Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Wrocław
Katowice
Częstochowa
Sosnowiec
Gliwice
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Korepetycje z programów:
➭3ds max
➭V-ray
➭ Corona
➭ Archicad / Artlantis
➭Photoshop 

Profesjonalna pomoc zawodowego projektanta i szkoleniowca dla:
➭Architektów Wnętrz
➭Architektów
➭Projektantów 

➭Z powodu dużej liczby chętnych, nie udzielam pomocy w pilnych projektach.

➭Zajęcia odbywają się wedle specjalnego planu o profilu zawodowym.

➭Szkolenie prowadzone przez zawodowego szkoleniowca zajmującego się na co dzień projektowaniem.

➭Po zajęciach zadawane są specjalnie przygotowane ćwiczenia w celu utrwalenia zdobytej wiedzy.

➭Uczeń nie musi martwić się o szczegóły, przez wszystkie niuanse programu prowadzony jest przez nauczyciela.

➭Praktyka w nauce osób w nauce od absolutnych podstaw.

➭Promocja!

Dzwoń pod numer:
603 956 743

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 18:00
Wtorek08:00 - 20:00
Środa08:00 - 20:00
Czwartek08:00 - 20:00
Piątek08:00 - 20:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Zdzisław Nowacki
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2019

Polecam lekcje w Edu Art. House. Szczególnie lekcje On-line, którymi bardzo miło jestem zaskoczony. Rzeczywiście wyglądają zupełnie jak tradycyjne korepetycje i są super wygodne. Do tego wyjątkowy nauczyciel, pełen humoru i co najważniejsze wiedzy o programie. Prawdziwy entuzjasta, z wielkim darem nauczania! Jeszcze raz polecam!

avatar
Paula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 maja 2019

Zacną rzeczą jest uczyć, lecz jeszcze zacniejszą nauczać. Pan Janusz jako nauczyciel potrafi wykorzystać na maxa potencjał ucznia, mobilizując go do dalszej pracy nad programem, a jak wiadomo praca w 3ds MAX na początku nie zależy do najłatwiejszych, zwłaszcza, jak się do niej zrazimy. Postawa Pana Janusza i jego indywidualne podejście, sprawia, że wkraczamy na odpowiedni tor naszej nowej i przyjemnej pracy w programie. Godnie Polecam!

avatar
Piotr Wojcik
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 stycznia 2019

Wiedza i umiejętność jej przekazywania na najwyższym poziomie. Nacisk na szybkość w pracy projektanta i umiejętność tłumaczenia obsługi programu 3ds max w prosty i czytelny sposób. Spokojnie, krok po kroku do celu, którym w moim wypadku było tworzenie realistycznych wizualizacji wnętrz. Polecam! Piotrek

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 grudnia 2018

Polecam Wszystkim naukę u Pana Janusza. Wiedzę jaką zdobyłam dotycząca projektowania otworzyła mi drogę do pracy zawodowej. Atmosfera jaka panuje na zajęciach jest super. Jest osobą bardzo sympatyczną, cierpliwą, która do każdego ucznia podchodzi w indywidualny sposób i bardzo go motywuje do ciągłego rozwoju. Ma bardzo dużą wiedzę i potrafi ją umiejętnie przekazać. Każde zajęcia są niezwykłym przeżyciem i czekam na nie z niecierpliwością. Szczerze polecam naukę z nim.

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2018

Polecam lekcje ze względu na profesjonalne podejście, terminowość i umiejętność tłumaczenia zawiłych zagadnień, nawet takiemu laikowi jak ja :). Dodatkowy plus za zajęcia prowadzone krok po kroku i w spokojnej atmosferze. Dziękuje Panu za pomoc w spełnieniu marzenia o projektowaniu wnętrz! Szczerze polecam wszystkim!!!

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 czerwca 2018

Pan Janusz uczy mnie 3ds Maxa oraz Archicada i jestem bardzo zadowolona z zajęć. Jak i z sposobu ich prowadzenia. Pan Janusz to bardzo cierpliwa osoba o dużej wiedzy i umiejętności jej przekazywania. Polecam z czystym sumieniem.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.