśliwie trzymam światek papieru na którym widnieje "86%". Dziękuję panie Łukaszu!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2016

Polecam z czystym sercem. Najlepszy tok przygotowań do matury jaki widziałem. Krótko mówiąc, lepiej sie nie da.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2016

Dzięki Panu Łukaszowi udało mi się uzbierać 94% z matury rozszerzonej z matematyki. Z czystym sercem mogę polecić kursy które prowadzi w Krakowie. Można się wiele nauczyć, pomimo że zajęcia są grupowe. Nie wyobrażam sobie lepszego przygotowania. Dziękuję za wszystko, za pomoc, za zadania domowe, za każde zajęcia. Pozdrawiam!

avatar
Krystian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 czerwca 2016

Świetne korepetycje. Pan Łukasz potrafi w prosty sposób wytłumaczyć każde zagadnienie. Polecam

avatar
Krystian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 czerwca 2016

Najlepsze korepetycje. Pan Łukasz ma świetne podejście i potrafi w jasny sposób wszystko wytłumaczyć. Online uczyłem się pierwszy raz, dlatego byłem trochę przerażony na początku ale po kilku minutach byłem już przekonany, że warto. Polecam każdemu.

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2016

Bardzo świetne podejście na indywidualnych zajęciach. W przygotowaniach do matury był dla mnie nauczycielem autorytetem ale jednocześnie dobrym kolegą, z którym znalazłam wspólny język :) Dziękuję za każdą cenną lekcję i liczę przynajmniej na 90% z matematyki rozszerzonej :)

avatar
Daniel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 czerwca 2016

Pana Łukasza poznałem rok temu i dziękuję Bogu, że przez przypadek odwiedziłem jego profil. Nie ma chyba bardziej kompetentnej osoby, która przygotowuje maturzystów do rozszerzenia z matematyki. Zna zadania do podszewki, wytypował wszystkie zadania na rozszerzeniu, bardzo dokładnie tłumaczy, zadaje zadania domowe które idealnie pasują do zagadnień maturalnych. Dzięki temu czuję, że mój wynik będzie o około 30% wyższy niż byłby bez tej pomocy. Polecam!

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 maja 2016

Bardzo dobry nauczyciel z ogromną wiedzą matematyczną i fizyczną, którą potrafi fajnie przekazać. Bardzo mobilizuje do pracy. Ja korzystałem z przygotowania do matury rozszerzonej z matematyki i fizyki (kursy) i jestem bardzo zadowolony. Nauczyłem się wielu rzeczy o których nie mówili w szkole. Na przykłada nierówność która była na maturze zrobiłem w 3 linijkach ze średnich, a każdy się męczył i nie zrobił w ogóle. Pan Łukasz zwracał na to uwagę, z resztą prawie całą maturę przewidział. Polecam każdemu spróbować się w takim kursie- satysfakcja gwarantowana!

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2016

Bardzo dobry nauczyciel. Pan Łukasz przygotowywał syna do diamentowego indeksu AGH oraz matury rozszerzonej z matematyki. Syn w obu aspektach odniósł sukces. W Olimpiadzie został laureatem III stopnia, a maturę rozszerzoną zdał wstępnie na 98-100%. Co więcej jest to jedyny nauczyciel z tego serwisu który podjął się pomocy przy trudnych zadaniach do konkursu. Reszta odmówiła współpracy. Polecam!!!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2016

Wyśmienity fachiwiec. Licze na 92% z matury rozszerzonej. Polecam kursy grupowe. Mozna sie bardzo wiele nauczyc.

avatar
Radosław
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 kwietnia 2016

Wyśmienity nauczyciel. Uczy syna do zajęć w V LO w Krakowie. Jest jedynym korepetytorem który sprostał zadaniu, reszta albo odmówiła albo nie dała sobie rady z trudnymi zadaniami. Bardzo dobrze tłumaczy- syn nie ma już takich problemów w najlepszym w końcu liceum w Polsce. Polecam z czystym sumieniem.

