Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Poznań

Agata Gralka

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/58 opinii
Dla użytkownika Agata Gralka

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2012 - 09.2018
Uniwersytet Adama Mickiewicza
Magister
romanistyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 8
avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lutego 2020

Korepetycje z panią Agatą polecam każdemu. Przez 2 lata, do każdych zajęć zawsze była przygotowana i prowadziła je w ciekawy sposób. Wymyślała różne metody nauki, dobrane w zależności od moich postępów, a nawet często dopasowywała tematykę zajęć do mioch zainteresowań :) Pani Agata ma dużą wiedzę zarówno o języku, jak i kulturze francuskiej. Ma również duże poczucie humoru, zajęcia prowadzone są w na prawdę w miłej atmosferze, choć oczywiście jest też wymagająca. Przez te 2 lata przeszedłem od poziomu osoby, która co prawda rozumiała, ale sama miała problemy z konstruowaniem własnych wypowiedzi (czy to na piśmie czy w mowie) do osoby, która całkiem swobodnie może się komunikować w języku francuskim :) Jeszcze raz wszystkim polecam :)

avatar
Sara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2019

Po trzech latach nauki francuskiego z niezastąpioną pomocą Pani Agaty mogę i będę polecać ją każdemu, kto chciałby rozwinąć w sobie nie tylko umiejętności i wiedzę, ale i pasję do języka. Dzięki Pani Agacie mogłam z odwagą przystąpić do matury na poziomie rozszerzonym, przerobiłyśmy cały potrzebny materiał w świetnej atmosferze. Pani Agata na każde zajęcia przychodziła punktualnie, przygotowana, z najróżniejszymi ćwiczeniami, notatkami, ciekawostkami przydatnymi w nauce. Dodatkowo Pani Agata posiada ogromną wiedzę o kulturze francuskiej, zwyczajach, języku. Pani Agata była otwarta na moje propozycje i prośby, a także niezwykle wyrozumiała i empatyczna. Jest to zdecydowanie osoba, z którą każdy chciałby mieć lekcje! Polecam i dziękuję z całego serca! Merci!

avatar
olka_n
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2018

Mogę potwierdzić że Pani Agata jest bardzo kompetentną i profesjonalną nauczycielką. Jest zawsze przygotowana do lekcji (zarówno posiada przygotowane na zajęcia materiały ale również sprawdzone prace domowe). Posiada olbrzymią wiedzę i doświadczenie z języka francuskiego ale również z kultury i obyczajów tego kraju. Zawsze chętna do pomocy. Umiejętnie tłumaczy różnego rodzaju zagadnienia oraz w razie potrzeby przesyła dodatkowe materiały. Przez okres nauki ze mną wykazała się wielką mobilizacją i systematycznością. Dzięki niej czuję się bezpieczniej przystępując do matury z języka francuskiego ;)

avatar
magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 kwietnia 2018

Pani Agata jest bardzo dobrą nauczycielką. Zawsze przygotowana do zajęć, wszystkie materiały wysyła na maila, indywidualnie dobrane. Ma bogatą wiedzę o Francji, zna dużo ciekawostek, które ułatwiają zapamiętywanie podczas uczenia. Cierpliwa, punktualna i bardzo profesjonalna. Pani Agata mieszkała we Francji, więc nie jest to tylko "sucha", książkowa wiedza.Polecam gorąco.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 października 2017

Jako nauczycielka, serdecznie polecam Panią Agatę, pełen profesjonalizm jeśli chodzi o przygotowanie do zajęć, dopasowane do potrzeb ucznia podejście dydaktyczne, pomoc merytoryczna, zaangażowanie i elastyczność. Córka była bardzo zadowolona!
Pozdrawiam serdecznie!

avatar
Paula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 października 2017

Polecam Panią Agatę! Zaraziła mnie miłością do języka francuskiego. Jej otwartość i pełne zaangażowanie powodują, że nauka to czysta przyjemność. Zna wiele ciekawostek dotyczących języka co powoduje, że łatwiej się wszystko zapamiętuje. Z racji tego, że przez jakoś czas mieszkała we Francji ważna jest dla niej umiejetność komunikacji co jest super! Dzięki temu nie boję się odzywać kiedy wyjeżdżam na wakacje do Francji :) Jest osobą bardzo miłą, ale wymagającą :) Pełen profesjonalizm, polecam!

avatar
Wiktor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 lutego 2017

Jak najbardziej polecam Panią Agatę! Uczy mnie od francuskiego zera, a aktualnie jestem dzięki niej na poziomie A2/B1 rocznej pracy. Bardzo zwraca uwagę na wymowę i komunikację, co było dla mnie bardzo ważne i myślę, że można jej ufać, bo opowiadała mi, że była na Erasmusach we Francji, pracowała też tam, więc na pewno jej poziom wymowy jest parfait ;) Dostaję też dużo wskazówek, kserówki, no nic tylko polecać!

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 lutego 2017

Agata jest osobą niezwykle sympatyczną i, co warto podkreślić, niezwykle rzetelną. Materiał wyjaśnia dobrze, podaje liczne przykłady i zabawne anegdoty dotyczące kultury francuskiej. Jest punktualna, można bardzo łatwo skontaktować się z nią przez telefon. Zajęcia z Agatą nie są obowiązkiem, ale przyjemnością!
Każdemu życzę takiej korepetytorki!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.