Jan Staszczyk

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
 
Warszawa

Opis ogłoszenia

Absolwent italianistyki UW, pobyt na 2 stypendiach we włoszech (w sumie 18 miesięcy), doświadczenie zarówno w zajęciach indywidualnych jak i w pracy z grupą (kursy dla szkół językowych).

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 stycznia 2015

Bardzo polecam wszystkim tym, którzy chcą uczyć się języka włoskiego od osoby kompetentnej, w bardzo miłej atmosferze. Janek dokładnie tłumaczy wszystkie zagadnienia gramatyczne, każde z nich przedstawia na ciekawych przykładach. Po zajęciach z nich bardzo poszerzyłam także mój zakres słownictwa. Naprawdę polecam.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 listopada 2014

Bardzo polecam, duża wartość merytoryczna i szybkie efekty a przy tym włoska atmosfera!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.