avatar
Ela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 marca 2016

Przygotowywal syna do olimpiady i syn został laureatem. Pan Lukasz posiada bardzo duza wiedze matematyczna, potrafi ja doskonale przekazać ( syn miał wczesniej trzech korepetytorow ale za każdym razem byl niezadowolony). Pan Lukasz zna wiele książek matematycznych, potrafi bardzo zmotywować ucznia. Szkoda tylko ze nie dojeżdża ale to nie umniejsza wspanialej oferty.

avatar
Emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lutego 2016

Niesamowity nauczyciel. Podciagnal znajomego z 38% na maturze próbnej z rozszerzonej matematyki do 92%! To wzrost o ponad 50%. Można o tym przeczytać w prasie: http://pulsolkusza.pl/artykul_1121_mlodzi_matematycy_z_olkusza_podbijaja_polske.html

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lutego 2016

Solidny korepetytor, zawsze ma jakiś plan na zajecia, nigdy nie robimy zadan na oślep. W jedna godzine potrafi przerobić materiał który w tydzien realizowałam w szkole na siedmiu lekcjach. Dzieki tym lekcjom w końcu sobie radze z matematyka.

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 stycznia 2016

Początkowo bylam sceptycznie nastawiona do zajęć grupowych ale teraz widzę ze to byl wyśmienity wybór. Pan Łukasz prowadzi zajecia w sposób rewelacyjny, z każdymi zajęciami staje sie madrzejsza. Tak zwany stosunek jakości do ceny jest cholernie wysoki :) pozdrawiam- Joasia z grupy krakowskiej

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 stycznia 2016

Chodzę juz rok na korepetycje z matematyki rozszerzonej do Pana Łukasza. Nie było jeszcze zadania z ktorym miałby jakikolwiek problem, nawet robi od razu te ktorych nauczyciel nie umiał. Tłumaczy bardzo dokładnie, aż całkowicie zrozumiem. Zawsze zadaje cos do domu. Ocena podniosła mi się o jeden stopień w gore dzieki tym zajęciom.

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 stycznia 2016

Przygotowuje syna do olimpiady z fizyki i do matury z matematyki. Jestem bardzo zadowolona, syn przeszedł do drugiej tury olimpiady.

avatar
Sławomir
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 grudnia 2015

Wyśmienity korepetytor. Polecam zajecia grupowe do matury. W trzy lata liceum nie nauczyli sie tyle co u Pana Lukasza w rok. Pozdrawiam

avatar
Jan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 listopada 2015

Mój syn uczęszcza do LO5 do szkoły do najlepszej ponoc klasy w Polsce. Szybko sie okazalo ze nie obejdzie sie bez dodatkowej pomocy z matematyki. Szukaliśmy dlugo korepetytora, lecz przesylajac zakres materiału każdy odmówił, mimo ze oferowalem nawet 100 zl/ h. Każdy mowil ze to przekracza jego kompetencje. Az w końcu trafiłem na ofertę Pana Lukasza. Ten skromnie powiedzial, ze " zobaczymy co się da zrobić". Okazalo się, ze Pan Lukasz jako jedyny potrafi sprostac zadaniom mojego syna. Syn zaczął zdobywac najlepsze oceny w klasie. Ze szczerego serca polecam naukę u tego Pana, jest to jedyny kompetentny nauczyciel w tym serwisie. Do tego dobrze tłumaczy i ma ładny charakter pisma :) ciężko sie dostać ale warto. Pozdrawiam!

Szkoła maturzystów Łukasza Jarosińśkiego

Panie Janie, dziękuję za uznanie.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 września 2015

Przygotował porządnie syna do matury rozszerzonej. Dzieki temu syn dostal sie na AGH na informatyke. Polecam

Szkoła maturzystów Łukasza Jarosińśkiego

Dzięki ambicji syna. Od matury próbnej do właściwej dzięki nauce przyrosło mu 40% do wyniku. Pozdrawiam całą rodzinkę i życzę dalszych sukcesów dla syna!

