Hubert Dębczak

Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
Online
Janów Lubelski
Stalowa Wola
Lublin
Rzeszów
Chełm
Zamość
Tomaszów Lubelski
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Szachy30 / 60 min

Hubert Dębczak

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie

Opis ogłoszenia

Witam Serdecznie :))

 Oferuję zajęcia szachowe dla osób początkujących, ale również dla średnio zaawansowanych(do III kategorii szachowej włącznie).

 Jestem aktywnym zawodnikiem mającym II kategorię szachową, czynnie grającym w turniejach rangi wojewódzkiej, jak i w innych województwach.

Zajęcia online odbywają się poprzez SKYPE

 Jeśli jesteś zainteresowany współpracą zadzwoń do mnie lub napisz SMS’a  na podany numer telefonu, a wspólnie znajdziemy jakiś dogodny dla Nas termin.

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 22:00
Wtorek08:00 - 22:00
Środa08:00 - 22:00
Czwartek08:00 - 22:00
Piątek08:00 - 22:00
Sobota08:00 - 22:00
Niedziela08:00 - 22:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 marca 2021

Polecam korepetycje z Hubertem. Dał mi wiele cennych wskazówek dzięki, którym poprawiłam swoją grę w szachy. Na początku mówił, że w 2 miesiące zdobędę III kategorię i tak się stało. Z godzinami korepetycji też można łatwo się dogadać.

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lutego 2018

Niesamowite przeżycia podczas treningu, szybko nauczyłem się podstaw gry, a także w zaledwie miesiąc zdobyłem III kategorię szachową, jestem niesamowicie zadowolony z odbytych zajęć, polecam każdemu, kto chciałby zgłębić tajniki tejże królewskiej gry.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.