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 września 2015

Przyszly wyniki matur poprawkowych. Cud sie spelnil. 20% z matury w maju, a po dwóch miesiącach 56! Polecam kazdemu- naprawde warto sie u niego uczyć!!!

Szkoła maturzystów Łukasza Jarosińśkiego

Dzięki Adam za słowa uznania. Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów. :)

avatar
Aleksander
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2015

Polecam każdemu, najlepszy korepetytor z jakim do tej pory miałem lekcjie. Wymagający ale za to potrafiący wiele nauczyć.

Szkoła maturzystów Łukasza Jarosińśkiego

Poprawa wyniku z matury o 30% w dwa miesiące. Da się? Pozdrawiam :)

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2015

Niepowtarzalny korepetytor. Z niczego potrafi zrobić cos. Ja dwa razy podchodzilem do matury z matematyki i zdałem dopiero za trzecim razem po przejściu kursu u pana Łukasza. Ma swój sprawdzony system nauki. Warto mu zaufac

Szkoła maturzystów Łukasza Jarosińśkiego

Do trzech razy sztuka :) mówiłem, że warto spróbować?

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 sierpnia 2015

Wyjątkowy korepetytor. Do sprawy podchodzi bardzo profesjonalnie, uczeń wystarczy, ze będzie robił zadane zadania. Ja napisałem około 20 procent lepiej od rówieśników z którymi bylem wczesniej na równi. Polecam każdemu kto chce sie porządnie przygotować do matury.

Szkoła maturzystów Łukasza Jarosińśkiego

Dzięki Marku, pozdrawiam Ciebie i rodzinę.

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lipca 2015

Gdyby nie Pan Łukasz to dziś nie świętowałabym dostania się na wymarzone studia. 88% z matury rozszerzonej mi to zapewnilo. Wysmienicie prowadzone lekcje- polecam każdemu maturzyscie.

Szkoła maturzystów Łukasza Jarosińśkiego

Powodzenia Asiu :)

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2015

Wyjątkowy korepetytor jeśli chodzi o nauczanie matematyki i fizyki. Próbną maturę z matematyki rozszerzonej napisałem na 42% a po poł roku nauki na 92%!!! Ciekawe zajęcia, zawsze porównuje do sytuacji codziennych, wiele przykładów i super dobrane zadania domowe. Polecam z czystyem sumieniem.

Szkoła maturzystów Łukasza Jarosińśkiego

Praca się opłaciła :) powodzenia!

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2015

Super korepetytor. W szkole średnio mi szło z matmą i przed maturą zapisałem się na korki. Biorąc pod uwagę, ze próbną napisałem na marne 28 %, a teraz na 68 % to jest coś. Łukaszowi udało się mnie nauczyć matmy w co bym jeszcze jakiś czas temu nie uwierzył . Ale jest ! Maturka zdana i teraz wolne. Warto się u Niego uczyć. Dzięki Łukasz :)

Szkoła maturzystów Łukasza Jarosińśkiego

A mieliśmy tylko walczyć o zdanie :) Gratuluję i pozdrawiam!

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2015

Miałem przyjemność przygotowywać się z panem Łukaszem zarówno do matury z matematyki jak i z fizyki. W obu przypadkach jestem bardzo zadowolony, w pełni profesjonalne podejście, szczegółowe wyjaśnienie problemów, zadania domowe i wiele innych. Naprawdę polecam każdemu z czystym sumieniem. Właśnie dzięki tym zajęciom udało mi się napisać matematykę rozszerzoną na 100% i fizykę na 80%. Polecam wszystkim!

Szkoła maturzystów Łukasza Jarosińśkiego

http://przeglad.olkuski.pl/index.php/artykuly/aktualnosci/12472-najzdolniejsi-olkuscy-maturzysci

Oto artykuł o ponadprzeciętnych wynikach Kamila :) Jeszcze raz gratulacje!

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2015

Efekty widoczne zaraz po kilku pierwszych zajecia . Polecam !

Szkoła maturzystów Łukasza Jarosińśkiego

98% z matury rozszerzonej mówi samo za siebie. Pozdrawiam!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2015

Świetny nauczyciel. Dzięki niemu nauczyłam sie wszystkiego co było potrzebne do zdania matury. Atmosfera podczas zajęć jest bardzo przyjemna. Polecam :)

Szkoła maturzystów Łukasza Jarosińśkiego

Gratuluję wyniku nie łatwej matury i życzę sukcesów :)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2015

Wyjątkowy nauczyciel matematyki. Profesjonalnie podchodzi do swoich obowiązków jakim jest nauczanie i przekazywanie wiedzy matematycznej w najprostszy sposób ,czego efektem są wyniki uzyskane na maturze. Gorąco polecam! :)

Szkoła maturzystów Łukasza Jarosińśkiego

Wystarczy trochę pracy a sukces przyjdzie sam. Gratulacje :)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 czerwca 2015

Wyjątkowy korepetytor jeśli chodzi o nauczanie fizyki i matematyki. Przygotowywał mnie w tym roku do matury. Względem rówieśników z którymi wcześniej byłem na równi napisałem średnio 20% lepiej po lekcjach. Z matmy rozszerzonej liczę na 80% pomimo, że wcześniej ledwo zdałem próbną :D Pozdrawiam!

Szkoła maturzystów Łukasza Jarosińśkiego

Twój przykład pokazuje, że warto robić zadania, szczególnie te domowe ;) Gratuluje i pozdrawiam!

avatar
Elżbieta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 listopada 2014

Przygotowywał młodszego synka do egzaminu szóstoklasisty, a teraz do konkursu w gimnazjum. Starszego syna do matury z matematyki. Wyniki bardzo zadowalające u jednego i drugiego, polecam!

Szkoła maturzystów Łukasza Jarosińśkiego

Dziękuję i gratulacje dla obu pociech :)

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 września 2014

całe liceum w niecałe 2 miesiące, świetnie tłumaczy, matura zdana z zadowalającym wynikiem, polecam ;)

Szkoła maturzystów Łukasza Jarosińśkiego

Matura poprawkowa nie taka straszna. Gratulacje dobrego wyniku :)

avatar
Józef
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2014

Łukasz przygotowywał mnie do matury rozszerzonej z matematyki i fizyki. Matma 92%, fizyka 88%. Ogólnie bardzo pozytywnie, ma opracowany system nauczania, własną rozpiskę zadań, więc lekcje są bardzo konkretne. Zawsze zadaje do domu. Atmosfera bardzo miła. Polecam szczególnie tym, którzy chcą się dobrze przygotować, a nie tylko odklepać. Pozdrawiam :)

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2014

Egzamin z całek zdany po tygodniu nauki. Polecam wszystkim studentom !!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2014

Świetne przygotowanie do matury z matematyki podstawowej i rozszerzonej. Wyniki bardzo zadowalające. Atmosfera wspaniała :)

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2014

Przyjazna atmosfera pracy, dobry system tłumaczenia.
W pół roku nadrobiliśmy materiał z 3 lat LO - gorąco polecam ;D

avatar
kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 listopada 2013

matura zdana rok temu bezstresowo. Dziękuję Panie Łukaszu

avatar
Filip M.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 listopada 2013

Polecam pana Łukasz, wszystkim tym którzy mają problem z zadaniami z matematyki przed maturą. Bardzo fajnie tłumaczy, zadania które przerabialismy były idealnie trafione w wymagania nauczyciela w LO, a później na maturze.
Bardzo przystępna cena :)
POLECAM!!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 października 2013

Bardzo dobry z fizyki. Tłumaczy od podtsaw, ściany by zrozumiały

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 października 2013

W miesiąc przeygotował mnie do matury podstawowej z matmy. Pracowaliśmy dzien po dniu i wynik ponad 50 % a wcześniej nie zdałam.
Polecam!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 października 2013

Pan Łukasz bardzo sprawnie i jasno pomagał mi w przygotowaniu do matury rozszerzonej z matematyki. Bardzo polecam wszystkim maturzystom.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.